'3 Engelse grootmachten lonken naar heroplevende De Ketelaere'

door
'3 Engelse grootmachten lonken naar heroplevende De Ketelaere'

Bij AC Milan zullen ze zich dezer dagen misschien wel voor het hoofd slaan. De Rossoneri hadden geen vertrouwen meer in Charles De Ketelaere en duwden de 22-jarige Rode Duivel na amper één seizoen alweer naar de uitgang. Daar profiteerde Atalanta dankbaar van en in Bergamo is de aanvaller weer helemaal opgeleefd.

In zes wedstrijden liet De Ketelaere voor Atalanta al twee goals en twee assists noteren, terwijl hij ook grote indruk maakt met zijn betrokkenheid in het spel en zijn individuele acties. In geen tijd is onze landgenoot uitgegroeid tot een sleutelspeler bij La Dea en weinigen twijfelen er dan ook aan dat Atalanta straks zijn aankoopoptie zal lichten.

LEES OOK: 'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

Premier League lonkt

Maar dat betekent niet noodzakelijk dat De Ketelaere volgend seizoen ook nog voor Atalanta zal spelen. Zijn prestaties gaan immers niet onopgemerkt voorbij en zeker in de Premier League hebben ze de bloedvorm van CDK opgemerkt.

Volgens Calciomercato zijn er daardoor nu al drie topclubs die overwegen om hem na dit seizoen uit Italië weg te kapen: Arsenal, Manchester United en Newcastle United. Vooral die laatste twee zouden weleens grote kandidaten kunnen worden.

Man Utd en Newcastle kandidaat

Bij United komt dat vooral door hun goede band met Atalanta, waar ze in de zomer nog Rasmus Höjlund gingen weghalen. Er blijkt ook nog werk te zijn aan het elftal van Erik ten Hag, want de voorbije weken bleek United in de topwedstrijden nog tekort te komen met nederlagen tegen Tottenham, Arsenal, Brighton en Bayern.

Newcastle zal dan weer hopen dat de aankoopoptie van De Ketelaere niet gelicht wordt, want zij zouden liever aan tafel gaan met Milan. Onlangs maakte Sandro Tonali immers nog de overstap van San Siro naar Newcastle. De Magpies werden de voorbije maanden al vaker aan De Ketelaere gelinkt.

Zou De Ketelaere goed gedijen in de Premier League?

Meest recent

Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

1
1
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

28
28
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

26
26
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

193
193
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

19
19
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

81
81
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

49
49
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

49
49
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

42
42
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

235
235
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

105
105
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

129
129
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

52
52
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

128
128
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

145
145
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

119
119
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

165
165
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

121
121
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

132
132
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

55
55
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

467
467
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

212
212
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

153
153
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

313
313
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

441
441

Meer sportnieuws