Manchester United sluit Antony weer in de armen

door
Manchester United sluit Antony weer in de armen

Met zeges in zijn laatste twee wedstrijden tegen Burnley en Crystal Palace lijkt Manchester United weer op het juiste spoor te zitten, nadat de club enkele woelige weken kende. Niet alleen werd tegen Arsenal, Brighton en Bayern München drie keer op rij verloren, er rommelde ook heel wat naast het veld.

Er was bijvoorbeeld de vete tussen Erik ten Hag en Jadon Sancho, wat uiteindelijk leidde tot de verbanning van die laatste. Daarmee zag Ten Hag zijn opties op de flanken verder slinken, want eerder zag de Nederlander ook al Antony uit zijn selectie wegvallen.

LEES OOK: 'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

Antony terug in de armen gesloten

De Braziliaan was door United immers op non-actief gezet nadat er een gerechtelijk onderzoek naar hem geopend was wegens partnergeweld. Dat zorgde ervoor dat de 23-jarige ook een tijdlang in zijn thuisland bleef, maar eerder deze week is hij toch naar Engeland teruggekeerd.

Nu laat United weten dat Antony ook weer in de armen gesloten wordt. "Sinds de eerste beschuldigingen opdoken in juni, heeft Antony altijd meegewerkt aan politieonderzoeken in zowel Brazilië als het Verenigd Koninkrijk en dat blijft hij ook doen", begint het statement van de club.

Afhankelijk van ontwikkelingen in de zaak

"Als zijn werkgever heeft Manchester United nu beslist dat Antony de trainingen op Carrington zal hervatten en ook selecteerbaar zal zijn, terwijl de onderzoeken verder lopen. Deze beslissing zal blijvend geëvalueerd worden op basis van eventuele ontwikkelingen in de zaak."

De club besluit zijn statement door alle geweld en misbruik te veroordelen. United zal ongetwijfeld zijn lessen getrokken hebben uit het recente debacle rond de mogelijke terugkeer van Mason Greenwood, die ook beschuldigd werd van partnergeweld en ook van verkrachting.

United probeerde hem weer in de kern op te nemen nadat de zaak geseponeerd werd omdat de vriendin van Greenwood niet langer wou getuigen, maar het publiek keerde zich massaal tegen die beslissing. Uiteindelijk moest de club een bocht maken en werd Greenwoord verhuurd aan Getafe.

Goede beslissing van Man Utd?

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

51
51
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

56
56
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

64
64
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

84
84
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

24
24
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

72
72
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

352
352
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

50
50
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

55
55
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

109
109
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

63
63
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

199
199
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

126
126
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

137
137
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

97
97
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

619
619
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

318
318
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

34
34
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

115
115
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

103
103
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

95
95
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

67
67
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

566
566

Meer sportnieuws