'Engelsen geven Club vrij spel voor nieuwe middenvelder'

door
'Engelsen geven Club vrij spel voor nieuwe middenvelder'

Club Brugge is opnieuw bezig aan een moordend wedstrijdschema. De Europese clash met Besiktas zit er nog maar net op, of Blauw-Zwart staat in eigen land alweer voor toppers tegen RSC Anderlecht en KRC Genk. Ondertussen wordt echter ook de markt afgespeurd naar interessante transferopportuniteiten.

De Bruggelingen hebben een redelijk drukke zomermercato achter de rug. Zo wiste men opnieuw de nodige miljoenen op te halen met de verkoop van verschillende spelers. Met name Noa Lang (PSV Eindhoven) en Abakar Sylla (RC Strasbourg) deden de clubkas flink rinkelen. Ook Clinton Mata (Olympique Lyon), Mats Rits (RSC Anderlecht) en Jack Hendry (Al-Ettifaq) brachten nog een mooie duit op.

Daar tegenover werd de selectie uiteraard ook van versterking voorzien. Aanwinsten als Hugo Vetlesen, Philip Zinckernagel en Igor Thiago groeiden bijvoorbeeld al snel uit tot vaste sterkhouders. Ook Michal Skoras sloot meteen aan bij de A-kern. Daarnaast waren de Bruggelingen niet blind voor opportuniteiten op de langere termijn.

LEES OOK: 'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Rijpen via ClubNxt

Blauw-Zwart maakt immers optimaal gebruik van het feit dat hun beloften mogen aantreden in de Challenger Pro League en zich dus mogen meten in een profcompetitie. Hierdoor vormt Club Nxt meer dan ooit een ideale leerschool voor de A-kern. Jonge talenten kunnen er perfect verder rijpen met oog op hun volgende stap.

Met zo'n traject in het achterhoofd haalde Club tijdens de voorbije transferperiode opnieuw enkele veelbelovende jongeren uit het buitenland weg. Denk aan Victor Barbera (Barcelona B), Alejandro Granados (Orlando City) en Benjamin Faraas (HamKam). En Blauw-Zwart zou opnieuw zo'n potentieel goudhaantje in het vizier hebben.

Watford haakt af, Club krijgt kans

Afgelopen zomer al werd Club gelinkt aan Daniel Daga. Deze 16-jarige middenvelder is een vaste jeugd-international bij Nigeria en komt momenteel in eigen land uit voor One Rocket FC, maar zet naar verwachting snel de stap naar Europa.

Watford FC leek bereid om het verste te gaan voor zijn komst. Die overgang zou echter op de klippen zijn gelopen. Volgens ScoreNigeria zouden Daga en zijn entourage nu aan Club hebben laten weten dat hij openstaat voor een verhuis naar Brugge. Afwachten dus of Blauw-Zwart deze kans zal grijpen.

Club heeft momenteel de beste scouting van België ...

Meest recent

Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

13
13
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

64
64
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

91
91
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

121
121
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

102
102
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

230
230
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

224
224
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

103
103
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

311
311
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

74
74
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

276
276
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

105
105
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

79
79
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

181
181
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

217
217
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

497
497
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

118
118
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

84
84
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

198
198
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

735
735
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

334
334
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

269
269
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

875
875
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

424
424

Meer sportnieuws