'Drietal staat voor laatste maanden bij Club Brugge'

door
'Drietal staat voor laatste maanden bij Club Brugge'

Club Brugge is behoorlijk aan het nieuwe seizoen begonnen en liet zowel in eigen land als in Europa degelijke resultaten noteren. De drang om dit seizoen iets te rapen is dan ook behoorlijk groot bij Blauw-Zwart. Komende zomer dreigen immers opnieuw enkele basiskrachten te vertrekken.

De Bruggelingen staan om uiteenlopende redenen onder behoorlijke druk om voor een prijs te gaan dit seizoen. Zo wil men iets rechtzetten na de tegenvallende prestaties van in de voorbije jaargang. Zowel sportief als financieel moet dat gecompenseerd worden. De nieuwe gezichten, coach Ronny Deila op kop, willen zich dan weer zo snel mogelijk bewijzen.

Voor anderen geldt dan weer het tegengestelde: voor hen wordt het allicht de laatste kans om nog iets te rapen in blauw-zwarte loondienst. Want komende zomer dreigen de Bruggelingen opnieuw enkele spelers te moeten verkopen. Zo zouden liefst drie smaakmakers kunnen vertrekken in de zomermercato van 2024.

LEES OOK: Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Volledige flank weg

Eerder deze week raakte bijvoorbeeld bekend dat Club een afspraak heeft gemaakt met Andreas Skov Olsen. De Deense aanvaller zou het huidige seizoen sowieso afwerken in Brugge, vervolgens lijkt hij niet meer te houden. Zeker indien hij zijn niveau en cijfers van de laatste weken aanhoudt, zal de interesse groot zijn.

Een andere speler die afgelopen zomer al flirtte met een vertrek, is Tajon Buchanan. De Canadees bleef eveneens op post, maar het is geen geheim dat hij de stap naar een topcompetitie ambieert. Eenmaal hij weer hersteld is van zijn blessure, lijkt ook Buchanan te beginnen aan zijn laatste maanden in Brugse loondienst.

Miljoenen voor Nusa

Tot slot zullen de ogen vooral gericht zijn op Antonio Nusa. Het Noorse goudhaantje besloot afgelopen zomer om Club trouw te blijven ondanks concrete interesse uit de Premier League. Maar na dit seizoen lijkt hij toch echt wel onhoudbaar, zeker wanneer hij ook met Noorwegen aan de slag gaat op het EK. De vraag is dan ook vooral wat zijn bestemming zal worden én hoeveel hij Club Brugge zal opbrengen. Voor het genoemde drietal lijkt een winterse transfer wel onwaarschijnlijk, maar in de zomerse transferperiode is een vertrek voor de hand liggend.

Wie zal volgens u het meeste opbrengen?

Meest recent

'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

25
25
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

42
42
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

620
620
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

122
122
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

147
147
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

123
123
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

143
143
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

163
163
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

78
78
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

92
92
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

58
58
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

324
324
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

69
69
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

42
42
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

246
246
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

87
87
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

69
69
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

186
186
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

218
218
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

326
326
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

80
80
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

104
104
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

473
473

Meer sportnieuws