'Deila grijpt in: handvol wissels op komst bij Club Brugge'

door
'Deila grijpt in: handvol wissels op komst bij Club Brugge'

Dankzij een betere tweede helft sleepte Club Brugge tegen KRC Genk nog een gelijkspel uit de brand. Achteraf was Ronny Deila dan ook tevreden over zijn invallers. Enkelen van hen solliciteren zo naar een basisplaats.

Ferran Jutglà bijvoorbeeld, die diep in de punt stilaan klaar lijkt om Igor Thiago het vuur aan de schenen te leggen. Onder meer Het Laatste Nieuws suggereert dat de Spanjaard zondag tegen STVV wel eens de voorkeur zou kunnen krijgen.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Nielsen & Balanta

Op het middenveld stak Deila dan weer de loftrompet op over Casper Nielsen en Éder Balanta. Hoewel die laatste pas voor het eerst in actie kwam sinds hij weer opgevist werd bij de A-kern had vooral de Colombiaan een immense impact.

"Wordt hij vanaf nu weer vaker gebruikt, ook als titularis?", vraagt Het Nieuwsblad zich daarom af. Hugo Vetlesen en Raphael Onyedika, de afgelopen weken zeker van hun plek achter Hans Vanaken, maken hun borst dus maar best al nat.

Deila hint op wissels

"Dit verhoogt de concurrentie en geeft mij de komende wedstrijden meer opties om te roteren", aldus Deila achteraf. Hoewel hij eigenlijk liever vasthoudt aan een vaste typeploeg lijkt de Noor dus van plan om toch wat wissels door te voeren.

Nu na Tajon Buchanan ook Kyriani Sabbe in de lappenmand ligt mag Denis Odoi zich alleszins opmaken voor een basisplek. Van zodra Antonio Nusa opnieuw klaar is voor de strijd dreigt tot slot ook Philip Zinckernagel te moeten wijken.

Wie verdient het meest een basisplaats?

Meest recent

Done deal: Anderlecht kondigt eerste wintertransfer aan

Terwijl de spelers van RSC Anderlecht momenteel de tweede seizoenshelft voorbereiden op Spaanse ...

0
0
'Real flikt het weer: wereldster transfervrij naar Madrid'

Real Madrid wist de voorbije jaren heel wat topspelers op transfervrije basis binnen te halen. En ...

20
20
'De Mil weet genoeg: vijftal moet weg bij AA Gent'

Bij KAA Gent is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Rik De Mil en zijn ...

77
77
Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hoewel hij in het voorbije kalenderjaar voor ...

128
128
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

84
84
'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

143
143
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

268
268
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

52
52
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

61
61
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

54
54
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

352
352
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

254
254
Gouden Schoen-race terug open: Vanaken spreekt zich uit

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

272
272
'Zware klap voor Hayen: steunpilaar naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

362
362
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

491
491
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

203
203
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

44
44
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

213
213
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

602
602
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

217
217
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

220
220
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

74
74
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

199
199
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

260
260
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

701
701

Meer sportnieuws