'Drietal staat voor laatste maanden bij Club Brugge'

door
'Drietal staat voor laatste maanden bij Club Brugge'

Club Brugge is behoorlijk aan het nieuwe seizoen begonnen en liet zowel in eigen land als in Europa degelijke resultaten noteren. De drang om dit seizoen iets te rapen is dan ook behoorlijk groot bij Blauw-Zwart. Komende zomer dreigen immers opnieuw enkele basiskrachten te vertrekken.

De Bruggelingen staan om uiteenlopende redenen onder behoorlijke druk om voor een prijs te gaan dit seizoen. Zo wil men iets rechtzetten na de tegenvallende prestaties van in de voorbije jaargang. Zowel sportief als financieel moet dat gecompenseerd worden. De nieuwe gezichten, coach Ronny Deila op kop, willen zich dan weer zo snel mogelijk bewijzen.

Voor anderen geldt dan weer het tegengestelde: voor hen wordt het allicht de laatste kans om nog iets te rapen in blauw-zwarte loondienst. Want komende zomer dreigen de Bruggelingen opnieuw enkele spelers te moeten verkopen. Zo zouden liefst drie smaakmakers kunnen vertrekken in de zomermercato van 2024.

LEES OOK: Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Volledige flank weg

Eerder deze week raakte bijvoorbeeld bekend dat Club een afspraak heeft gemaakt met Andreas Skov Olsen. De Deense aanvaller zou het huidige seizoen sowieso afwerken in Brugge, vervolgens lijkt hij niet meer te houden. Zeker indien hij zijn niveau en cijfers van de laatste weken aanhoudt, zal de interesse groot zijn.

Een andere speler die afgelopen zomer al flirtte met een vertrek, is Tajon Buchanan. De Canadees bleef eveneens op post, maar het is geen geheim dat hij de stap naar een topcompetitie ambieert. Eenmaal hij weer hersteld is van zijn blessure, lijkt ook Buchanan te beginnen aan zijn laatste maanden in Brugse loondienst.

Miljoenen voor Nusa

Tot slot zullen de ogen vooral gericht zijn op Antonio Nusa. Het Noorse goudhaantje besloot afgelopen zomer om Club trouw te blijven ondanks concrete interesse uit de Premier League. Maar na dit seizoen lijkt hij toch echt wel onhoudbaar, zeker wanneer hij ook met Noorwegen aan de slag gaat op het EK. De vraag is dan ook vooral wat zijn bestemming zal worden én hoeveel hij Club Brugge zal opbrengen. Voor het genoemde drietal lijkt een winterse transfer wel onwaarschijnlijk, maar in de zomerse transferperiode is een vertrek voor de hand liggend.

Wie zal volgens u het meeste opbrengen?

Meest recent

DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

11
11
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

54
54
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

31
31
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

67
67
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

36
36
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

216
216
Breuk met DAZN: twee alternatieven voor Pro League

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

313
313
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

20
20
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

99
99
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

192
192
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

423
423
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

197
197
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

181
181
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

244
244
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1644
1644
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

277
277
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

481
481
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

1031
1031
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

230
230
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

325
325
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

728
728
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

48
48
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

585
585
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

252
252

Meer sportnieuws