TRANSFERUURTJE: 'Club krijgt buitenkans, spectaculaire City-deal'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club krijgt buitenkans, spectaculaire City-deal'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Jupiler Pro League

Club Brugge zou een oogje hebben laten vallen op Daniel Daga. Deze 16-jarige middenvelder is een vaste jeugd-international bij Nigeria en komt momenteel in eigen land uit voor One Rocket FC, maar zet naar verwachting snel de stap naar Europa. Watford FC leek bereid om het verste te gaan voor zijn komst. Die overgang zou echter op de klippen zijn gelopen. Volgens ScoreNigeria zouden Daga en zijn entourage nu aan Club hebben laten weten dat hij openstaat voor een verhuis naar Brugge. Afwachten dus of Blauw-Zwart deze buitenkans zal grijpen.

KRC Genk toonde afgelopen zomer interesse in Aboubakary Koita. Dat onthulde de smaakmaker van STVV zelf tegenover HBvL. "Ik kan niet ontkennen dat die interesse er is geweest", vertelde de 24-jarige aanvaller. "Deze zomer heeft Genk gepolst bij STVV, maar daar is het ook bij gebleven. Ik ben dus nog altijd speler van STVV en ik lig hier nog twee jaar onder contract."

Buitenland

Volgens de Franse journalist Fabrice Hawkins wil Manchester City een spraakmakende deal sluiten met Paris Saint-Germain. Dat aast al een hele tijd op Bernardo Silva en Pep Guardiola zou bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Maar dan zou in ruil wel Warren Zaïre-Emery de omgekeerde beweging moeten maken. Guardiola zou namelijk grote fan zijn van de amper 17-jarige middenvelder.

Jadon Sancho is momenteel disciplinair geschorst bij Manchester United en dat mogelijk het einde van zijn carrière op Old Trafford inleiden. Volgens The Daily Mirror is de club immers bereid om Sancho in de wintermercato te verkopen aan de hoogste bieder. Ook al betekent dit dat er flink verlies op hem gemaakt zou worden. Enkel als de Engelsman alsnog door het stof gaat, zou hij een toekomst hebben op Old Trafford.

FC Barcelona slaagde er in het uiterste slot van de zomermercato in om Joao Félix en Joao Cancelo op huurbasis te strikken. De twee Portugezen groeiden al snel uit tot smaakmaker, maar het zal lastig worden om hen definitief over te nemen. Volgens Mundo Deportivo vraagt Atlético Madrid immers zo'n 80 miljoen euro voor Félix, terwijl Manchester City minstens 25 miljoen euro verlangt voor Cancelo.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

13
13
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

48
48
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

19
19
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

130
130
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

113
113
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

115
115
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

314
314
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

405
405
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

56
56
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

105
105
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

288
288
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

127
127
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

193
193
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

215
215
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

391
391
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

404
404
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

266
266
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

199
199
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

75
75
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

75
75
'Anderlecht gaat hard: dubbel transferplan op tafel'

Bij Anderlecht lijkt de wintermercato eindelijk helemaal op gang te komen. Het heeft er alle schijn ...

667
667
TRANSFERUURTJE: 'City meldt zich bij Club, eerste eis Klopp bij Real'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

229
229
Max Dean foetert na Anderlecht: VAR afgemaakt

KAA Gent voelt zich bestolen na de bekerclash tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit trok uiteindelijk aan ...

336
336
‘Anderlecht versnelt op wintermercato: verrassing op komst'

RSC Anderlecht is aan het versnellen op de wintermercato. Paars-Wit is naarstig op zoek naar een ...

274
274
Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Jan Boskamp is al decennialang een vaste waarde in het Nederlandse en Belgische voetbalwereldje. De ...

428
428

Meer sportnieuws