Transferonthulling Antwerp: "Akkoord met vier clubs"

door
Transferonthulling Antwerp:

Tijdens de voorbije transferperiode nam landskampioen Antwerp afscheid van verschillende spelers. Maar de Great Old wist niet al zijn uitgaande dossiers tot een goed einde te brengen. Nochtans had men daar zeker de mogelijkheden toe.

RAFC zag in de afgelopen mercato enkele sterkhouders vertrekken. Zo werden kampioenenmakers Willian Pacho en Gaston Avila voor de nodige miljoenen verkocht, terwijl sportieve baas Marc Overmars er niet in slaagde om een vervolg te breien aan de huurbeurt van Calvin Stengs.

Daarnaast nam de Great Old ook afscheid van verschillende overbodige pionnen. De contracten van Pieter Gerkens en Koji Miyoshi werden niet verlengd, Birger Verstraete en Frank Boya werden definitief verkocht en een aantal jongens werd op huurbasis elders gestald.

LEES OOK: Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Geen nieuwe kans

Enkel voor Michael Frey werd geen oplossing gevonden. De Zwitser werd in de tweede helft van vorig seizoen verhuurd aan Schalke 04, maar de Bundesliga-degradant maakte bekend dat die samenwerking geen vervolg kreeg. Daarom keerde de aanvaller noodgedwongen terug naar de Bosuil.

Daar werd evenwel snel duidelijk dat Frey geen nieuwe kans zou krijgen. En dus werd elders gezocht naar een oplossing. Maar hoewel gewag werd gemaakt van de interesse van verschillende clubs, bleef een doorbraak in het dossier uit.

Voldoende interesse, voldoende fit

Bij de podcast MidMid onthult sportieve baas Sven Jaecques nu dat dit volledig aan de speler zelf te wijten is. "We hebben in de zomer met vier ploegen een akkoord bereikt. We kunnen ook niet veel meer doen dan dat", is Jaecques duidelijk.

Nochtans was de Zwitserse spits volgens de CEO wel degelijk klaar voor een transfer. "Het probleem was niet de interesse. En ook niet zijn fitheid of kwaliteiten. Zo'n profiel kunnen veel ploegen gebruiken. Qua fitheid ... ik heb nooit iemand gezien die meer traint en bewuster met zijn lichaam bezig is dan Frey. Nu nog steeds elke dag. En kwaliteit ... . Kijk naar zijn goals, dat zegt genoeg", aldus Jaecques.

Antwerp had Frey een nieuwe kans moeten geven ...

Meest recent

AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

2
2
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

6
6
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

65
65
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

27
27
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

42
42
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

85
85
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

34
34
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

483
483
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

292
292
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

39
39
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

312
312
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

123
123
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

351
351
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

109
109
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

166
166
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

69
69
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

261
261
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

210
210
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

174
174
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

776
776
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

348
348
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

373
373
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

929
929
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

702
702
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

446
446

Meer sportnieuws