Moet Dembélé alweer opkrassen bij PSG in januari?

269 stemmen
Moet Dembélé alweer opkrassen bij PSG in januari?

Paris Saint-Germain kijkt inmiddels terug op een matige start in de competitie. De Franse topclub pakte amper 11 punten in zijn eerste zes wedstrijden, en dient in de stand nog ploegen als Nice en Brest voor zich te dulden. Op sportief vlak kan het dus nog een stuk beter, en dat lijkt ook de Franse pers niet ontgaan te zijn. 

In de Franse pers krijgt Ousmane Dembélé het namelijk bijzonder hard te verduren. De flankspeler maakte tijdens de zomermercato de overgang van FC Barcelona richting de Franse hoofdstad, maar kon sindsdien amper indruk maken. Sinds begin augustus staat Dembélé immers steeds in de basis bij PSG, maar slaagde hij er tot nu toe nog maar in om één assist te geven. 

Scoren lukte Dembélé dus nog niet, wat volgens Fichajes resulteert in heel wat twijfels binnen de sportieve cel van PSG. Zo zou men nu al overwegen om de flankspeler in januari van de hand te doen in de vorm van een uitleenbeurt. Met Tottenham en Arsenal noemt het zelfs al twee gegadigden. 

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

"Nog maar 26 jaar oud"

Het zal velen misschien verbazen, maar Ousmane Dembélé is nog steeds maar 26 jaar oud. De Fransman draait immers al jaren mee in het Europese topvoetbal en kan al terugblikken op avonturen bij Stade Rennes, Borussia Dortmund en FC Barcelona. Toch speelden blessures een belangrijke rol in de ontwikkeling van de Fransman, en slaagde hij er tijdens de voorbije seizoenen nooit in om een constant niveau te halen. 

Is de kritiek op Dembélé terecht?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

0
0
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

11
11
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

57
57
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

11
11
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

24
24
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

36
36
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

74
74
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

60
60
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

150
150
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

195
195
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

437
437
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

189
189
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

294
294
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

29
29
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

41
41
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

165
165
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

197
197
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

484
484
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

187
187
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

44
44
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

43
43
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

30
30
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

125
125

Meer sportnieuws