Brys haalt spelers van wolkje: "Mag hopen dat ze het weten"

door
Brys haalt spelers van wolkje:

OH Leuven lijkt zich te herpakken na een behoorlijk moeizame start van het seizoen. Zaterdagavond pakten de Vlaams-Brabanders ook de volle buit op het veld van KV Mechelen. Maar coach Marc Brys waarschuwt zijn troepen voor euforie na een goede reeks.

Ondanks het vertrek van enkele sterkhouders werd na een goede oefencampagne toch één en ander verwacht van de Leuvenaars. Maar in de eerste weken van het seizoen bleef OHL onder de verwachtingen. Zo werd de competitie op gang getrapt met een tegenvallende reeks van 2 op 15.

LEES OOK: Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

Ommekeer ingezet

Vlak voor de interland-break werd de ommekeer echter ingezet met een ruime overwinning tegen KV Kortrijk. Vervolgens werd AA Gent in bedwang gehouden en zaterdag ging dus ook KV Mechelen voor de bijl. Bijgevolg is OHL opgerukt naar de twaalfde plaats in het klassement.

Maar ondanks de 7 op 9 wil Brys niet dat zijn spelers gaan zweven. "Wij moeten nog altijd een inhaalbeweging maken. Het is niet omdat je drie wedstrijden wat puntjes neemt dat je daarop moet gaan teren. Ik mag hopen dat de spelers dat ook weten. Er wachten ons moeilijke wedstrijden", klonk het op de clubwebstek.

Voldoende engagement

Al was Brys wel tevreden met wat zijn ploeg liet zien op het veld van KVM. "Voor de wedstrijd hadden we een compilatie gegeven van de drive, inzet en engagement van de spelers. Dat hebben we vandaag terug gezien. Moeilijke wedstrijd tegen toch wel een goede ploeg. Als je dan de drie punten kunt pakken dan mogen we terugblikken op een goed resultaat en een goede wedstrijd."

Welke ploeg eindigt dit seizoen volgens u het hoogst?

Meest recent

'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

19
19
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

126
126
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

8
8
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

56
56
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

28
28
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

340
340
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

134
134
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

86
86
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

131
131
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

321
321
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

42
42
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

107
107
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1203
1203
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

512
512
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

612
612
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

19
19
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

218
218
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

427
427
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

333
333
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

289
289
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

237
237
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

272
272
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

111
111
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

624
624
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22

Meer sportnieuws