'Man United pakt uit met indrukwekkende winteraankoop'

door
'Man United pakt uit met indrukwekkende winteraankoop'

Met een voorlopig negende plek in de Premier League heeft Manchester United zijn start gemist. De Red Devils denken echter al verder dan de eerste seizoenshelft en willen uithalen in de wintermercato met een topaanvaller uit Italië.

Erik ten Hag en co sprokkelden 9 punten uit 6 wedstrijden en tellen al 9 punten achterstand op stadsgenoot en koploper Manchester City. United zou na de problemen rond Antony en Jadon Sancho zijn aanval willen versterken en volgens Fichajes wordt het vizier daarvoor op Italië gericht.

Het Spaanse medium weet dat United een oogje heeft op Federico Chiesa (25) van Juventus. De Oude Dame wil Chiesa niet kwijt en beschouwt hem als een belangrijke pion, maar het geïnteresseerde United zou wel eens een bod kunnen uitbrengen op de Italiaan, die nog een contract heeft tot midden 2025 in Turijn en volgens Transfermarkt momenteel 40 miljoen euro moet kosten.

LEES OOK: Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Concurrentie uit eigen land

United krijgt naar verluidt wel af te rekenen met concurrentie uit de eigen Premier League, waar ook Liverpool Chiesa op het lijstje heeft staan. Afwachten of de twee rivalen de strijd zullen aangaan voor Chiesa, die een goed seizoensbegin kent met 4 goals en 1 assist in 6 wedstrijden in de Serie A.

Prijs stijgt

Juve was naar verluidt bereid om Chiesa te verkopen in de zomer, maar na zijn goede seizoensstart is de prijs van de speler alleen maar gestegen. Fichajes denkt dat Juve aan tafel zou kunnen gaan zitten bij een bod van meer dan 70 miljoen euro, maar de Italiaanse topclub toont zich tot nu toe terughoudend om te gaan onderhandelen in januari. Wordt vervolgd.

Moet United doorduwen voor Chiesa?

Meest recent

Kompany in de bres voor Bayern-schietschijf: "Sinds ik hier ben ..."

Bayern München lijkt helemaal klaar voor de hervatting van de Champions League. Het won vrijdag ...

0
0
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

56
56
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

118
118
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

17
17
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

24
24
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

170
170
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

107
107
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

107
107
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

82
82
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

204
204
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

134
134
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

174
174
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

503
503
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

158
158
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

102
102
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

311
311
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

388
388
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

285
285
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

275
275
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

58
58
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

172
172
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

89
89
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

128
128
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

84
84

Meer sportnieuws