Skov Olsen geeft oorzaak voor mindere prestatie Club Brugge

door
Skov Olsen geeft oorzaak voor mindere prestatie Club Brugge

De topper van het weekend in de Jupiler Pro League heeft de verwachtingen niet kunnen waarmaken. RSC Anderlecht en Club Brugge slaagden er zondagavond niet in om het spektakel te verzorgen. Uiteindelijk eindigde het duel op een bilijk gelijkspel.

In de eerste helft was het de thuisploeg die het beste voor de dag kwam. Met enige zin voor overdrijving had Anderlecht-coach Brian Riemer het zelfs over de beste helft van zijn ploeg sinds zijn komst. In ieder geval kon RSCA met een verdiende 1-0-voorsprong de rust in.

LEES OOK: Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Tweede helft voor Club

Na de pauze was het verval echter groot bij de Brusselaars. Club daarentegen leek een tweede adem te hebben gevonden en kwam veel beter voor de dag. Dat leidde uiteindelijk ook tot de gelijkmaker van Andreas Skov Olsen. Daar bleef het evenwel bij.

Achteraf was men dan ook niet geheel tevreden over het resultaat. Zo vond Skov Olsen dat er meer inzat voor zijn ploeg. "Als we tien minuten langer spelen, dan winnen we de wedstrijd. We waren de tweede helft beter", sakkerde de Deen op de clubwebstek.

Slechte staat van grasmat

Dat Club er lange tijd niet in slaagde zijn beste niveau te halen, had volgens de doelpuntenmaker te maken met de slechte staat van het veld. "Het was een vreemde wedstrijd met toch wel moeilijke omstandigheden. Het veld lag er niet schitterend bij. De bal maakte wat rare sprongetjes bij contact."

De grasmat in het Lotto Park was afgelopen donderdag ook door Union SG gebruikt en dat was duidelijk merkbaar. "We misten de offensieve power zoals donderdag. Dat kwam mede door het veld dat er moeilijk bespeelbaar bij lag. Passen was moeilijk, dus we moesten vechten", zei ook coach Ronny Deila.

Wie verdiende de zege het meest volgens u?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

66
66
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

83
83
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

95
95
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

256
256
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

138
138
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

446
446
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

168
168
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

226
226
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

459
459
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

698
698
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

319
319
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

692
692
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

382
382
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

597
597
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

64
64
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

438
438
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

583
583
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

155
155
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

332
332
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws