Club-fans viseren één man: "Wat doet hij op dat veld?!"

door
Club-fans viseren één man:

De laatste inhaalwedstrijd van de midweek in de Jupiler Pro League, was er eentje om naar uit te kijken. Zo kreeg Club Brugge het bezoek van vicekampioen KRC Genk. En de eerste helft van de topper in het Jan Breydel-stadion was erg aangenaam om te volgen.

Een dag eerder hadden Antwerp FC en AA Gent nog voor een erg slaapverwekkende vertoning gezorgd in hun onderlinge inhaalmatch. Dat was in Brugge zeker niet het geval. Het tempo lag behoorlijk hoog en beide ploegen toonden ook voldoende aanvallende intenties.

Het waren evenwel de bezoekers die het beste aan de partij begonnen. De Limburgers gingen nadrukkelijk op zoek naar de openingstreffer en kregen ook enkele goede kansen, met name Andi Zeqiri kon meermaals dreigen. De zomeraanwinst had zijn vizier echter onvoldoende op scherp.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

Ongelukkige Thiago

Ook Alieu Fadera zette Simon Mignolet meermaals aan het werk. Maar naarmate de eerste helft vorderde kwam ook de thuisploeg beter in de match en kon het zelf ook enkele keren dreigen. Igor Thiago werd bijvoorbeeld tot twee keer toe in stelling gebracht. De Braziliaan raakte de bal echter verkeerd na een voorzet van Denis Odoi en wat later had hij dan weer te veel tijd nodig om de bal onder controle te krijgen.

Opnieuw dus een ongelukkig optreden van de Brugse zomeraanwinst. Zijn missers kwamen Club in de slotfase van de eerste periode duur te staan, zo maakte Genk er vlak voor rust na een knappe aanval 0-1 van via Bilal El Khannouss. Op de sociale media waren de reacties aan het adres van Thiago dan ook weer vlijmscherp.

 

Deila moet vaker roteren met Thiago ...

Meest recent

Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

30
30
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

24
24
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

26
26
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

16
16
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

28
28
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

82
82
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

119
119
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

245
245
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

277
277
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

115
115
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

139
139
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

435
435
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

57
57
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

118
118
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

44
44
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

533
533
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

764
764
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

219
219
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

381
381
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

241
241
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

78
78
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

259
259
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

248
248
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

530
530

Meer sportnieuws