Riemer komt met slecht nieuws over blessure Delaney

door
Riemer komt met slecht nieuws over blessure Delaney

Anderlecht heeft zijn ongeslagen reeks zondag verlengd tot zeven wedstrijden. Op de openingsspeeldag ging het onderuit tegen Union, maar sindsdien verloor Paars-Wit niet meer. Ook Club Brugge wisten ze in bedwang te houden, want in het Lotto Park werd de rivaal op 1-1 gehouden.

Al was het achteraf toch een beetje hinken op twee gedachten, want Anderlecht gaf een voorsprong nog uit handen. Het was het best aan de wedstrijd begonnen en verzilverde dat, maar vlak voor rust zag het Kasper Dolberg en Thomas Delaney uitvallen en in de tweede helft kwam Club nog langszij.

LEES OOK: 'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

Gebroken arm voor Delaney?

Brian Riemer noemde die twee blessures het kantelpunt in de wedstrijd. De Deense trainer vreest vooral voor Delaney het ergste. "Ik vrees dat hij zijn arm gebroken heeft", verklaarde hij aan La Dernière Heure. "Ik dacht eraan om hem pas tijdens de rust te vervangen, maar dat was niet mogelijk. Hij kon echt niet verder en tegen een ploeg als Club konden we dat risico niet nemen."

Bijkomende onderzoeken moeten op maandag uitmaken of de vrees van Riemer uitkomt en Delaney dus effectief zijn arm gebroken heeft. Dan zal ook blijken hoe lang Anderlecht de defensieve middenvelder zal moeten missen. Dat lijkt in dat geval wel minstens enkele weken te zullen worden.

Afwachten voor Dolberg

Ook Dolberg moest nog voor rust naar de kant, nadat hij met zijn knie op Mechele gebotst was. De Deense spits scoorde daarna nog wel, maar kon uiteindelijk toch niet meer verder spelen. Ook voor hem moet maandag duidelijk worden hoe erg hij er precies aan toe is.

Het wordt zo bang afwachten voor Anderlecht, dat in één klap twee sterkhouders een tijdje kwijt zou kunnen zijn. Het wordt dus voor Riemer hopen dat de schade meevalt, anders zal hij in de komende weken nog stevig moeten puzzelen aan zijn elftal.

Kan Anderlecht de afwezigheid van Delaney opvangen?

Meest recent

'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

13
13
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

64
64
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

193
193
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

33
33
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

48
48
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

730
730
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

213
213
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

513
513
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

142
142
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

346
346
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

38
38
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

121
121
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

48
48
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

51
51
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

67
67
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

332
332
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

440
440
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

217
217
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

159
159
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

623
623
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

995
995
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

77
77
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

319
319
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

34
34
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

616
616

Meer sportnieuws