'Drietal staat voor laatste maanden bij Club Brugge'

door
'Drietal staat voor laatste maanden bij Club Brugge'

Club Brugge is behoorlijk aan het nieuwe seizoen begonnen en liet zowel in eigen land als in Europa degelijke resultaten noteren. De drang om dit seizoen iets te rapen is dan ook behoorlijk groot bij Blauw-Zwart. Komende zomer dreigen immers opnieuw enkele basiskrachten te vertrekken.

De Bruggelingen staan om uiteenlopende redenen onder behoorlijke druk om voor een prijs te gaan dit seizoen. Zo wil men iets rechtzetten na de tegenvallende prestaties van in de voorbije jaargang. Zowel sportief als financieel moet dat gecompenseerd worden. De nieuwe gezichten, coach Ronny Deila op kop, willen zich dan weer zo snel mogelijk bewijzen.

Voor anderen geldt dan weer het tegengestelde: voor hen wordt het allicht de laatste kans om nog iets te rapen in blauw-zwarte loondienst. Want komende zomer dreigen de Bruggelingen opnieuw enkele spelers te moeten verkopen. Zo zouden liefst drie smaakmakers kunnen vertrekken in de zomermercato van 2024.

LEES OOK: 'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Volledige flank weg

Eerder deze week raakte bijvoorbeeld bekend dat Club een afspraak heeft gemaakt met Andreas Skov Olsen. De Deense aanvaller zou het huidige seizoen sowieso afwerken in Brugge, vervolgens lijkt hij niet meer te houden. Zeker indien hij zijn niveau en cijfers van de laatste weken aanhoudt, zal de interesse groot zijn.

Een andere speler die afgelopen zomer al flirtte met een vertrek, is Tajon Buchanan. De Canadees bleef eveneens op post, maar het is geen geheim dat hij de stap naar een topcompetitie ambieert. Eenmaal hij weer hersteld is van zijn blessure, lijkt ook Buchanan te beginnen aan zijn laatste maanden in Brugse loondienst.

Miljoenen voor Nusa

Tot slot zullen de ogen vooral gericht zijn op Antonio Nusa. Het Noorse goudhaantje besloot afgelopen zomer om Club trouw te blijven ondanks concrete interesse uit de Premier League. Maar na dit seizoen lijkt hij toch echt wel onhoudbaar, zeker wanneer hij ook met Noorwegen aan de slag gaat op het EK. De vraag is dan ook vooral wat zijn bestemming zal worden én hoeveel hij Club Brugge zal opbrengen. Voor het genoemde drietal lijkt een winterse transfer wel onwaarschijnlijk, maar in de zomerse transferperiode is een vertrek voor de hand liggend.

Wie zal volgens u het meeste opbrengen?

Meest recent

'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

0
0
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

83
83
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

86
86
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

25
25
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

171
171
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

83
83
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

479
479
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

440
440
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

165
165
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

925
925
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

114
114
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

358
358
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

476
476
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

230
230
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

67
67
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

463
463
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

207
207
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

109
109
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

324
324
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

168
168
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

429
429
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

237
237
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

468
468
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

408
408
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

56
56

Meer sportnieuws