Ex-Rouche maakt Deila met de grond gelijk: "Belachelijk"

786
Ex-Rouche maakt Deila met de grond gelijk:

Ronny Deila kreeg al de nodige lof bij Standard en Club Brugge. Alleen was het einde bij de Rouches pover, bij Club is er ook nog progressie mogelijk. Alexandre Calut, momenteel aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven, was in La Capitale niet bepaald positief over de Noorse trainer.

Calut speelde vorig jaar bij Standard, maar tussen hem en Deila klikte het allerminst. De speler werd dit seizoen uitgeleend aan OHL, maar viel al snel uit met een zware blessure. Calut sprak over zijn samenwerking met Deila.

LEES OOK: De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

Deila geloofde niet in hem 

"Hoewel de directie van Standard altijd in mij geloofde, rekende Ronny Deila niet op mij. Ik voelde al snel dat hij een probleem met mij had. Hij vertelde me na de training dat er een nieuwe linksback op komst was, die beter was dan ik en die ging spelen. Het was Barrett Laursen. Het was zijn speler en van de ene op de andere dag was het voor mij voorbij."

Laursen was allerminst een schot in de roos en werd de afgelopen mercato met 250.000 euro verlies verkocht aan Häcken. Calut heeft geen goede herinneringen aan de huidige coach van Club Brugge.

"Deila vond mij arrogant. Hij beweerde ook dat ik slecht verdedigde. Het is een kritiek die ik kon ergens wel kon begrijpen, aangezien ik niet als linksback was opgeleid maar als nummer 8. Ik moest nog aan dat aspect van mijn spel werken.” 

Het 'plan’ van Deila

Deila gaf nadien een opvallende opdracht aan Calut. "Hij stuurde mij terug naar beloften en ik moest een soort van rapport maken waarom ik zo slecht verdedigde. Met daarbij hoe ik weer in het eerste elftal zou komen. Het was alsof ik terug op school zat. Het was zo belachelijk, dat ik dit niet deed”, vertelde Calut.

Vreemde aanpak van Deila?

Meest recent

KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

10
10
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

20
20
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

139
139
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

82
82
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

49
49
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

19
19
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

28
28
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

47
47
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

44
44
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

61
61
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

57
57
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

99
99
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

314
314
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

351
351
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

121
121
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

126
126
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

79
79
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

420
420
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

176
176
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

172
172
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

193
193
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

30
30
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

66
66
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

140
140

Meer sportnieuws