Antwerp komt met geweldig nieuws voor komst Shakhtar

door
Antwerp komt met geweldig nieuws voor komst Shakhtar

Het zijn zeer drukke dagen voor Antwerp, waar het propvolle speelschema stilaan zijn tol lijkt te eisen. Het bleef woensdag tegen AA Gent steken op 0-0 na een flauwe wedstrijd en heeft zo al vier van zijn laatste vijf matchen gelijkgespeeld in de Jupiler Pro League, met ook vorig weekend tegen RWDM een brilscore.

Zaterdag krijgt Antwerp wel alweer de kans om zich te herpakken, al zal dat zeker niet makkelijk worden op het veld van KV Mechelen. Bovendien bestaat het gevaar dat sommige spelers dan al met hun hoofd elders zullen zitten. Bij de hymne van de Champions League namelijk, want die weerklinkt volgende woensdag voor de eerste keer echt op de Bosuil.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Bosuil loopt vol

Dan maakt Antwerp zijn thuisdebuut in het kampioenenbal, waarvoor Shakhtar Donetsk op bezoek komt. De Great Old kan alvast uitstekend nieuws melden voor die wedstrijd, want ze laten via hun officiële kanalen weten dat de Bosuil voor die partij nu al helemaal uitverkocht is.

Antwerp zal de steun van zijn fans kunnen gebruiken, want eigenlijk moet er woensdag gewonnen worden als de kampioen iets van zijn campagne wil maken. Vorige week kregen ze in hun openingsmatch een 5-0 om de oren van FC Barcelona, dat zoals verwacht een paar maatjes te groot bleek.

Derde plaats op het spel

Ook FC Porto lijkt een zware dobber te gaan worden en dus zal Antwerp tegen Shakhtar zijn punten moeten pakken als het kans wil maken om ook na Nieuwjaar nog in Europa actief te zijn. Als het de Oekraïners kan afhouden en de derde plaats pakt, mag het immers nog aan de bak in de play-offs van de Europa League.

Shakhtar verloor alvast zijn openingsmatch met 1-3 van Porto en zit voorlopig dus in hetzelfde schuitje als Antwerp. In eigen land zijn ze wel goed op dreef, want na een 18 op 24 staan ze aan de leiding in de Oekraïense competitie. Zaterdag speelt Shakhtar in eigen land nog tegen Vorskla Poltava.

Zal Antwerp erin slagen Shakhtar te kloppen?

Meest recent

'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

0
0
'Kompany inspireerde Bayern met deze speech tot comeback'

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

41
41
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

121
121
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

45
45
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

80
80
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

77
77
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

83
83
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

94
94
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

369
369
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

98
98
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

78
78
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

67
67
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

126
126
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

476
476
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

260
260
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

237
237
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

148
148
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

43
43
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

363
363
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

114
114
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

448
448
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

351
351
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

379
379

Meer sportnieuws