Schmeichel of Dupé: "Hij speelt tegen Eupen"

117 stemmen
Schmeichel of Dupé:

RSC Anderlecht hoopt namiddag te winnen van KAS Eupen. Dan staat het naast AA Gent (tijdelijk?) op een eerste plaats. Brian Riemer kreeg op zijn perspraatje uiteraard weer de vraag of hij al een keuze heeft gemaakt tussen Kasper Schmeichel en Maxime Dupé. De coach speelde open kaart.

LEES OOK: Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

Schmeichel speelt

"Kasper speelt tegen Eupen, maar er is nog geen definitieve keuze gemaakt. Die ga ik weldra maken. Tegen Club Brugge had hij amper werk, dus hij werd nog niet echt getest.", verklaarde Riemer.

"Kasper brengt heel veel ervaring bij aan de kern en hij is behulpzaam richting de jongeren. Ik heb nog niets dan goede ervaringen met hem. Ik weet dat er veel om te doen is, maar tussen de doelmannen is er geen wrevel. Hun werkrelatie is zeer goed, dus kan ik je geen extra verhaal over geven (lacht)", zei hij nog.

Lonwijk terug in de kern

Justin Lonwijk is ook weer van de partij. De huurling van Dynamo Kiev viel nog maar een keer in. Hij kon zich nadien onder meer door een blessure nog niet doorzetten.

"Justin heeft al de nodige pech gehad sinds hij bij ons kwam. Hij kan onze ploeg heel wat bijbrengen. Hij is krachtig en speelt zeer direct. Het is een heel andere speler dan Hazard, Amuzu, Dreyer of Flips. Hij kan goed infiltreren".

Over de invulling van zijn middenveld kon hij niet veel zeggen. Daar moet Riemer een keuze maken na het uitvallen van Thomas Delaney. "Uiteraard kan ik niet alle kaarten op tafel gooien. Een extra aanvallende middenvelder? Die kans bestaat zeker, maar we kunnen het ook op een andere manier invullen", aldus Riemer.

Gaat Lonwijk invallen?

Meest recent

Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

22
22
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

25
25
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

60
60
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

148
148
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

153
153
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

74
74
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

37
37
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

65
65
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

441
441
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

167
167
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

426
426
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

454
454
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

154
154
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

83
83
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

233
233
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

131
131
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

83
83
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

329
329
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

252
252
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

105
105
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

106
106
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

271
271
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

171
171
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

413
413
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

146
146

Meer sportnieuws