'3 Engelse grootmachten lonken naar heroplevende De Ketelaere'

door
'3 Engelse grootmachten lonken naar heroplevende De Ketelaere'

Bij AC Milan zullen ze zich dezer dagen misschien wel voor het hoofd slaan. De Rossoneri hadden geen vertrouwen meer in Charles De Ketelaere en duwden de 22-jarige Rode Duivel na amper één seizoen alweer naar de uitgang. Daar profiteerde Atalanta dankbaar van en in Bergamo is de aanvaller weer helemaal opgeleefd.

In zes wedstrijden liet De Ketelaere voor Atalanta al twee goals en twee assists noteren, terwijl hij ook grote indruk maakt met zijn betrokkenheid in het spel en zijn individuele acties. In geen tijd is onze landgenoot uitgegroeid tot een sleutelspeler bij La Dea en weinigen twijfelen er dan ook aan dat Atalanta straks zijn aankoopoptie zal lichten.

LEES OOK: 'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Premier League lonkt

Maar dat betekent niet noodzakelijk dat De Ketelaere volgend seizoen ook nog voor Atalanta zal spelen. Zijn prestaties gaan immers niet onopgemerkt voorbij en zeker in de Premier League hebben ze de bloedvorm van CDK opgemerkt.

Volgens Calciomercato zijn er daardoor nu al drie topclubs die overwegen om hem na dit seizoen uit Italië weg te kapen: Arsenal, Manchester United en Newcastle United. Vooral die laatste twee zouden weleens grote kandidaten kunnen worden.

Man Utd en Newcastle kandidaat

Bij United komt dat vooral door hun goede band met Atalanta, waar ze in de zomer nog Rasmus Höjlund gingen weghalen. Er blijkt ook nog werk te zijn aan het elftal van Erik ten Hag, want de voorbije weken bleek United in de topwedstrijden nog tekort te komen met nederlagen tegen Tottenham, Arsenal, Brighton en Bayern.

Newcastle zal dan weer hopen dat de aankoopoptie van De Ketelaere niet gelicht wordt, want zij zouden liever aan tafel gaan met Milan. Onlangs maakte Sandro Tonali immers nog de overstap van San Siro naar Newcastle. De Magpies werden de voorbije maanden al vaker aan De Ketelaere gelinkt.

Zou De Ketelaere goed gedijen in de Premier League?

Meest recent

'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

7
7
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

46
46
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

101
101
Standard hoort hard verdicht Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

53
53
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

22
22
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

190
190
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

105
105
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

264
264
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

185
185
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

364
364
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

186
186
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

357
357
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

197
197
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

346
346
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

42
42
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

114
114
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

210
210
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

182
182
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

163
163
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

685
685
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

209
209
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

506
506
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

436
436
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

617
617
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

230
230

Meer sportnieuws