'Antwerp FC vreest doemscenario met vertrek Overmars'

door
'Antwerp FC vreest doemscenario met vertrek Overmars'

Tijdens de gestaakte Klassieker tussen Ajax tegen Feyenoord scandeerde de Johan Cruijff Arena de naam van Marc Overmars. Een terugkeer naar Ajax is niet aan de orde, maar een vertrek van Overmars uit Antwerpen is (in de toekomst?) wel mogelijk.

Na bijna tien succesvolle jaren aan het roer werd Overmars wegens grensoverschrijdend gedrag anderhalf jaar geleden aan de deur gezet bij Ajax. Kort daarna ging hij bij Antwerp aan de slag, dat afgelopen seizoen prompt de dubbel pakte.

Ondanks de heisa bij zijn vertrek ziet de Amsterdamse aanhang dan ook heil in zijn terugkeer, wat op de Bosuil natuurlijk een rampscenario zou betekenen. Maar vanuit Nederland klonk het echter dat Paul Gheysens op zijn beide oren mag slapen.

Na zijn hartproblemen is het moeilijk voor te stellen dat Overmars nog eens in het wespennest bij Ajax instapt. Daar staat zijn familie ook niet om te springen. Een terugkeer naar Ajax lijkt voor iedereen dus geen goed idee, want tenslotte zijn de zijn de vrouwen die destijds werden belaagd vandaag steeds in dienst bij de club.

LEES OOK: 'Overmars naar Lotto Park: Anderlecht hakt knoop door'

Vroeg of laat komt de dag

Dat betekent echter niet dat Overmars niet naar een andere club kan vertrekken. Patrick Goots is er zich bewust van dat de clubs aan Overmars’ mouw zullen blijven trekken, zoals het Saudische Al-Shabab onlangs heeft gedaan. “Als ze morgen met een camion geld de parking van de Bosuil opdraaien, zal hij misschien toch gaan twijfelen”, aldus Goots in Gazet van Antwerpen.

“Overmars is een beetje het uithangbord geworden van de Antwerpse opmars. Vroeg of laat komt hoe dan ook de dag dat hij voor een nieuw project kiest. Op dat moment moet Antwerp mensen hebben klaarstaan die zijn rol kunnen overnemen. Makkelijk wordt dat niet. Anderen doen er járen over om de status van Overmars te bereiken. Daarom moeten zijn assistenten nu volop stelen met de ogen.”

Overmars is onmisbaar bij Antwerp

Meest recent

'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

39
39
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

34
34
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

76
76
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

87
87
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

391
391
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

56
56
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

214
214
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

59
59
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

115
115
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

719
719
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

84
84
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

196
196
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

483
483
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

124
124
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

329
329
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

73
73
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

415
415
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

755
755
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

223
223
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

728
728
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

179
179
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

402
402
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

80
80
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

119
119
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

248
248

Meer sportnieuws