'Manchester United haalt alles uit de kast voor nieuw speerpunt'

door
'Manchester United haalt alles uit de kast voor nieuw speerpunt'

Manchester United is het seizoen allesbehalve veelbelovend begonnen. De Mancunians pakten amper negen punten in zes wedstrijden in de Premier League, en startten ook met een verliesbeurt in de Champions League tegen Bayern München. De sportieve cel van de Engelse topclub lijkt dan ook achter de schermen niet bij de pakken te willen blijven zitten.

Manchester United is al sinds het vertrek van Cristiano Ronaldo op zoek naar een nieuw speerpunt voor de aanval. Vorige zomer kocht het om die reden Rasmus Höjlund weg bij Atalanta, maar die transfer kon vooralsnog op weinig succes rekenen. De 20-jarige Deen lijkt op dit moment nog niet klaar om de aanval te dragen, en dat zorgt voor kopzorgen bij het United-bestuur.

Dat er in Höjlund gelooft wordt staat vast, maar dat neemt niet weg dat de Mancunians de aanvaller maar al te graag willen koppelen aan een andere wereldspits. Om die reden weet Fichajes dat United geïnteresseerd zou zijn in de diensten van Lautaro Martinez. De scherpschutter van Internazionale zou zelf ook klaar zijn voor een nieuwe uitdaging, luidt het bij het Spaanse medium.

Stevige transfersom

Manchester United zal wel diep in de buidel moeten tasten als het Inter én Martinez wil overtuigen voor een overgang naar Old Trafford. De Argentijn heeft namelijk een geschatte marktwaarde van 85 miljoen euro, én beschikt nog over een driejarig contract bij de Nerazzurri. 

De 26-jarige aanvaller wordt overigens al enkele weken in verband gebracht met een contractverlenging bij de Milanese topclub. Allemaal redenen die ervoor zorgen dat de onderhandelingen niet van een leien dakje zullen lopen wanneer de Mancunians daadwerkelijk in actie zullen schieten. De penibele financiële situatie van Inter zorgt er aan de andere kant ook voor dat de deur op een kier blijft. 

LEES OOK: Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Is Manchester United een juiste stap voor Lautaro Martinez?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

127
127
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

109
109
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

55
55
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

76
76
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

84
84
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

176
176
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

36
36
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

646
646
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

430
430
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

222
222
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

409
409
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

235
235
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

165
165
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

242
242
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

212
212
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

860
860
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

138
138
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

138
138
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

331
331
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

402
402
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

554
554
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

472
472

Meer sportnieuws