Boskamp gek van Genkie: "Wat kan die geweldig voetballen"

502 stemmen
Boskamp gek van Genkie:

Vorig seizoen brak Bilal El Khannouss helemaal door bij KRC Genk, en mogelijk staat zijn opvolger al klaar in de wandelgangen. In de eerste weken van het nieuwe seizoen maakt Konstantinos Karetsas immers indruk bij Jong Genk.

Genk haalde het goudhaantje in januari terug van Anderlecht en op amper 15-jarige indruk maakt Karetsas nu al grote sier in de Challenger Pro League. Hij was in zes wedstrijden al goed voor twee doelpunten en een assist, die bovendien allemaal zijn enorme talent verraden.

Zijn eerste goal tegen RSCA Futures maakte van hem ook de jongste doelpuntenmaker ooit in het Belgische profvoetbal. In Genk hebben ze een duidelijk plan met Karetsas. "Het ultieme doel is dat zulke gasten bij de eerste ploeg geraken", legde Stijn Haeldermans, technisch coördinator van Jong Genk, eerder deze week uit in Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

Boskamp: "Wat kan die geweldig voetballen"

"De weg is nog lang, maar Kos is iemand die nu al een heel constant niveau haalt in 1B." Ook Johan Boskamp is helemaal weg van de jonge Genkie. “Wat kan die geweldig voetballen”, aldus Bossie in Het Belang van Limburg. “En wat leuk dat hij het nu al kan tonen in de Challenger Pro League.”

Boskamp volgt Karetsas al een tijdje. “Als de jeugd van Genk hier in de buurt kwam spelen, ging ik altijd kijken. Vorig jaar speelden er maar liefst zeven spelers van Genk bij de nationale ploeg U16. Daar is dus wel wat talent op komst. Ook die centrale verdediger die nu bij Jong Genk speelt ( Brad Manguelle, 15 jaar, nvdr .) vind ik enorm goed.”

We zullen Karetsas wellicht nog niet meteen in de Genkse A-kern zien. Hij zal de komende maanden nog mogen rijpen in de Challenger Pro League. Als hij zijn ontwikkeling op deze manier blijft voortzetten, dan lijkt een debuut bij de grote jongens er echter eerder vroeg dan laat te komen.

Zal Karetsas dit seizoen al doorbreken bij Genk?

Meest recent

Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

16
16
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

130
130
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

112
112
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

133
133
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

695
695
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

354
354
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

150
150
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

145
145
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

77
77
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

205
205
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

189
189
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

534
534
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

634
634
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

314
314
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

590
590
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

471
471
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

664
664
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

294
294
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

96
96
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

277
277
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

325
325
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

179
179
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

416
416
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

172
172
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

267
267

Meer sportnieuws