Son grote held in Londense clash, Chelsea blijft aanmodderen

door
Son grote held in Londense clash, Chelsea blijft aanmodderen

In Engeland heeft de Londense derby tussen Arsenal FC en Tottenham Hotspur geen winnaar opgeleverd. De Gunners kwamen nochtans tot twee keer toe op voorsprong, maar telkens sloeg Heung-Min Son terug. Voorts blijft Chelsea FC maar aanmodderen, Liverpool FC bleef op zijn beurt foutloos.

Met 13 op 15 waren zowel Arsenal als Tottenham goed aan het seizoen begonnen. Het werd dan ook uitkijken naar hun eerste onderlinge clash van het seizoen. De Gunners konden wel geen beroep doen op man in vorm Trossard, die moest afhaken met een blessure.

Maar ook zonder de Belg wist Arsenal de partij naar zich toe te trekken via een owngoal van Romero in de eerste helft. Vlak voor rust sloeg Tottenham echter terug via Son. Bij de start van de tweede helft was het opnieuw de thuisploeg die terug op voorsprong kon komen via een strafschop van Saka. Maar wederom maakte Son gelijk. De 2-2 was meteen ook de eindstand.

LEES OOK: Titelstrijd blijft leven: Arsenal ontsnapt tegen Liverpool

Chelsea kwakkelt, Liverpool in spoor City

Door deze puntendeling loopt leider Manchester City opnieuw uit in het klassement, al blijven Arsenal en Tottenham bovenaan het klassement meedraaien. Dat kan niet gezegd worden van Chelsea. De Blues verloren thuis ook van Aston Villa en staan troosteloos 14de met 5 op 18.

Liverpool is daarentegen wel goed bezig. De mannen van coach Klopp wonnen op eigen veld met 3-1 van West Ham United en zijn daardoor opgeklommen tot de tweede plaats op twee punten van City. Komend weekend staat de topper tussen Liverpool en Tottenham op het programma. 

Brighton verrassende nummer drie

Tot slot blijft ook Brighton vlot meedraaien bovenaan. De Seagulls kwamen nochtans op achterstand tegen Bournemouth na een pijnlijke blunder van Verbruggen. Maar die achterstand werd omgebogen in een 3-1-zege. Met 15 op 18 staat Brighton voorlopig op een fraaie derde plaats.

City wordt toch weer kampioen ...

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

20
20
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

89
89
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

138
138
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

32
32
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

177
177
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

93
93
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

100
100
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

75
75
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

183
183
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

74
74
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

135
135
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1188
1188
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

65
65
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

76
76
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

518
518
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

236
236
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

122
122
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

154
154
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

138
138
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1060
1060
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

394
394
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

888
888

Meer sportnieuws