Manchester United sluit Antony weer in de armen

67
Manchester United sluit Antony weer in de armen

Met zeges in zijn laatste twee wedstrijden tegen Burnley en Crystal Palace lijkt Manchester United weer op het juiste spoor te zitten, nadat de club enkele woelige weken kende. Niet alleen werd tegen Arsenal, Brighton en Bayern München drie keer op rij verloren, er rommelde ook heel wat naast het veld.

Er was bijvoorbeeld de vete tussen Erik ten Hag en Jadon Sancho, wat uiteindelijk leidde tot de verbanning van die laatste. Daarmee zag Ten Hag zijn opties op de flanken verder slinken, want eerder zag de Nederlander ook al Antony uit zijn selectie wegvallen.

LEES OOK: Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Antony terug in de armen gesloten

De Braziliaan was door United immers op non-actief gezet nadat er een gerechtelijk onderzoek naar hem geopend was wegens partnergeweld. Dat zorgde ervoor dat de 23-jarige ook een tijdlang in zijn thuisland bleef, maar eerder deze week is hij toch naar Engeland teruggekeerd.

Nu laat United weten dat Antony ook weer in de armen gesloten wordt. "Sinds de eerste beschuldigingen opdoken in juni, heeft Antony altijd meegewerkt aan politieonderzoeken in zowel Brazilië als het Verenigd Koninkrijk en dat blijft hij ook doen", begint het statement van de club.

Afhankelijk van ontwikkelingen in de zaak

"Als zijn werkgever heeft Manchester United nu beslist dat Antony de trainingen op Carrington zal hervatten en ook selecteerbaar zal zijn, terwijl de onderzoeken verder lopen. Deze beslissing zal blijvend geëvalueerd worden op basis van eventuele ontwikkelingen in de zaak."

De club besluit zijn statement door alle geweld en misbruik te veroordelen. United zal ongetwijfeld zijn lessen getrokken hebben uit het recente debacle rond de mogelijke terugkeer van Mason Greenwood, die ook beschuldigd werd van partnergeweld en ook van verkrachting.

United probeerde hem weer in de kern op te nemen nadat de zaak geseponeerd werd omdat de vriendin van Greenwood niet langer wou getuigen, maar het publiek keerde zich massaal tegen die beslissing. Uiteindelijk moest de club een bocht maken en werd Greenwoord verhuurd aan Getafe.

Goede beslissing van Man Utd?

Meest recent

Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

0
0
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

28
28
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

67
67
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

47
47
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

44
44
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

464
464
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

102
102
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

64
64
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

29
29
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

310
310
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

346
346
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

321
321
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

291
291
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

72
72
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

331
331
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

111
111
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

127
127
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

310
310
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

200
200
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

60
60
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

199
199

Meer sportnieuws