Noa Lang laat Jan Breydel laatste keertje daveren

door
Noa Lang laat Jan Breydel laatste keertje daveren

Club Brugge werkte donderdagavond de uitgestelde topper tegen KRC Genk af. Om de supporters extra warm te krijgen voor deze clash, had Blauw-Zwart een speciale gast voorzien. Zo kwam niemand minder dan Noa Lang de aftrap geven in het Jan Breydel-stadion.

Club nam afgelopen zomer afscheid van zijn Nederlandse smaakmaker. Lang mikte dan ook al een tijdje op een transfer naar één van de Europese topcompetities. Maar uiteindelijk maakte hij een ietwat verrassende keuze. Zo keerde de Oranje-international terug naar de Eredivisie.

PSV Eindhoven toonde zich immers bereid om flink te investeren in zijn komst en legde zo'n 12.5 miljoen euro, exclusief bonussen, op tafel. Bij de Nederlandse vicekampioen is Lang inmiddels ook al uitgegroeid tot een vaste smaakmaker. Zo scoorde hij inmiddels al 4 keer in 8 officiële wedstrijden voor de Eredivisie-leider.

LEES OOK: Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Succesperiode in Brugge

Lang was uiteindelijk drie seizoenen actief bij Blauw-Zwart en toonde zich daarin behoorlijk succesvol. Hij hielp Club aan twee landstitels, liet zich op Europees niveau opmerken en werd twee keer verkozen tot 'Speler van het Jaar' bij de Bruggelingen. Bovendien kon hij in die periode zijn eerste selecties bij Oranje afdwingen.

De voetbalkwaliteiten van Lang stonden dan ook al snel buiten kijf. Maar met zijn provocerende houding en extra sportieve fratsen, zorgde hij ook voor een bedenkelijke reputatie. Hierdoor was hij regelmatig het mikpunt van fluitconcerten en boe-geroep bij de fans van de tegenstanders.

Staande ovatie

Bij het Brugse publiek werd hij al die tijd echter op handen gedragen. Dat bleek donderdagavond nog maar eens. Toen hij de aftrap mocht geven werd Lang luid toegezongen door de blauw-zwarte supporters. De Nederlander genoot zichtbaar van het applaus en hitste de fans nog wat meer op op zijn typische manier: zo ging hij in de middencirkel ostentatief op de bal staan.

Lang schopt het op termijn tot de Europese top ...

Meest recent

Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

33
33
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

29
29
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

40
40
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

135
135
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

25
25
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

252
252
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

197
197
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

79
79
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

116
116
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

204
204
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

82
82
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

64
64
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

127
127
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

37
37
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

94
94
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

331
331
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

128
128
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

436
436
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

130
130
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

224
224
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

318
318
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

431
431
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

151
151

Meer sportnieuws