Vrancken gaat los aan zijlijn: "Mag Vanaken blijven zagen?"

1035 stemmen
Vrancken gaat los aan zijlijn:

Donderdagavond werd de inhaaltopper tussen Club Brugge en KRC Genk afgewerkt en voor beide ploegen stond er behoorlijk wat op het spel. Bij momenten laaiden de emoties dan ook hoog op. Met name Genk-trainer Wouter Vrancken ging meermaals tekeer aan de zijlijn.

Het venieuwde Club Brugge is behoorlijk goed aan het seizoen begonnen. Maar van zijn laatste vijf officiële wedstrijden kon Blauw-Zwart er maar eentje winnen. De Bruggelingen wilden voor eigen volk dan ook absoluut nog eens een overtuigende driepunter pakken.

LEES OOK: STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

Knappe openingsgoal

Maar ook bij Genk was er aan motivatie geen gebrek. De Limburgers wilden immers iets rechtzetten na de dramatische eerste helft in de derby tegen STVV van afgelopen weekend. Bovendien wou Racing zijn winstreeks op verplaatsing intact houden.

Beide ploegen zorgden dan ook voor een aangename wedstrijd en vertoonden de nodige aanvallende intenties. Maar Genk kwam in de eerste helft toch iets beter voor de dag. Dat leidde uiteindelijk tot de openingstreffer van Bilal El Khannouss na een fraai uitgespeelde actie.

Vrancken wordt wild

Vrancken mocht dan ook tevreden over wat zijn ploeg in de eerste helft op de mat legde in het Jan Breydel-stadion. Desondanks ging de Genkse trainer bij momenten wild tekeer aan de zijlijn. Zo uitte meermaals zijn onvrede tegenover de vierde ref.

De microfoons van Eleven Sports/DAZN stonden echter goed opgesteld en konden zo nu en dan flarden opvangen van de uitspraken van Vrancken. "Die Vanaken, gaat die blijven zagen?", klonk het bijvoorbeeld na een discussie tussen de Brugse aanvoerder en de ref. Na de pauze liet Vrancken zijn onvrede dan weer duidelijk blijken na een fout van Philip Zinckernagel op El Khannouss.

Het geklaag van Vrancken tegen de vierde ref moet strenger bestraft worden ...

Meest recent

Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

4
4
Ongeziene beelden: Kompany compléét los op titelfeest

Bayern München heeft zaterdag zijn laatste competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. ...

16
16
'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

94
94
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

240
240
Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

44
44
WK-selectie Duivels: Garcia laat ideale 'doublure Doku' vallen

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

436
436
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

248
248
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

191
191
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

161
161
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

54
54
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

347
347
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

19
19
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

172
172
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

82
82
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

949
949
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

752
752
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

261
261
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

39
39
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

407
407
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

396
396
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

553
553
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

392
392
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

443
443
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

56
56
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

189
189

Meer sportnieuws