'Drietal staat voor laatste maanden bij Club Brugge'

door
'Drietal staat voor laatste maanden bij Club Brugge'

Club Brugge is behoorlijk aan het nieuwe seizoen begonnen en liet zowel in eigen land als in Europa degelijke resultaten noteren. De drang om dit seizoen iets te rapen is dan ook behoorlijk groot bij Blauw-Zwart. Komende zomer dreigen immers opnieuw enkele basiskrachten te vertrekken.

De Bruggelingen staan om uiteenlopende redenen onder behoorlijke druk om voor een prijs te gaan dit seizoen. Zo wil men iets rechtzetten na de tegenvallende prestaties van in de voorbije jaargang. Zowel sportief als financieel moet dat gecompenseerd worden. De nieuwe gezichten, coach Ronny Deila op kop, willen zich dan weer zo snel mogelijk bewijzen.

Voor anderen geldt dan weer het tegengestelde: voor hen wordt het allicht de laatste kans om nog iets te rapen in blauw-zwarte loondienst. Want komende zomer dreigen de Bruggelingen opnieuw enkele spelers te moeten verkopen. Zo zouden liefst drie smaakmakers kunnen vertrekken in de zomermercato van 2024.

LEES OOK: Jan Breydel ontploft! Club neemt wervelstart tegen Marseille

Volledige flank weg

Eerder deze week raakte bijvoorbeeld bekend dat Club een afspraak heeft gemaakt met Andreas Skov Olsen. De Deense aanvaller zou het huidige seizoen sowieso afwerken in Brugge, vervolgens lijkt hij niet meer te houden. Zeker indien hij zijn niveau en cijfers van de laatste weken aanhoudt, zal de interesse groot zijn.

Een andere speler die afgelopen zomer al flirtte met een vertrek, is Tajon Buchanan. De Canadees bleef eveneens op post, maar het is geen geheim dat hij de stap naar een topcompetitie ambieert. Eenmaal hij weer hersteld is van zijn blessure, lijkt ook Buchanan te beginnen aan zijn laatste maanden in Brugse loondienst.

Miljoenen voor Nusa

Tot slot zullen de ogen vooral gericht zijn op Antonio Nusa. Het Noorse goudhaantje besloot afgelopen zomer om Club trouw te blijven ondanks concrete interesse uit de Premier League. Maar na dit seizoen lijkt hij toch echt wel onhoudbaar, zeker wanneer hij ook met Noorwegen aan de slag gaat op het EK. De vraag is dan ook vooral wat zijn bestemming zal worden én hoeveel hij Club Brugge zal opbrengen. Voor het genoemde drietal lijkt een winterse transfer wel onwaarschijnlijk, maar in de zomerse transferperiode is een vertrek voor de hand liggend.

Wie zal volgens u het meeste opbrengen?

Meest recent

Malmö-coach kijkt 'enorm' uit naar één Genkie: "Toptalent"

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

7
7
Jan Breydel ontploft! Club neemt wervelstart tegen Marseille

Op de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League stond Club Brugge voor een ...

28
28
PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Paris Saint-Germain FC heeft niet voor het eerst een goudhaantje weggeplukt uit de jeugdopleiding ...

18
18
Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

114
114
‘Anderlecht flikt het: oude bekende komt aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

771
771
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

68
68
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

523
523
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

135
135
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

170
170
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

45
45
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

324
324
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

183
183
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

559
559
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

101
101
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

162
162
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

131
131
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

169
169
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

202
202
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

327
327
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

138
138
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

54
54
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

72
72
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

363
363
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

80
80
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

392
392

Meer sportnieuws