'De Ketelaere maakt bliksemtransfer: financiële details gekend'

1675
'De Ketelaere maakt bliksemtransfer: financiële details gekend'

Na een tegenvallend eerste seizoen bij AC Milan, lijkt het Italiaanse avontuur van Charles De Ketelaere nu definitief begonnen. De jonge Rode Duivel is immers volledig aan het ontbolsteren bij Atalanta. De club uit Bergamo zou hem dan ook definitief willen overnemen.

In de zomer van 2022 maakte CDK de oversteek naar Italië, maar zijn avontuur bij AC Milan draaide uit op een teleurstelling. In een 40-tal wedstrijden namens de Rossoneri kwam de aanvaller bijvoorbeeld geen enkele keer tot scoren. De Milanezen besloten dan ook om hem na amper één seizoen van de hand te doen.

Het jeugdproduct werd vervolgens gelinkt aan verschillende clubs. Onder meer PSV Eindhoven trok een tijdje aan zijn mouw. Maar uiteindelijk bleef hij toch in Italië voetballan. Zo werd een huurovereenkomst, met aankoopoptie, afgesloten met Atalanta.

LEES OOK: 'Club vreest nieuwe Milan-soap: solden op Tresoldi?'

Flitsende start

Daar is zijn avontuur echter wél sterk van start gegaan. Slechts enkele dagen na de afronding van zijn komst, mocht CDK van coach Gian Piero Gasperini invallen. En met een rake kopbal zette hij Atalanta in de 83ste minuut op voorsprong tegen Sassuolo.

Afgelopen donderdag wist De Ketelaere ook zijn eerste Europese doelpunt in Italiaanse loondienst te scoren. Voor die prestatie werd hij zondag dan weer beloond met een basisplaats tegen Cagliari (2-0). Hij bedankte voor het vertrouwen met een assist voor de openingsgoal. Ook zag hij een goal afgekeurd worden.

Atalanta wil optie lichten

In Bergamo lijkt men na een handvol wedstrijden dan ook helemaal overtuigd van CDK's meerwaarde. De club zou zelfs van plan zijn om de jonge Belg zo snel mogelijk definitief over te nemen. Volgens de Italiaanse journalist Alessandro Schiavone zou Atalanta de deal nog voor de kerstfeesten willen afronden.

In principe mag dat geen problemen opleveren, La Dea beschikt immers over een aankoopoptie in de huurovereenkomst met Milan. Volgens Calciomercato zou Atalanta, naast de reeds betaalde huurvergoeding van 4 miljoen euro, zo'n 23.4 miljoen euro moeten dokken om de deal permanent te maken. De Milanezen zouden daarnaast het recht behouden op zo'n 10% van de latere doorverkoopsom.

De Ketelaere schopt het op termijn tot de Europese top ...

Meest recent

Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

120
120
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

66
66
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

142
142
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

249
249
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

69
69
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

38
38
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

28
28
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

102
102
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

110
110
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

33
33
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

35
35
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

78
78
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

110
110
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

51
51
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

120
120
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

72
72
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

260
260
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

45
45
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

208
208
Toptalent komt plots boven bij Anderlecht: Bruno verklaart

Anderlecht stond donderdagavond onder zware druk in Polen na de nederlagen tegen Dinamo Zagreb en ...

371
371
Geen JPL-voetbal vanavond: Kortrijk-Mechelen afgelast

Competitievoetbal was de voorbije anderhalve maand schaars in ons land. Eind september en begin ...

99
99
De Ketelaere krijgt ervan langs in Italië: "Dat doet hij niet"

Het werd donderdag een uitstekende Europese avond voor de Belgische clubs, maar andere landgenoten ...

191
191
'Bom' op Belgisch voetbal wordt sisser: Antwerp vangt bot

De voorbije jaren zijn er al enkele bommetjes ontploft in de voetbalwereld, die het transfersysteem ...

234
234
TRANSFERUURTJE: 'Nilis verrast, Genk hakt knoop door over revelatie'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

113
113
Vitor Bruno rekent op ‘lieveling’: Anderlecht-pion staat op

RSC Anderlecht deed vertrouwen op in de Europa League. Tegen Jagiellonia won Anderlecht met 0-3. ...

305
305

Meer sportnieuws