Skov Olsen geeft oorzaak voor mindere prestatie Club Brugge

459 stemmen
Skov Olsen geeft oorzaak voor mindere prestatie Club Brugge

De topper van het weekend in de Jupiler Pro League heeft de verwachtingen niet kunnen waarmaken. RSC Anderlecht en Club Brugge slaagden er zondagavond niet in om het spektakel te verzorgen. Uiteindelijk eindigde het duel op een bilijk gelijkspel.

In de eerste helft was het de thuisploeg die het beste voor de dag kwam. Met enige zin voor overdrijving had Anderlecht-coach Brian Riemer het zelfs over de beste helft van zijn ploeg sinds zijn komst. In ieder geval kon RSCA met een verdiende 1-0-voorsprong de rust in.

LEES OOK: 'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Tweede helft voor Club

Na de pauze was het verval echter groot bij de Brusselaars. Club daarentegen leek een tweede adem te hebben gevonden en kwam veel beter voor de dag. Dat leidde uiteindelijk ook tot de gelijkmaker van Andreas Skov Olsen. Daar bleef het evenwel bij.

Achteraf was men dan ook niet geheel tevreden over het resultaat. Zo vond Skov Olsen dat er meer inzat voor zijn ploeg. "Als we tien minuten langer spelen, dan winnen we de wedstrijd. We waren de tweede helft beter", sakkerde de Deen op de clubwebstek.

Slechte staat van grasmat

Dat Club er lange tijd niet in slaagde zijn beste niveau te halen, had volgens de doelpuntenmaker te maken met de slechte staat van het veld. "Het was een vreemde wedstrijd met toch wel moeilijke omstandigheden. Het veld lag er niet schitterend bij. De bal maakte wat rare sprongetjes bij contact."

De grasmat in het Lotto Park was afgelopen donderdag ook door Union SG gebruikt en dat was duidelijk merkbaar. "We misten de offensieve power zoals donderdag. Dat kwam mede door het veld dat er moeilijk bespeelbaar bij lag. Passen was moeilijk, dus we moesten vechten", zei ook coach Ronny Deila.

Wie verdiende de zege het meest volgens u?

Meest recent

Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

20
20
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

174
174
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

12
12
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

40
40
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

54
54
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

231
231
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

62
62
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

180
180
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

178
178
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

233
233
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

553
553
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

229
229
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

466
466
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

38
38
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

93
93
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

125
125
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

28
28
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

79
79
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

597
597
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

94
94
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

218
218
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

311
311
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

72
72
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

95
95

Meer sportnieuws