'Antwerp FC vreest doemscenario met vertrek Overmars'

door
'Antwerp FC vreest doemscenario met vertrek Overmars'

Tijdens de gestaakte Klassieker tussen Ajax tegen Feyenoord scandeerde de Johan Cruijff Arena de naam van Marc Overmars. Een terugkeer naar Ajax is niet aan de orde, maar een vertrek van Overmars uit Antwerpen is (in de toekomst?) wel mogelijk.

Na bijna tien succesvolle jaren aan het roer werd Overmars wegens grensoverschrijdend gedrag anderhalf jaar geleden aan de deur gezet bij Ajax. Kort daarna ging hij bij Antwerp aan de slag, dat afgelopen seizoen prompt de dubbel pakte.

Ondanks de heisa bij zijn vertrek ziet de Amsterdamse aanhang dan ook heil in zijn terugkeer, wat op de Bosuil natuurlijk een rampscenario zou betekenen. Maar vanuit Nederland klonk het echter dat Paul Gheysens op zijn beide oren mag slapen.

Na zijn hartproblemen is het moeilijk voor te stellen dat Overmars nog eens in het wespennest bij Ajax instapt. Daar staat zijn familie ook niet om te springen. Een terugkeer naar Ajax lijkt voor iedereen dus geen goed idee, want tenslotte zijn de zijn de vrouwen die destijds werden belaagd vandaag steeds in dienst bij de club.

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Vroeg of laat komt de dag

Dat betekent echter niet dat Overmars niet naar een andere club kan vertrekken. Patrick Goots is er zich bewust van dat de clubs aan Overmars’ mouw zullen blijven trekken, zoals het Saudische Al-Shabab onlangs heeft gedaan. “Als ze morgen met een camion geld de parking van de Bosuil opdraaien, zal hij misschien toch gaan twijfelen”, aldus Goots in Gazet van Antwerpen.

“Overmars is een beetje het uithangbord geworden van de Antwerpse opmars. Vroeg of laat komt hoe dan ook de dag dat hij voor een nieuw project kiest. Op dat moment moet Antwerp mensen hebben klaarstaan die zijn rol kunnen overnemen. Makkelijk wordt dat niet. Anderen doen er járen over om de status van Overmars te bereiken. Daarom moeten zijn assistenten nu volop stelen met de ogen.”

Overmars is onmisbaar bij Antwerp

Meest recent

Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

48
48
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

101
101
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

115
115
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

30
30
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

187
187
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

301
301
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

289
289
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

110
110
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

207
207
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

119
119
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

315
315
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

89
89
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

45
45
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

91
91
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

383
383
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

357
357
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

35
35
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

193
193
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

267
267
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

456
456
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

354
354
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

32
32
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

499
499
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

96
96

Meer sportnieuws