Son grote held in Londense clash, Chelsea blijft aanmodderen

door
Son grote held in Londense clash, Chelsea blijft aanmodderen

In Engeland heeft de Londense derby tussen Arsenal FC en Tottenham Hotspur geen winnaar opgeleverd. De Gunners kwamen nochtans tot twee keer toe op voorsprong, maar telkens sloeg Heung-Min Son terug. Voorts blijft Chelsea FC maar aanmodderen, Liverpool FC bleef op zijn beurt foutloos.

Met 13 op 15 waren zowel Arsenal als Tottenham goed aan het seizoen begonnen. Het werd dan ook uitkijken naar hun eerste onderlinge clash van het seizoen. De Gunners konden wel geen beroep doen op man in vorm Trossard, die moest afhaken met een blessure.

Maar ook zonder de Belg wist Arsenal de partij naar zich toe te trekken via een owngoal van Romero in de eerste helft. Vlak voor rust sloeg Tottenham echter terug via Son. Bij de start van de tweede helft was het opnieuw de thuisploeg die terug op voorsprong kon komen via een strafschop van Saka. Maar wederom maakte Son gelijk. De 2-2 was meteen ook de eindstand.

LEES OOK: UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Chelsea kwakkelt, Liverpool in spoor City

Door deze puntendeling loopt leider Manchester City opnieuw uit in het klassement, al blijven Arsenal en Tottenham bovenaan het klassement meedraaien. Dat kan niet gezegd worden van Chelsea. De Blues verloren thuis ook van Aston Villa en staan troosteloos 14de met 5 op 18.

Liverpool is daarentegen wel goed bezig. De mannen van coach Klopp wonnen op eigen veld met 3-1 van West Ham United en zijn daardoor opgeklommen tot de tweede plaats op twee punten van City. Komend weekend staat de topper tussen Liverpool en Tottenham op het programma. 

Brighton verrassende nummer drie

Tot slot blijft ook Brighton vlot meedraaien bovenaan. De Seagulls kwamen nochtans op achterstand tegen Bournemouth na een pijnlijke blunder van Verbruggen. Maar die achterstand werd omgebogen in een 3-1-zege. Met 15 op 18 staat Brighton voorlopig op een fraaie derde plaats.

City wordt toch weer kampioen ...

Meest recent

Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

4
4
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

63
63
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

112
112
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

35
35
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

285
285
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

214
214
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

60
60
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

45
45
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

130
130
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

490
490
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

254
254
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

55
55
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

85
85
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

55
55
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

34
34
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

407
407
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

325
325
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

128
128
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

203
203
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

131
131
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

77
77
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

110
110
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

207
207
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

460
460

Meer sportnieuws