Noa Lang verovert Nederland: "Te goed voor Eredivisie"

door
Noa Lang verovert Nederland:

In de Nederlandse Eredivisie is het zondagnamiddag uitkijken naar de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax. Maar ongeacht dat resultaat blijft PSV het klassement aanvoeren. En dat hebben de Eindhovenaren onder meer aan Noa Lang te danken. 

De Nederlandse vicekampioen is erg sterk aan het nieuwe seizoen begonnen. Zo plaatste PSV zich via de voorrondes voor de poules van de Champions League en legde het beslag op de Nederlandse Supercup. In de Eredivisie telt de ploeg van coach Peter Bosz dan weer 15 op 15. De Eindhovenaren scoorden in die duels 17 keer en incasseerden slechts 1 tegentreffer.

Afgelopen zomer investeerde PSV dan ook de nodige miljoenen om Bosz van sterke selectie te voorzien. Daarbij werd ook in de Jupiler Pro League geshopt. Zo betaalde de Nederlandse topclub een slordige 12.5 miljoen euro om Noa Lang over te nemen van Club Brugge. En die heeft zijn start in het Philips Stadion niet gemist.

LEES OOK: Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

Meteen smaakmaker

Lang groeide al snel uit tot een vaste basiskracht onder Bosz, waarna hij bedankte voor het vertrouwen. Zo scoorde hij inmidels al 4 keer in 8 officiële wedstrijden. Voorlopig slaagt de Nederlandse international er dus in om de verwachtingen waar te maken bij zijn nieuwe club. Die waren nochtans bijzonder hoog.

En die hoge verwachtingen hebben niet enkel met zijn prijskaartje te maken. "Dat is door hoe hij zich presenteert en wat hij bij Club Brugge heeft gezegd. Hij wilde naar het buitenland, maar is toch naar PSV gegaan om de stap naar de top te kunnen maken", verklaarde ex-speler en analist Eljero Elia bij ESPN.

Europese subtop

Volgens Elia speelt Lang momenteel dan ook onder zijn niveau. "De Eredivisie is te makkelijk voor hem, vind ik. Hij had naar een soort middenmoter moeten gaan, een club die net iets beter is dan Club Brugge. Benfica ofzo, en dan de stap maken. PSV is gewoon een topclub die genoeg spelers afgeleverd heeft aan de absolute top of net daaronder", klinkt het.

In ieder geval geniet ook Elia van wat de aanvaller laat zien. "Ik ben fan van Noa, een type waar ik van hou. Noa is Noa, een speler van wie je alles kunt verwachten en die er staat en belangrijk is. Voordat hij naar PSV kwam, waren mensen kritisch, maar uiteindelijk doet hij het gewoon. Hij laat zijn voeten spreken."

Club heeft te weinig gekregen voor Lang ...

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

53
53
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

47
47
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

16
16
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

16
16
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

153
153
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

52
52
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

336
336
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

136
136
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

147
147
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

343
343
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

32
32
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

351
351
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

289
289
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

106
106
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

209
209
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

519
519
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

144
144
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

109
109
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

72
72
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

247
247
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

157
157
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

129
129
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

392
392
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

295
295

Meer sportnieuws