'3 Engelse grootmachten lonken naar heroplevende De Ketelaere'

404
'3 Engelse grootmachten lonken naar heroplevende De Ketelaere'

Bij AC Milan zullen ze zich dezer dagen misschien wel voor het hoofd slaan. De Rossoneri hadden geen vertrouwen meer in Charles De Ketelaere en duwden de 22-jarige Rode Duivel na amper één seizoen alweer naar de uitgang. Daar profiteerde Atalanta dankbaar van en in Bergamo is de aanvaller weer helemaal opgeleefd.

In zes wedstrijden liet De Ketelaere voor Atalanta al twee goals en twee assists noteren, terwijl hij ook grote indruk maakt met zijn betrokkenheid in het spel en zijn individuele acties. In geen tijd is onze landgenoot uitgegroeid tot een sleutelspeler bij La Dea en weinigen twijfelen er dan ook aan dat Atalanta straks zijn aankoopoptie zal lichten.

LEES OOK: Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Premier League lonkt

Maar dat betekent niet noodzakelijk dat De Ketelaere volgend seizoen ook nog voor Atalanta zal spelen. Zijn prestaties gaan immers niet onopgemerkt voorbij en zeker in de Premier League hebben ze de bloedvorm van CDK opgemerkt.

Volgens Calciomercato zijn er daardoor nu al drie topclubs die overwegen om hem na dit seizoen uit Italië weg te kapen: Arsenal, Manchester United en Newcastle United. Vooral die laatste twee zouden weleens grote kandidaten kunnen worden.

Man Utd en Newcastle kandidaat

Bij United komt dat vooral door hun goede band met Atalanta, waar ze in de zomer nog Rasmus Höjlund gingen weghalen. Er blijkt ook nog werk te zijn aan het elftal van Erik ten Hag, want de voorbije weken bleek United in de topwedstrijden nog tekort te komen met nederlagen tegen Tottenham, Arsenal, Brighton en Bayern.

Newcastle zal dan weer hopen dat de aankoopoptie van De Ketelaere niet gelicht wordt, want zij zouden liever aan tafel gaan met Milan. Onlangs maakte Sandro Tonali immers nog de overstap van San Siro naar Newcastle. De Magpies werden de voorbije maanden al vaker aan De Ketelaere gelinkt.

Zou De Ketelaere goed gedijen in de Premier League?

Meest recent

Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

44
44
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

228
228
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

102
102
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

164
164
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

104
104
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

43
43
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

179
179
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

71
71
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

99
99
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

31
31
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

201
201
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

151
151
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

52
52
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

178
178
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1087
1087
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

90
90
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

207
207
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

105
105
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

189
189
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

200
200
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

83
83
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

473
473

Meer sportnieuws