'3 Engelse grootmachten lonken naar heroplevende De Ketelaere'

door
'3 Engelse grootmachten lonken naar heroplevende De Ketelaere'

Bij AC Milan zullen ze zich dezer dagen misschien wel voor het hoofd slaan. De Rossoneri hadden geen vertrouwen meer in Charles De Ketelaere en duwden de 22-jarige Rode Duivel na amper één seizoen alweer naar de uitgang. Daar profiteerde Atalanta dankbaar van en in Bergamo is de aanvaller weer helemaal opgeleefd.

In zes wedstrijden liet De Ketelaere voor Atalanta al twee goals en twee assists noteren, terwijl hij ook grote indruk maakt met zijn betrokkenheid in het spel en zijn individuele acties. In geen tijd is onze landgenoot uitgegroeid tot een sleutelspeler bij La Dea en weinigen twijfelen er dan ook aan dat Atalanta straks zijn aankoopoptie zal lichten.

LEES OOK: 'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

Premier League lonkt

Maar dat betekent niet noodzakelijk dat De Ketelaere volgend seizoen ook nog voor Atalanta zal spelen. Zijn prestaties gaan immers niet onopgemerkt voorbij en zeker in de Premier League hebben ze de bloedvorm van CDK opgemerkt.

Volgens Calciomercato zijn er daardoor nu al drie topclubs die overwegen om hem na dit seizoen uit Italië weg te kapen: Arsenal, Manchester United en Newcastle United. Vooral die laatste twee zouden weleens grote kandidaten kunnen worden.

Man Utd en Newcastle kandidaat

Bij United komt dat vooral door hun goede band met Atalanta, waar ze in de zomer nog Rasmus Höjlund gingen weghalen. Er blijkt ook nog werk te zijn aan het elftal van Erik ten Hag, want de voorbije weken bleek United in de topwedstrijden nog tekort te komen met nederlagen tegen Tottenham, Arsenal, Brighton en Bayern.

Newcastle zal dan weer hopen dat de aankoopoptie van De Ketelaere niet gelicht wordt, want zij zouden liever aan tafel gaan met Milan. Onlangs maakte Sandro Tonali immers nog de overstap van San Siro naar Newcastle. De Magpies werden de voorbije maanden al vaker aan De Ketelaere gelinkt.

Zou De Ketelaere goed gedijen in de Premier League?

Meest recent

Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

37
37
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

9
9
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

22
22
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

35
35
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

38
38
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

46
46
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

378
378
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

40
40
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

59
59
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

221
221
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

131
131
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

49
49
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

161
161
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

170
170
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

201
201
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1265
1265
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

88
88
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

273
273
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

333
333
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

71
71
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

232
232
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

362
362
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

83
83
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

202
202

Meer sportnieuws