Boskamp gek van Genkie: "Wat kan die geweldig voetballen"

door
Boskamp gek van Genkie:

Vorig seizoen brak Bilal El Khannouss helemaal door bij KRC Genk, en mogelijk staat zijn opvolger al klaar in de wandelgangen. In de eerste weken van het nieuwe seizoen maakt Konstantinos Karetsas immers indruk bij Jong Genk.

Genk haalde het goudhaantje in januari terug van Anderlecht en op amper 15-jarige indruk maakt Karetsas nu al grote sier in de Challenger Pro League. Hij was in zes wedstrijden al goed voor twee doelpunten en een assist, die bovendien allemaal zijn enorme talent verraden.

Zijn eerste goal tegen RSCA Futures maakte van hem ook de jongste doelpuntenmaker ooit in het Belgische profvoetbal. In Genk hebben ze een duidelijk plan met Karetsas. "Het ultieme doel is dat zulke gasten bij de eerste ploeg geraken", legde Stijn Haeldermans, technisch coördinator van Jong Genk, eerder deze week uit in Het Laatste Nieuws.

LEES OOK: Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

Boskamp: "Wat kan die geweldig voetballen"

"De weg is nog lang, maar Kos is iemand die nu al een heel constant niveau haalt in 1B." Ook Johan Boskamp is helemaal weg van de jonge Genkie. “Wat kan die geweldig voetballen”, aldus Bossie in Het Belang van Limburg. “En wat leuk dat hij het nu al kan tonen in de Challenger Pro League.”

Boskamp volgt Karetsas al een tijdje. “Als de jeugd van Genk hier in de buurt kwam spelen, ging ik altijd kijken. Vorig jaar speelden er maar liefst zeven spelers van Genk bij de nationale ploeg U16. Daar is dus wel wat talent op komst. Ook die centrale verdediger die nu bij Jong Genk speelt ( Brad Manguelle, 15 jaar, nvdr .) vind ik enorm goed.”

We zullen Karetsas wellicht nog niet meteen in de Genkse A-kern zien. Hij zal de komende maanden nog mogen rijpen in de Challenger Pro League. Als hij zijn ontwikkeling op deze manier blijft voortzetten, dan lijkt een debuut bij de grote jongens er echter eerder vroeg dan laat te komen.

Zal Karetsas dit seizoen al doorbreken bij Genk?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

31
31
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

16
16
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

34
34
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

43
43
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

43
43
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

75
75
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

86
86
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

255
255
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

105
105
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

273
273
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

38
38
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

396
396
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

127
127
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

86
86
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

137
137
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

411
411
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

122
122

Meer sportnieuws