'Deila grijpt in: handvol wissels op komst bij Club Brugge'

door
'Deila grijpt in: handvol wissels op komst bij Club Brugge'

Dankzij een betere tweede helft sleepte Club Brugge tegen KRC Genk nog een gelijkspel uit de brand. Achteraf was Ronny Deila dan ook tevreden over zijn invallers. Enkelen van hen solliciteren zo naar een basisplaats.

Ferran Jutglà bijvoorbeeld, die diep in de punt stilaan klaar lijkt om Igor Thiago het vuur aan de schenen te leggen. Onder meer Het Laatste Nieuws suggereert dat de Spanjaard zondag tegen STVV wel eens de voorkeur zou kunnen krijgen.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Nielsen & Balanta

Op het middenveld stak Deila dan weer de loftrompet op over Casper Nielsen en Éder Balanta. Hoewel die laatste pas voor het eerst in actie kwam sinds hij weer opgevist werd bij de A-kern had vooral de Colombiaan een immense impact.

"Wordt hij vanaf nu weer vaker gebruikt, ook als titularis?", vraagt Het Nieuwsblad zich daarom af. Hugo Vetlesen en Raphael Onyedika, de afgelopen weken zeker van hun plek achter Hans Vanaken, maken hun borst dus maar best al nat.

Deila hint op wissels

"Dit verhoogt de concurrentie en geeft mij de komende wedstrijden meer opties om te roteren", aldus Deila achteraf. Hoewel hij eigenlijk liever vasthoudt aan een vaste typeploeg lijkt de Noor dus van plan om toch wat wissels door te voeren.

Nu na Tajon Buchanan ook Kyriani Sabbe in de lappenmand ligt mag Denis Odoi zich alleszins opmaken voor een basisplek. Van zodra Antonio Nusa opnieuw klaar is voor de strijd dreigt tot slot ook Philip Zinckernagel te moeten wijken.

Wie verdient het meest een basisplaats?

Meest recent

'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

12
12
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

76
76
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

21
21
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

219
219
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

220
220
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

43
43
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

312
312
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

138
138
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

288
288
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

384
384
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

403
403
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

173
173
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

83
83
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

287
287
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

107
107
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

536
536
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

187
187
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

217
217
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

61
61
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

138
138
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

130
130
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

134
134
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

110
110
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

44
44
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

216
216

Meer sportnieuws