'Drietal staat voor laatste maanden bij Club Brugge'

door
'Drietal staat voor laatste maanden bij Club Brugge'

Club Brugge is behoorlijk aan het nieuwe seizoen begonnen en liet zowel in eigen land als in Europa degelijke resultaten noteren. De drang om dit seizoen iets te rapen is dan ook behoorlijk groot bij Blauw-Zwart. Komende zomer dreigen immers opnieuw enkele basiskrachten te vertrekken.

De Bruggelingen staan om uiteenlopende redenen onder behoorlijke druk om voor een prijs te gaan dit seizoen. Zo wil men iets rechtzetten na de tegenvallende prestaties van in de voorbije jaargang. Zowel sportief als financieel moet dat gecompenseerd worden. De nieuwe gezichten, coach Ronny Deila op kop, willen zich dan weer zo snel mogelijk bewijzen.

Voor anderen geldt dan weer het tegengestelde: voor hen wordt het allicht de laatste kans om nog iets te rapen in blauw-zwarte loondienst. Want komende zomer dreigen de Bruggelingen opnieuw enkele spelers te moeten verkopen. Zo zouden liefst drie smaakmakers kunnen vertrekken in de zomermercato van 2024.

LEES OOK: 'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Volledige flank weg

Eerder deze week raakte bijvoorbeeld bekend dat Club een afspraak heeft gemaakt met Andreas Skov Olsen. De Deense aanvaller zou het huidige seizoen sowieso afwerken in Brugge, vervolgens lijkt hij niet meer te houden. Zeker indien hij zijn niveau en cijfers van de laatste weken aanhoudt, zal de interesse groot zijn.

Een andere speler die afgelopen zomer al flirtte met een vertrek, is Tajon Buchanan. De Canadees bleef eveneens op post, maar het is geen geheim dat hij de stap naar een topcompetitie ambieert. Eenmaal hij weer hersteld is van zijn blessure, lijkt ook Buchanan te beginnen aan zijn laatste maanden in Brugse loondienst.

Miljoenen voor Nusa

Tot slot zullen de ogen vooral gericht zijn op Antonio Nusa. Het Noorse goudhaantje besloot afgelopen zomer om Club trouw te blijven ondanks concrete interesse uit de Premier League. Maar na dit seizoen lijkt hij toch echt wel onhoudbaar, zeker wanneer hij ook met Noorwegen aan de slag gaat op het EK. De vraag is dan ook vooral wat zijn bestemming zal worden én hoeveel hij Club Brugge zal opbrengen. Voor het genoemde drietal lijkt een winterse transfer wel onwaarschijnlijk, maar in de zomerse transferperiode is een vertrek voor de hand liggend.

Wie zal volgens u het meeste opbrengen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

6
6
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

40
40
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

66
66
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

123
123
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

26
26
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

65
65
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

146
146
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

115
115
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

38
38
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

95
95
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

160
160
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

117
117
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

159
159
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

223
223
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

225
225
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

759
759
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

171
171
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

95
95
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

147
147
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

190
190
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

59
59
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

354
354
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

462
462
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

23
23

Meer sportnieuws