Boskamp gek van Genkie: "Wat kan die geweldig voetballen"

502 stemmen
Boskamp gek van Genkie:

Vorig seizoen brak Bilal El Khannouss helemaal door bij KRC Genk, en mogelijk staat zijn opvolger al klaar in de wandelgangen. In de eerste weken van het nieuwe seizoen maakt Konstantinos Karetsas immers indruk bij Jong Genk.

Genk haalde het goudhaantje in januari terug van Anderlecht en op amper 15-jarige indruk maakt Karetsas nu al grote sier in de Challenger Pro League. Hij was in zes wedstrijden al goed voor twee doelpunten en een assist, die bovendien allemaal zijn enorme talent verraden.

Zijn eerste goal tegen RSCA Futures maakte van hem ook de jongste doelpuntenmaker ooit in het Belgische profvoetbal. In Genk hebben ze een duidelijk plan met Karetsas. "Het ultieme doel is dat zulke gasten bij de eerste ploeg geraken", legde Stijn Haeldermans, technisch coördinator van Jong Genk, eerder deze week uit in Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Boskamp: "Wat kan die geweldig voetballen"

"De weg is nog lang, maar Kos is iemand die nu al een heel constant niveau haalt in 1B." Ook Johan Boskamp is helemaal weg van de jonge Genkie. “Wat kan die geweldig voetballen”, aldus Bossie in Het Belang van Limburg. “En wat leuk dat hij het nu al kan tonen in de Challenger Pro League.”

Boskamp volgt Karetsas al een tijdje. “Als de jeugd van Genk hier in de buurt kwam spelen, ging ik altijd kijken. Vorig jaar speelden er maar liefst zeven spelers van Genk bij de nationale ploeg U16. Daar is dus wel wat talent op komst. Ook die centrale verdediger die nu bij Jong Genk speelt ( Brad Manguelle, 15 jaar, nvdr .) vind ik enorm goed.”

We zullen Karetsas wellicht nog niet meteen in de Genkse A-kern zien. Hij zal de komende maanden nog mogen rijpen in de Challenger Pro League. Als hij zijn ontwikkeling op deze manier blijft voortzetten, dan lijkt een debuut bij de grote jongens er echter eerder vroeg dan laat te komen.

Zal Karetsas dit seizoen al doorbreken bij Genk?

Meest recent

'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

82
82
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

83
83
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

26
26
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

113
113
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

139
139
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

93
93
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

86
86
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

58
58
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

157
157
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

496
496
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

427
427
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

337
337
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

295
295
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

79
79
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

214
214
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

80
80
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

80
80
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

134
134
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

79
79
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

138
138
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

99
99
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

325
325
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

90
90
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

52
52
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

135
135

Meer sportnieuws