Riemer komt met slecht nieuws over blessure Delaney

door
Riemer komt met slecht nieuws over blessure Delaney

Anderlecht heeft zijn ongeslagen reeks zondag verlengd tot zeven wedstrijden. Op de openingsspeeldag ging het onderuit tegen Union, maar sindsdien verloor Paars-Wit niet meer. Ook Club Brugge wisten ze in bedwang te houden, want in het Lotto Park werd de rivaal op 1-1 gehouden.

Al was het achteraf toch een beetje hinken op twee gedachten, want Anderlecht gaf een voorsprong nog uit handen. Het was het best aan de wedstrijd begonnen en verzilverde dat, maar vlak voor rust zag het Kasper Dolberg en Thomas Delaney uitvallen en in de tweede helft kwam Club nog langszij.

LEES OOK: Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Gebroken arm voor Delaney?

Brian Riemer noemde die twee blessures het kantelpunt in de wedstrijd. De Deense trainer vreest vooral voor Delaney het ergste. "Ik vrees dat hij zijn arm gebroken heeft", verklaarde hij aan La Dernière Heure. "Ik dacht eraan om hem pas tijdens de rust te vervangen, maar dat was niet mogelijk. Hij kon echt niet verder en tegen een ploeg als Club konden we dat risico niet nemen."

Bijkomende onderzoeken moeten op maandag uitmaken of de vrees van Riemer uitkomt en Delaney dus effectief zijn arm gebroken heeft. Dan zal ook blijken hoe lang Anderlecht de defensieve middenvelder zal moeten missen. Dat lijkt in dat geval wel minstens enkele weken te zullen worden.

Afwachten voor Dolberg

Ook Dolberg moest nog voor rust naar de kant, nadat hij met zijn knie op Mechele gebotst was. De Deense spits scoorde daarna nog wel, maar kon uiteindelijk toch niet meer verder spelen. Ook voor hem moet maandag duidelijk worden hoe erg hij er precies aan toe is.

Het wordt zo bang afwachten voor Anderlecht, dat in één klap twee sterkhouders een tijdje kwijt zou kunnen zijn. Het wordt dus voor Riemer hopen dat de schade meevalt, anders zal hij in de komende weken nog stevig moeten puzzelen aan zijn elftal.

Kan Anderlecht de afwezigheid van Delaney opvangen?

Meest recent

Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

11
11
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

5
5
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

27
27
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

9
9
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

136
136
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

88
88
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

62
62
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

123
123
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

241
241
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

231
231
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

51
51
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

107
107
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

198
198
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

113
113
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

182
182
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

181
181
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

412
412
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

359
359
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

167
167
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

137
137
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

231
231
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

83
83
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

394
394

Meer sportnieuws