Manchester United sluit Antony weer in de armen

67 stemmen
Manchester United sluit Antony weer in de armen

Met zeges in zijn laatste twee wedstrijden tegen Burnley en Crystal Palace lijkt Manchester United weer op het juiste spoor te zitten, nadat de club enkele woelige weken kende. Niet alleen werd tegen Arsenal, Brighton en Bayern München drie keer op rij verloren, er rommelde ook heel wat naast het veld.

Er was bijvoorbeeld de vete tussen Erik ten Hag en Jadon Sancho, wat uiteindelijk leidde tot de verbanning van die laatste. Daarmee zag Ten Hag zijn opties op de flanken verder slinken, want eerder zag de Nederlander ook al Antony uit zijn selectie wegvallen.

LEES OOK: Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

Antony terug in de armen gesloten

De Braziliaan was door United immers op non-actief gezet nadat er een gerechtelijk onderzoek naar hem geopend was wegens partnergeweld. Dat zorgde ervoor dat de 23-jarige ook een tijdlang in zijn thuisland bleef, maar eerder deze week is hij toch naar Engeland teruggekeerd.

Nu laat United weten dat Antony ook weer in de armen gesloten wordt. "Sinds de eerste beschuldigingen opdoken in juni, heeft Antony altijd meegewerkt aan politieonderzoeken in zowel Brazilië als het Verenigd Koninkrijk en dat blijft hij ook doen", begint het statement van de club.

Afhankelijk van ontwikkelingen in de zaak

"Als zijn werkgever heeft Manchester United nu beslist dat Antony de trainingen op Carrington zal hervatten en ook selecteerbaar zal zijn, terwijl de onderzoeken verder lopen. Deze beslissing zal blijvend geëvalueerd worden op basis van eventuele ontwikkelingen in de zaak."

De club besluit zijn statement door alle geweld en misbruik te veroordelen. United zal ongetwijfeld zijn lessen getrokken hebben uit het recente debacle rond de mogelijke terugkeer van Mason Greenwood, die ook beschuldigd werd van partnergeweld en ook van verkrachting.

United probeerde hem weer in de kern op te nemen nadat de zaak geseponeerd werd omdat de vriendin van Greenwood niet langer wou getuigen, maar het publiek keerde zich massaal tegen die beslissing. Uiteindelijk moest de club een bocht maken en werd Greenwoord verhuurd aan Getafe.

Goede beslissing van Man Utd?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

12
12
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

93
93
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

80
80
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

167
167
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

163
163
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

324
324
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

319
319
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

235
235
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

69
69
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

52
52
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

59
59
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

500
500
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

125
125
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

176
176
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

183
183
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

915
915
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

250
250
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

373
373
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws