Gent-fans vloeken: "Hier kreeg Orban wél rood voor!"

door
Gent-fans vloeken:

In de Jupiler Pro League stond woensdagavond een erg interessante affiche op het programma. Zo kreeg titelverdediger Antwerp FC het bezoek van leider AA Gent. Maar de eerste helft op de Bosuil kon niet bepaald bekoren.

Normaal gezien werd deze topper eind augustus afgewerkt, door de Europese voorrondes werd de partij echter enkele weken uitgesteld. En dus kruisten beide clubs woensdagavond de degens. Op papier waren alle ingrediënten voor een interessante match ook aanwezig.

Antwerp had voor eigen volk immers iets recht te zetten na het puntenverlies van afgelopen weekend tegen RWDM. Gent wou dan weer zijn leidersplaats met succes verdedigen. Bovendien heerste er weer een aangename sfeer op de Bosuil.

Maar de eerste periode kon de aanwezige supporters niet bepaald bekoren. De Buffalo's kwamen immers behoorlijk defensief voor de dag, de Great Old was dan weer niet in staat om het balbezit om te zetten in uitgespeelde kansen. De 0-0-ruststand was dan ook logisch.

LEES OOK: Janssen trekt pijnlijke conclusie na zure nederlaag

Dubbel geel na opstootje 

Vlak voor het einde van de eerste helft was er wel wat commotie na een opstootje tussen Ismael Kandouss en Abnor Muja. Toen ook Antwerp-back Owen Wijndal zich kwam moeien, deelde de Nederlander daarbij een por uit aan Kandouss.

Volgens de Gent-fans op het sociale medium 'X' was dat een gelijkaardige actie als waarvoor Gift Orban afgelopen weekend nog rood kreeg. Scheidsrechter Jonathan Laforge hield het echter bij geel voor Muja en Kandouss. Wat leidde tot heel wat scherpe reacties.

Laforge is ongeschikt voor dit soort matchen ...

Meest recent

Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

36
36
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

22
22
Verhaeghe ontkent hardnekkig gerucht: "Komt niet via ons"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

63
63
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

97
97
Kompany spreekt zich uit over ontslag van Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

148
148
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

45
45
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

208
208
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

86
86
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

79
79
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

111
111
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

260
260
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

490
490
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

120
120
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

217
217
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

396
396
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

120
120
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

303
303
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

118
118
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

49
49
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

496
496
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

460
460
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

290
290
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

217
217
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

54
54

Meer sportnieuws