Ronny Deila strooit met lof naar viér spelers

door
Ronny Deila strooit met lof naar viér spelers

Club Brugge speelde 1-1 tegen KRC Genk. Blauw-Zwart verdiende ook niet meer dan een gelijkspel. De Bruggelingen blijven moeite hebben om topmatchen te winnen. De kans bestaat dat Ronny Deila de komende wedstrijden andere spelers in de ploeg gaat brengen.

LEES OOK: 'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Goede invalbeurten

Club Brugge had in de eerste helft geen controle en Racing Genk, die toonden dat zij een grote titelkandidaat moeten zijn, stond verdiend voor. Een aantal invallers toonden zich wel tegen Racing Genk, dat liet Deila ook merken.

"Nielsen, Balanta en Jutglà brachten meer duelkracht, waardoor we veel agressiever speelden. We konden hen voortdurend onder druk zetten. Odoi viel in in moeilijke omstandigheden, maar deed het goed. Het was ook goed om Balanta zo sterk te zien invallen. Ook Jutgla groeit stilaan naar zijn beste niveau toe", zei Deila op de clubwebsite.

Balanta en Jutgla in de basis?

Op het middenveld mist Club Brugge een defensieve middenvelder die echt die balans kan brengen. Onyedika en Vetlesen zijn twee goede voetballers, die technisch onderlegd zijn. Een type als Balanta zou misschien wel soelaas kunnen brengen in bepaalde Belgische wedstrijden.

Vooral Thiago lijkt stilaan te moeten gaan vrezen. De Braziliaan had het moeilijk in de topmatchen tegen Besiktas, Anderlecht en KRC Genk. Jutgla viel al een aantal keren zeer goed in. Gaat de Spanjaard weldra in de basis starten? 

Zondag neemt Club Brugge het in eigen huis op tegen STVV. Dat belooft zeker geen makkelijk duel te worden tegen de huidige seizoensrevelatie.

Moet Jutgla in de basis staan?

Meest recent

'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

10
10
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

27
27
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

27
27
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

93
93
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

215
215
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

243
243
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

245
245
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

312
312
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

53
53
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

241
241
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

181
181
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

253
253
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

181
181
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

439
439
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

379
379
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

106
106
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

301
301
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

203
203
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

564
564
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

766
766
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

431
431
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

351
351
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

179
179
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

658
658

Meer sportnieuws