Club-fans viseren één man: "Wat doet hij op dat veld?!"

1442 stemmen
Club-fans viseren één man:

De laatste inhaalwedstrijd van de midweek in de Jupiler Pro League, was er eentje om naar uit te kijken. Zo kreeg Club Brugge het bezoek van vicekampioen KRC Genk. En de eerste helft van de topper in het Jan Breydel-stadion was erg aangenaam om te volgen.

Een dag eerder hadden Antwerp FC en AA Gent nog voor een erg slaapverwekkende vertoning gezorgd in hun onderlinge inhaalmatch. Dat was in Brugge zeker niet het geval. Het tempo lag behoorlijk hoog en beide ploegen toonden ook voldoende aanvallende intenties.

Het waren evenwel de bezoekers die het beste aan de partij begonnen. De Limburgers gingen nadrukkelijk op zoek naar de openingstreffer en kregen ook enkele goede kansen, met name Andi Zeqiri kon meermaals dreigen. De zomeraanwinst had zijn vizier echter onvoldoende op scherp.

LEES OOK: 'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Ongelukkige Thiago

Ook Alieu Fadera zette Simon Mignolet meermaals aan het werk. Maar naarmate de eerste helft vorderde kwam ook de thuisploeg beter in de match en kon het zelf ook enkele keren dreigen. Igor Thiago werd bijvoorbeeld tot twee keer toe in stelling gebracht. De Braziliaan raakte de bal echter verkeerd na een voorzet van Denis Odoi en wat later had hij dan weer te veel tijd nodig om de bal onder controle te krijgen.

Opnieuw dus een ongelukkig optreden van de Brugse zomeraanwinst. Zijn missers kwamen Club in de slotfase van de eerste periode duur te staan, zo maakte Genk er vlak voor rust na een knappe aanval 0-1 van via Bilal El Khannouss. Op de sociale media waren de reacties aan het adres van Thiago dan ook weer vlijmscherp.

 

Deila moet vaker roteren met Thiago ...

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

2
2
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

41
41
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

39
39
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

85
85
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

16
16
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

149
149
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

129
129
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

653
653
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

847
847
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

302
302
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

172
172
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

248
248
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

187
187
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

148
148
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

169
169
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

102
102
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

72
72
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

114
114
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

84
84
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

166
166
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

344
344
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1122
1122

Meer sportnieuws