'Deila grijpt in: handvol wissels op komst bij Club Brugge'

door
'Deila grijpt in: handvol wissels op komst bij Club Brugge'

Dankzij een betere tweede helft sleepte Club Brugge tegen KRC Genk nog een gelijkspel uit de brand. Achteraf was Ronny Deila dan ook tevreden over zijn invallers. Enkelen van hen solliciteren zo naar een basisplaats.

Ferran Jutglà bijvoorbeeld, die diep in de punt stilaan klaar lijkt om Igor Thiago het vuur aan de schenen te leggen. Onder meer Het Laatste Nieuws suggereert dat de Spanjaard zondag tegen STVV wel eens de voorkeur zou kunnen krijgen.

LEES OOK: Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Nielsen & Balanta

Op het middenveld stak Deila dan weer de loftrompet op over Casper Nielsen en Éder Balanta. Hoewel die laatste pas voor het eerst in actie kwam sinds hij weer opgevist werd bij de A-kern had vooral de Colombiaan een immense impact.

"Wordt hij vanaf nu weer vaker gebruikt, ook als titularis?", vraagt Het Nieuwsblad zich daarom af. Hugo Vetlesen en Raphael Onyedika, de afgelopen weken zeker van hun plek achter Hans Vanaken, maken hun borst dus maar best al nat.

Deila hint op wissels

"Dit verhoogt de concurrentie en geeft mij de komende wedstrijden meer opties om te roteren", aldus Deila achteraf. Hoewel hij eigenlijk liever vasthoudt aan een vaste typeploeg lijkt de Noor dus van plan om toch wat wissels door te voeren.

Nu na Tajon Buchanan ook Kyriani Sabbe in de lappenmand ligt mag Denis Odoi zich alleszins opmaken voor een basisplek. Van zodra Antonio Nusa opnieuw klaar is voor de strijd dreigt tot slot ook Philip Zinckernagel te moeten wijken.

Wie verdient het meest een basisplaats?

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

125
125
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

75
75
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

36
36
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

91
91
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

228
228
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

49
49
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

144
144
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

73
73
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

501
501
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

308
308
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

270
270
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

279
279
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

534
534
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

272
272
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

59
59
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

174
174
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

91
91
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

583
583
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

170
170
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

107
107
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

177
177
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

63
63
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

443
443
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

529
529
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

154
154

Meer sportnieuws