Skov Olsen geeft oorzaak voor mindere prestatie Club Brugge

459 stemmen
Skov Olsen geeft oorzaak voor mindere prestatie Club Brugge

De topper van het weekend in de Jupiler Pro League heeft de verwachtingen niet kunnen waarmaken. RSC Anderlecht en Club Brugge slaagden er zondagavond niet in om het spektakel te verzorgen. Uiteindelijk eindigde het duel op een bilijk gelijkspel.

In de eerste helft was het de thuisploeg die het beste voor de dag kwam. Met enige zin voor overdrijving had Anderlecht-coach Brian Riemer het zelfs over de beste helft van zijn ploeg sinds zijn komst. In ieder geval kon RSCA met een verdiende 1-0-voorsprong de rust in.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

Tweede helft voor Club

Na de pauze was het verval echter groot bij de Brusselaars. Club daarentegen leek een tweede adem te hebben gevonden en kwam veel beter voor de dag. Dat leidde uiteindelijk ook tot de gelijkmaker van Andreas Skov Olsen. Daar bleef het evenwel bij.

Achteraf was men dan ook niet geheel tevreden over het resultaat. Zo vond Skov Olsen dat er meer inzat voor zijn ploeg. "Als we tien minuten langer spelen, dan winnen we de wedstrijd. We waren de tweede helft beter", sakkerde de Deen op de clubwebstek.

Slechte staat van grasmat

Dat Club er lange tijd niet in slaagde zijn beste niveau te halen, had volgens de doelpuntenmaker te maken met de slechte staat van het veld. "Het was een vreemde wedstrijd met toch wel moeilijke omstandigheden. Het veld lag er niet schitterend bij. De bal maakte wat rare sprongetjes bij contact."

De grasmat in het Lotto Park was afgelopen donderdag ook door Union SG gebruikt en dat was duidelijk merkbaar. "We misten de offensieve power zoals donderdag. Dat kwam mede door het veld dat er moeilijk bespeelbaar bij lag. Passen was moeilijk, dus we moesten vechten", zei ook coach Ronny Deila.

Wie verdiende de zege het meest volgens u?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

83
83
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

96
96
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

132
132
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

70
70
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

39
39
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

257
257
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

88
88
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

138
138
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

368
368
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

107
107
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

282
282
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

457
457
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

260
260
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

823
823
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

398
398
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

303
303
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

297
297
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

82
82
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

585
585
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

95
95
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

301
301
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

284
284
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

345
345
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1374
1374
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

597
597

Meer sportnieuws