Schmeichel of Dupé: "Hij speelt tegen Eupen"

117 stemmen
Schmeichel of Dupé:

RSC Anderlecht hoopt namiddag te winnen van KAS Eupen. Dan staat het naast AA Gent (tijdelijk?) op een eerste plaats. Brian Riemer kreeg op zijn perspraatje uiteraard weer de vraag of hij al een keuze heeft gemaakt tussen Kasper Schmeichel en Maxime Dupé. De coach speelde open kaart.

LEES OOK: Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

Schmeichel speelt

"Kasper speelt tegen Eupen, maar er is nog geen definitieve keuze gemaakt. Die ga ik weldra maken. Tegen Club Brugge had hij amper werk, dus hij werd nog niet echt getest.", verklaarde Riemer.

"Kasper brengt heel veel ervaring bij aan de kern en hij is behulpzaam richting de jongeren. Ik heb nog niets dan goede ervaringen met hem. Ik weet dat er veel om te doen is, maar tussen de doelmannen is er geen wrevel. Hun werkrelatie is zeer goed, dus kan ik je geen extra verhaal over geven (lacht)", zei hij nog.

Lonwijk terug in de kern

Justin Lonwijk is ook weer van de partij. De huurling van Dynamo Kiev viel nog maar een keer in. Hij kon zich nadien onder meer door een blessure nog niet doorzetten.

"Justin heeft al de nodige pech gehad sinds hij bij ons kwam. Hij kan onze ploeg heel wat bijbrengen. Hij is krachtig en speelt zeer direct. Het is een heel andere speler dan Hazard, Amuzu, Dreyer of Flips. Hij kan goed infiltreren".

Over de invulling van zijn middenveld kon hij niet veel zeggen. Daar moet Riemer een keuze maken na het uitvallen van Thomas Delaney. "Uiteraard kan ik niet alle kaarten op tafel gooien. Een extra aanvallende middenvelder? Die kans bestaat zeker, maar we kunnen het ook op een andere manier invullen", aldus Riemer.

Gaat Lonwijk invallen?

Meest recent

België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

0
0
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

38
38
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

30
30
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

54
54
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

19
19
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

44
44
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

109
109
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

312
312
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

121
121
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

322
322
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

424
424
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1105
1105
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

45
45
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

118
118
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

436
436
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

160
160
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

177
177
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

86
86
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

73
73
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

259
259
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150

Meer sportnieuws