'3 Engelse grootmachten lonken naar heroplevende De Ketelaere'

404 stemmen
'3 Engelse grootmachten lonken naar heroplevende De Ketelaere'

Bij AC Milan zullen ze zich dezer dagen misschien wel voor het hoofd slaan. De Rossoneri hadden geen vertrouwen meer in Charles De Ketelaere en duwden de 22-jarige Rode Duivel na amper één seizoen alweer naar de uitgang. Daar profiteerde Atalanta dankbaar van en in Bergamo is de aanvaller weer helemaal opgeleefd.

In zes wedstrijden liet De Ketelaere voor Atalanta al twee goals en twee assists noteren, terwijl hij ook grote indruk maakt met zijn betrokkenheid in het spel en zijn individuele acties. In geen tijd is onze landgenoot uitgegroeid tot een sleutelspeler bij La Dea en weinigen twijfelen er dan ook aan dat Atalanta straks zijn aankoopoptie zal lichten.

LEES OOK: 'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Premier League lonkt

Maar dat betekent niet noodzakelijk dat De Ketelaere volgend seizoen ook nog voor Atalanta zal spelen. Zijn prestaties gaan immers niet onopgemerkt voorbij en zeker in de Premier League hebben ze de bloedvorm van CDK opgemerkt.

Volgens Calciomercato zijn er daardoor nu al drie topclubs die overwegen om hem na dit seizoen uit Italië weg te kapen: Arsenal, Manchester United en Newcastle United. Vooral die laatste twee zouden weleens grote kandidaten kunnen worden.

Man Utd en Newcastle kandidaat

Bij United komt dat vooral door hun goede band met Atalanta, waar ze in de zomer nog Rasmus Höjlund gingen weghalen. Er blijkt ook nog werk te zijn aan het elftal van Erik ten Hag, want de voorbije weken bleek United in de topwedstrijden nog tekort te komen met nederlagen tegen Tottenham, Arsenal, Brighton en Bayern.

Newcastle zal dan weer hopen dat de aankoopoptie van De Ketelaere niet gelicht wordt, want zij zouden liever aan tafel gaan met Milan. Onlangs maakte Sandro Tonali immers nog de overstap van San Siro naar Newcastle. De Magpies werden de voorbije maanden al vaker aan De Ketelaere gelinkt.

Zou De Ketelaere goed gedijen in de Premier League?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

80
80
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

121
121
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

94
94
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

119
119
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

136
136
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

308
308
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

485
485
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

111
111
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

234
234
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

324
324
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

316
316
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

583
583
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

376
376
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

142
142
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

198
198
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

425
425
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

546
546
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

366
366
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

46
46
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

416
416
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

511
511
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

682
682
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

142
142

Meer sportnieuws