'Antwerp FC vreest doemscenario met vertrek Overmars'

door
'Antwerp FC vreest doemscenario met vertrek Overmars'

Tijdens de gestaakte Klassieker tussen Ajax tegen Feyenoord scandeerde de Johan Cruijff Arena de naam van Marc Overmars. Een terugkeer naar Ajax is niet aan de orde, maar een vertrek van Overmars uit Antwerpen is (in de toekomst?) wel mogelijk.

Na bijna tien succesvolle jaren aan het roer werd Overmars wegens grensoverschrijdend gedrag anderhalf jaar geleden aan de deur gezet bij Ajax. Kort daarna ging hij bij Antwerp aan de slag, dat afgelopen seizoen prompt de dubbel pakte.

Ondanks de heisa bij zijn vertrek ziet de Amsterdamse aanhang dan ook heil in zijn terugkeer, wat op de Bosuil natuurlijk een rampscenario zou betekenen. Maar vanuit Nederland klonk het echter dat Paul Gheysens op zijn beide oren mag slapen.

Na zijn hartproblemen is het moeilijk voor te stellen dat Overmars nog eens in het wespennest bij Ajax instapt. Daar staat zijn familie ook niet om te springen. Een terugkeer naar Ajax lijkt voor iedereen dus geen goed idee, want tenslotte zijn de zijn de vrouwen die destijds werden belaagd vandaag steeds in dienst bij de club.

LEES OOK: Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Vroeg of laat komt de dag

Dat betekent echter niet dat Overmars niet naar een andere club kan vertrekken. Patrick Goots is er zich bewust van dat de clubs aan Overmars’ mouw zullen blijven trekken, zoals het Saudische Al-Shabab onlangs heeft gedaan. “Als ze morgen met een camion geld de parking van de Bosuil opdraaien, zal hij misschien toch gaan twijfelen”, aldus Goots in Gazet van Antwerpen.

“Overmars is een beetje het uithangbord geworden van de Antwerpse opmars. Vroeg of laat komt hoe dan ook de dag dat hij voor een nieuw project kiest. Op dat moment moet Antwerp mensen hebben klaarstaan die zijn rol kunnen overnemen. Makkelijk wordt dat niet. Anderen doen er járen over om de status van Overmars te bereiken. Daarom moeten zijn assistenten nu volop stelen met de ogen.”

Overmars is onmisbaar bij Antwerp

Meest recent

'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

51
51
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

95
95
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

58
58
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

105
105
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

179
179
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

104
104
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

269
269
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

396
396
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

319
319
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

46
46
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

114
114
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

99
99
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

97
97
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

67
67
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

59
59
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

72
72
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

223
223
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

255
255
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

356
356
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

251
251
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

48
48
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

227
227
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

48
48
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

63
63
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

194
194

Meer sportnieuws