Skov Olsen geeft oorzaak voor mindere prestatie Club Brugge

459
Skov Olsen geeft oorzaak voor mindere prestatie Club Brugge

De topper van het weekend in de Jupiler Pro League heeft de verwachtingen niet kunnen waarmaken. RSC Anderlecht en Club Brugge slaagden er zondagavond niet in om het spektakel te verzorgen. Uiteindelijk eindigde het duel op een bilijk gelijkspel.

In de eerste helft was het de thuisploeg die het beste voor de dag kwam. Met enige zin voor overdrijving had Anderlecht-coach Brian Riemer het zelfs over de beste helft van zijn ploeg sinds zijn komst. In ieder geval kon RSCA met een verdiende 1-0-voorsprong de rust in.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Tweede helft voor Club

Na de pauze was het verval echter groot bij de Brusselaars. Club daarentegen leek een tweede adem te hebben gevonden en kwam veel beter voor de dag. Dat leidde uiteindelijk ook tot de gelijkmaker van Andreas Skov Olsen. Daar bleef het evenwel bij.

Achteraf was men dan ook niet geheel tevreden over het resultaat. Zo vond Skov Olsen dat er meer inzat voor zijn ploeg. "Als we tien minuten langer spelen, dan winnen we de wedstrijd. We waren de tweede helft beter", sakkerde de Deen op de clubwebstek.

Slechte staat van grasmat

Dat Club er lange tijd niet in slaagde zijn beste niveau te halen, had volgens de doelpuntenmaker te maken met de slechte staat van het veld. "Het was een vreemde wedstrijd met toch wel moeilijke omstandigheden. Het veld lag er niet schitterend bij. De bal maakte wat rare sprongetjes bij contact."

De grasmat in het Lotto Park was afgelopen donderdag ook door Union SG gebruikt en dat was duidelijk merkbaar. "We misten de offensieve power zoals donderdag. Dat kwam mede door het veld dat er moeilijk bespeelbaar bij lag. Passen was moeilijk, dus we moesten vechten", zei ook coach Ronny Deila.

Wie verdiende de zege het meest volgens u?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

46
46
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

175
175
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

125
125
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

151
151
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

36
36
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

214
214
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

77
77
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

29
29
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

26
26
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

28
28
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

27
27
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

95
95
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

87
87
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

32
32
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

35
35
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

123
123
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

46
46
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

255
255
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

108
108
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

212
212
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

84
84
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

78
78

Meer sportnieuws