Ronny Deila strooit met lof naar viér spelers

527 stemmen
Ronny Deila strooit met lof naar viér spelers

Club Brugge speelde 1-1 tegen KRC Genk. Blauw-Zwart verdiende ook niet meer dan een gelijkspel. De Bruggelingen blijven moeite hebben om topmatchen te winnen. De kans bestaat dat Ronny Deila de komende wedstrijden andere spelers in de ploeg gaat brengen.

LEES OOK: 'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

Goede invalbeurten

Club Brugge had in de eerste helft geen controle en Racing Genk, die toonden dat zij een grote titelkandidaat moeten zijn, stond verdiend voor. Een aantal invallers toonden zich wel tegen Racing Genk, dat liet Deila ook merken.

"Nielsen, Balanta en Jutglà brachten meer duelkracht, waardoor we veel agressiever speelden. We konden hen voortdurend onder druk zetten. Odoi viel in in moeilijke omstandigheden, maar deed het goed. Het was ook goed om Balanta zo sterk te zien invallen. Ook Jutgla groeit stilaan naar zijn beste niveau toe", zei Deila op de clubwebsite.

Balanta en Jutgla in de basis?

Op het middenveld mist Club Brugge een defensieve middenvelder die echt die balans kan brengen. Onyedika en Vetlesen zijn twee goede voetballers, die technisch onderlegd zijn. Een type als Balanta zou misschien wel soelaas kunnen brengen in bepaalde Belgische wedstrijden.

Vooral Thiago lijkt stilaan te moeten gaan vrezen. De Braziliaan had het moeilijk in de topmatchen tegen Besiktas, Anderlecht en KRC Genk. Jutgla viel al een aantal keren zeer goed in. Gaat de Spanjaard weldra in de basis starten? 

Zondag neemt Club Brugge het in eigen huis op tegen STVV. Dat belooft zeker geen makkelijk duel te worden tegen de huidige seizoensrevelatie.

Moet Jutgla in de basis staan?

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

0
0
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

35
35
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

37
37
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

84
84
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

15
15
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

145
145
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

126
126
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

644
644
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

836
836
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

299
299
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

172
172
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

248
248
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

187
187
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

55
55
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

147
147
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

169
169
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

101
101
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

72
72
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

114
114
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

83
83
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

166
166
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

344
344
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1118
1118

Meer sportnieuws