Antwerp komt met geweldig nieuws voor komst Shakhtar

door
Antwerp komt met geweldig nieuws voor komst Shakhtar

Het zijn zeer drukke dagen voor Antwerp, waar het propvolle speelschema stilaan zijn tol lijkt te eisen. Het bleef woensdag tegen AA Gent steken op 0-0 na een flauwe wedstrijd en heeft zo al vier van zijn laatste vijf matchen gelijkgespeeld in de Jupiler Pro League, met ook vorig weekend tegen RWDM een brilscore.

Zaterdag krijgt Antwerp wel alweer de kans om zich te herpakken, al zal dat zeker niet makkelijk worden op het veld van KV Mechelen. Bovendien bestaat het gevaar dat sommige spelers dan al met hun hoofd elders zullen zitten. Bij de hymne van de Champions League namelijk, want die weerklinkt volgende woensdag voor de eerste keer echt op de Bosuil.

LEES OOK: 'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Bosuil loopt vol

Dan maakt Antwerp zijn thuisdebuut in het kampioenenbal, waarvoor Shakhtar Donetsk op bezoek komt. De Great Old kan alvast uitstekend nieuws melden voor die wedstrijd, want ze laten via hun officiële kanalen weten dat de Bosuil voor die partij nu al helemaal uitverkocht is.

Antwerp zal de steun van zijn fans kunnen gebruiken, want eigenlijk moet er woensdag gewonnen worden als de kampioen iets van zijn campagne wil maken. Vorige week kregen ze in hun openingsmatch een 5-0 om de oren van FC Barcelona, dat zoals verwacht een paar maatjes te groot bleek.

Derde plaats op het spel

Ook FC Porto lijkt een zware dobber te gaan worden en dus zal Antwerp tegen Shakhtar zijn punten moeten pakken als het kans wil maken om ook na Nieuwjaar nog in Europa actief te zijn. Als het de Oekraïners kan afhouden en de derde plaats pakt, mag het immers nog aan de bak in de play-offs van de Europa League.

Shakhtar verloor alvast zijn openingsmatch met 1-3 van Porto en zit voorlopig dus in hetzelfde schuitje als Antwerp. In eigen land zijn ze wel goed op dreef, want na een 18 op 24 staan ze aan de leiding in de Oekraïense competitie. Zaterdag speelt Shakhtar in eigen land nog tegen Vorskla Poltava.

Zal Antwerp erin slagen Shakhtar te kloppen?

Meest recent

Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

0
0
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

9
9
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

15
15
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

90
90
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

200
200
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

270
270
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

69
69
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

140
140
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

263
263
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

138
138
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

62
62
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

140
140
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

147
147
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

298
298
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

147
147
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1048
1048
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

148
148
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

179
179
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

731
731
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

350
350
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

249
249
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

181
181
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

45
45
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

414
414

Meer sportnieuws