Vrancken gaat los aan zijlijn: "Mag Vanaken blijven zagen?"

door
Vrancken gaat los aan zijlijn:

Donderdagavond werd de inhaaltopper tussen Club Brugge en KRC Genk afgewerkt en voor beide ploegen stond er behoorlijk wat op het spel. Bij momenten laaiden de emoties dan ook hoog op. Met name Genk-trainer Wouter Vrancken ging meermaals tekeer aan de zijlijn.

Het venieuwde Club Brugge is behoorlijk goed aan het seizoen begonnen. Maar van zijn laatste vijf officiële wedstrijden kon Blauw-Zwart er maar eentje winnen. De Bruggelingen wilden voor eigen volk dan ook absoluut nog eens een overtuigende driepunter pakken.

LEES OOK: Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Knappe openingsgoal

Maar ook bij Genk was er aan motivatie geen gebrek. De Limburgers wilden immers iets rechtzetten na de dramatische eerste helft in de derby tegen STVV van afgelopen weekend. Bovendien wou Racing zijn winstreeks op verplaatsing intact houden.

Beide ploegen zorgden dan ook voor een aangename wedstrijd en vertoonden de nodige aanvallende intenties. Maar Genk kwam in de eerste helft toch iets beter voor de dag. Dat leidde uiteindelijk tot de openingstreffer van Bilal El Khannouss na een fraai uitgespeelde actie.

Vrancken wordt wild

Vrancken mocht dan ook tevreden over wat zijn ploeg in de eerste helft op de mat legde in het Jan Breydel-stadion. Desondanks ging de Genkse trainer bij momenten wild tekeer aan de zijlijn. Zo uitte meermaals zijn onvrede tegenover de vierde ref.

De microfoons van Eleven Sports/DAZN stonden echter goed opgesteld en konden zo nu en dan flarden opvangen van de uitspraken van Vrancken. "Die Vanaken, gaat die blijven zagen?", klonk het bijvoorbeeld na een discussie tussen de Brugse aanvoerder en de ref. Na de pauze liet Vrancken zijn onvrede dan weer duidelijk blijken na een fout van Philip Zinckernagel op El Khannouss.

Het geklaag van Vrancken tegen de vierde ref moet strenger bestraft worden ...

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

82
82
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

251
251
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

150
150
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

177
177
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

256
256
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

83
83
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

633
633
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

315
315
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

220
220
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

321
321
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

225
225
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

394
394
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

369
369
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

495
495
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

224
224
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

109
109
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

429
429
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

392
392
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

152
152
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

298
298
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

311
311
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

170
170

Meer sportnieuws