Vrancken gaat los aan zijlijn: "Mag Vanaken blijven zagen?"

door
Vrancken gaat los aan zijlijn:

Donderdagavond werd de inhaaltopper tussen Club Brugge en KRC Genk afgewerkt en voor beide ploegen stond er behoorlijk wat op het spel. Bij momenten laaiden de emoties dan ook hoog op. Met name Genk-trainer Wouter Vrancken ging meermaals tekeer aan de zijlijn.

Het venieuwde Club Brugge is behoorlijk goed aan het seizoen begonnen. Maar van zijn laatste vijf officiële wedstrijden kon Blauw-Zwart er maar eentje winnen. De Bruggelingen wilden voor eigen volk dan ook absoluut nog eens een overtuigende driepunter pakken.

LEES OOK: Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

Knappe openingsgoal

Maar ook bij Genk was er aan motivatie geen gebrek. De Limburgers wilden immers iets rechtzetten na de dramatische eerste helft in de derby tegen STVV van afgelopen weekend. Bovendien wou Racing zijn winstreeks op verplaatsing intact houden.

Beide ploegen zorgden dan ook voor een aangename wedstrijd en vertoonden de nodige aanvallende intenties. Maar Genk kwam in de eerste helft toch iets beter voor de dag. Dat leidde uiteindelijk tot de openingstreffer van Bilal El Khannouss na een fraai uitgespeelde actie.

Vrancken wordt wild

Vrancken mocht dan ook tevreden over wat zijn ploeg in de eerste helft op de mat legde in het Jan Breydel-stadion. Desondanks ging de Genkse trainer bij momenten wild tekeer aan de zijlijn. Zo uitte meermaals zijn onvrede tegenover de vierde ref.

De microfoons van Eleven Sports/DAZN stonden echter goed opgesteld en konden zo nu en dan flarden opvangen van de uitspraken van Vrancken. "Die Vanaken, gaat die blijven zagen?", klonk het bijvoorbeeld na een discussie tussen de Brugse aanvoerder en de ref. Na de pauze liet Vrancken zijn onvrede dan weer duidelijk blijken na een fout van Philip Zinckernagel op El Khannouss.

Het geklaag van Vrancken tegen de vierde ref moet strenger bestraft worden ...

Meest recent

Bertaccini geeft hét verschil aan tussen Taravel en Hasi

Bij RSC Anderlecht neemt het vandaag op tegen Club Brugge. De Brusselaars zijn de underdog in het ...

22
22
Wullaert na historische mijlpaal: "Had ik nooit verwacht"

De Red Flames wonnen met 5-0 van Israël en openden zo met een 6 op 6 hun ...

6
6
Stankovic lyrisch over Bruggeling: "Hij is ronduit magisch"

Bij Club Brugge hebben ze er heel goede jaren opzitten. De club kende pakweg 15 jaar geleden donkere ...

97
97
Deschacht gaat strijd aan met Vormer: "Echt een klootzak"

Iets na de middag staat de topper op het programma tussen Club Brugge en Anderlecht. Blauw-Zwart wil ...

159
159
Courtois koopt megavilla van 6.000m²: de details

Wat een rustig en perfect plaatje leek, is plots volop onderwerp van gesprek in Spanje. Thibaut ...

109
109
‘Anderlecht kan cashen: negen deals in de maak'

RSC Anderlecht hoopt dit jaar uiteraard een Europees ticket te grijpen, wat financieel hoognodig is. ...

219
219
AA Gent pakt uit met compleet andere transferaanpak

AA Gent kende geen geweldige mercato’s, dat blijkt uit de zevende plaats. De afgelopen jaren ...

117
117
Boeckx voorspelt Club-RSCA: "Als ze dat doen..."

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen dit weekend tegen elkaar. Het blijft dé topmatch in ...

486
486
Hayen bijzonder scherp na nederlaag KRC Genk

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen heel wisselvallig voor de dag komen. De Limburgers verloren ...

280
280
Club Brugge haast onklopbaar voor Anderlecht: de cijfers

Club Brugge is dé grote favoriet voor het treffen met RSC Anderlecht. Dat is bijzonder ...

143
143
Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

99
99
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

292
292
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

393
393
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

31
31
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

70
70
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

33
33
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

28
28
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

77
77
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

27
27
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

26
26
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

34
34
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

61
61
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

44
44
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

44
44
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

20
20

Meer sportnieuws