Riemer komt met slecht nieuws over blessure Delaney

512 stemmen
Riemer komt met slecht nieuws over blessure Delaney

Anderlecht heeft zijn ongeslagen reeks zondag verlengd tot zeven wedstrijden. Op de openingsspeeldag ging het onderuit tegen Union, maar sindsdien verloor Paars-Wit niet meer. Ook Club Brugge wisten ze in bedwang te houden, want in het Lotto Park werd de rivaal op 1-1 gehouden.

Al was het achteraf toch een beetje hinken op twee gedachten, want Anderlecht gaf een voorsprong nog uit handen. Het was het best aan de wedstrijd begonnen en verzilverde dat, maar vlak voor rust zag het Kasper Dolberg en Thomas Delaney uitvallen en in de tweede helft kwam Club nog langszij.

LEES OOK: Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

Gebroken arm voor Delaney?

Brian Riemer noemde die twee blessures het kantelpunt in de wedstrijd. De Deense trainer vreest vooral voor Delaney het ergste. "Ik vrees dat hij zijn arm gebroken heeft", verklaarde hij aan La Dernière Heure. "Ik dacht eraan om hem pas tijdens de rust te vervangen, maar dat was niet mogelijk. Hij kon echt niet verder en tegen een ploeg als Club konden we dat risico niet nemen."

Bijkomende onderzoeken moeten op maandag uitmaken of de vrees van Riemer uitkomt en Delaney dus effectief zijn arm gebroken heeft. Dan zal ook blijken hoe lang Anderlecht de defensieve middenvelder zal moeten missen. Dat lijkt in dat geval wel minstens enkele weken te zullen worden.

Afwachten voor Dolberg

Ook Dolberg moest nog voor rust naar de kant, nadat hij met zijn knie op Mechele gebotst was. De Deense spits scoorde daarna nog wel, maar kon uiteindelijk toch niet meer verder spelen. Ook voor hem moet maandag duidelijk worden hoe erg hij er precies aan toe is.

Het wordt zo bang afwachten voor Anderlecht, dat in één klap twee sterkhouders een tijdje kwijt zou kunnen zijn. Het wordt dus voor Riemer hopen dat de schade meevalt, anders zal hij in de komende weken nog stevig moeten puzzelen aan zijn elftal.

Kan Anderlecht de afwezigheid van Delaney opvangen?

Meest recent

Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

2
2
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

16
16
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

171
171
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

48
48
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

31
31
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

34
34
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

85
85
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

111
111
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

41
41
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

126
126
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

323
323
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

209
209
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

505
505
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

128
128
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

116
116
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

104
104
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

398
398
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

708
708
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

97
97
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

273
273
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

447
447
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

316
316
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

180
180
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

355
355
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

417
417

Meer sportnieuws