Ex-Rouche maakt Deila met de grond gelijk: "Belachelijk"

786
Ex-Rouche maakt Deila met de grond gelijk:

Ronny Deila kreeg al de nodige lof bij Standard en Club Brugge. Alleen was het einde bij de Rouches pover, bij Club is er ook nog progressie mogelijk. Alexandre Calut, momenteel aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven, was in La Capitale niet bepaald positief over de Noorse trainer.

Calut speelde vorig jaar bij Standard, maar tussen hem en Deila klikte het allerminst. De speler werd dit seizoen uitgeleend aan OHL, maar viel al snel uit met een zware blessure. Calut sprak over zijn samenwerking met Deila.

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Deila geloofde niet in hem 

"Hoewel de directie van Standard altijd in mij geloofde, rekende Ronny Deila niet op mij. Ik voelde al snel dat hij een probleem met mij had. Hij vertelde me na de training dat er een nieuwe linksback op komst was, die beter was dan ik en die ging spelen. Het was Barrett Laursen. Het was zijn speler en van de ene op de andere dag was het voor mij voorbij."

Laursen was allerminst een schot in de roos en werd de afgelopen mercato met 250.000 euro verlies verkocht aan Häcken. Calut heeft geen goede herinneringen aan de huidige coach van Club Brugge.

"Deila vond mij arrogant. Hij beweerde ook dat ik slecht verdedigde. Het is een kritiek die ik kon ergens wel kon begrijpen, aangezien ik niet als linksback was opgeleid maar als nummer 8. Ik moest nog aan dat aspect van mijn spel werken.” 

Het 'plan’ van Deila

Deila gaf nadien een opvallende opdracht aan Calut. "Hij stuurde mij terug naar beloften en ik moest een soort van rapport maken waarom ik zo slecht verdedigde. Met daarbij hoe ik weer in het eerste elftal zou komen. Het was alsof ik terug op school zat. Het was zo belachelijk, dat ik dit niet deed”, vertelde Calut.

Vreemde aanpak van Deila?

Meest recent

Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

2
2
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

14
14
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

18
18
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

78
78
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

48
48
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

88
88
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

130
130
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

36
36
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

60
60
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

249
249
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

203
203
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

142
142
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

829
829
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

328
328
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

118
118
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

191
191
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

86
86
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

222
222
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

270
270
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

572
572
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

271
271
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

259
259
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

77
77
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

345
345
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

200
200

Meer sportnieuws