Vrancken: "Dan zal El Khannouss klaar zijn voor stap hogerop"

122
Vrancken:

KRC Genk kende een bewogen zomer, waarin het toch tot het laatste moment speuren was naar versterking en vrezen voor het vertrek van sterkhouders. Uiteindelijk werden op het nippertje met de komst van El Ouahdi en vooral Zeqiri de lacunes in de selectie nog opgevuld, al zagen de Limburgers wel met Mike Trésor nog één van hun absolute uitblinkers vertrekken.

De offensieve middenvelder blikte terug op een geweldig seizoen, waarin hij assistkoning, Profvoetballer van het Jaar én Rode Duivel werd. Dat bekroonde hij op de valreep nog met een transfer naar Burnley, waar hij zich in de Premier League mag bewijzen. Zijn vertrek was wel een grote aderlating voor Gent.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Groot werkpunt voor El Khannouss

Om de leemte in te vullen, wordt er in de Cegeka Arena vooral gekeken naar Bilal El Khannouss. Het 19-jarige goudhaantje nam vrijwel meteen het rugnummer 10 van Trésor over en neemt sinds diens vertrek ook de stilstaande fases voor zijn rekening. Met die extra verantwoordelijkheid moet de Belgische Marokkaan een nieuwe stap in zijn ontwikkeling zetten.

Wouter Vrancken ziet immers nog één groot werkpunt voor El Khannouss. "Hij weet waaraan hij moet werken. Vooral in de zone van de waarheid, ook al zijn z'n statistieken intussen beter", stelt de trainer in Het Laatste Nieuws. "Zijn talent én stats combineren: dat is de speler die hij moet worden. En dan kan hij hogerop in zijn carrière."

Nog niet klaar voor volgende stap

Er was het voorbije jaar al heel wat interesse voor El Khannouss, nadat hij vorig seizoen helemaal doorbrak en in de winter ook dé grote verrassing was in de WK-selectie van Marokko, dat ook nog eens de halve finale haalde. De spelmaker maakte ook indruk toen hij mocht opdraven in de kleine finale tegen Kroatië, alsook tijdens een oefeninterland tegen Brazilië in maart.

Desondanks kan El Khannouss in Genk nog de nodige stappen zetten en dus besloot hij al snel om nog minstens een seizoen bij de club te blijven. Hij heeft in Genk ook nog een contract tot 2027 en dus zitten alle partijen in een comfortabele situatie met het oog op de toekomst.

Zal El Khannouss na dit seizoen klaar zijn voor de volgende stap?

Meest recent

Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

15
15
Lavia klaar voor absolute top? “Real Madrid, Barça en PSG”

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

9
9
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

102
102
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

159
159
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

104
104
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

99
99
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

94
94
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

156
156
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

157
157
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1359
1359
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

322
322
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

274
274
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

279
279
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

87
87
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

213
213
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

228
228
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

101
101
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

33
33
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

128
128
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

340
340
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

203
203
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

479
479

Meer sportnieuws