Manchester United sluit Antony weer in de armen

door
Manchester United sluit Antony weer in de armen

Met zeges in zijn laatste twee wedstrijden tegen Burnley en Crystal Palace lijkt Manchester United weer op het juiste spoor te zitten, nadat de club enkele woelige weken kende. Niet alleen werd tegen Arsenal, Brighton en Bayern München drie keer op rij verloren, er rommelde ook heel wat naast het veld.

Er was bijvoorbeeld de vete tussen Erik ten Hag en Jadon Sancho, wat uiteindelijk leidde tot de verbanning van die laatste. Daarmee zag Ten Hag zijn opties op de flanken verder slinken, want eerder zag de Nederlander ook al Antony uit zijn selectie wegvallen.

LEES OOK: Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Antony terug in de armen gesloten

De Braziliaan was door United immers op non-actief gezet nadat er een gerechtelijk onderzoek naar hem geopend was wegens partnergeweld. Dat zorgde ervoor dat de 23-jarige ook een tijdlang in zijn thuisland bleef, maar eerder deze week is hij toch naar Engeland teruggekeerd.

Nu laat United weten dat Antony ook weer in de armen gesloten wordt. "Sinds de eerste beschuldigingen opdoken in juni, heeft Antony altijd meegewerkt aan politieonderzoeken in zowel Brazilië als het Verenigd Koninkrijk en dat blijft hij ook doen", begint het statement van de club.

Afhankelijk van ontwikkelingen in de zaak

"Als zijn werkgever heeft Manchester United nu beslist dat Antony de trainingen op Carrington zal hervatten en ook selecteerbaar zal zijn, terwijl de onderzoeken verder lopen. Deze beslissing zal blijvend geëvalueerd worden op basis van eventuele ontwikkelingen in de zaak."

De club besluit zijn statement door alle geweld en misbruik te veroordelen. United zal ongetwijfeld zijn lessen getrokken hebben uit het recente debacle rond de mogelijke terugkeer van Mason Greenwood, die ook beschuldigd werd van partnergeweld en ook van verkrachting.

United probeerde hem weer in de kern op te nemen nadat de zaak geseponeerd werd omdat de vriendin van Greenwood niet langer wou getuigen, maar het publiek keerde zich massaal tegen die beslissing. Uiteindelijk moest de club een bocht maken en werd Greenwoord verhuurd aan Getafe.

Goede beslissing van Man Utd?

Meest recent

Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

0
0
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

15
15
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

135
135
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

29
29
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

137
137
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

190
190
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

107
107
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

176
176
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

476
476
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

173
173
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

25
25
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

440
440
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

175
175
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

412
412
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

61
61
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

275
275
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

80
80
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

283
283
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

274
274
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

123
123
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

584
584
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

389
389
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

466
466

Meer sportnieuws