'Engelsen geven Club vrij spel voor nieuwe middenvelder'

door
'Engelsen geven Club vrij spel voor nieuwe middenvelder'

Club Brugge is opnieuw bezig aan een moordend wedstrijdschema. De Europese clash met Besiktas zit er nog maar net op, of Blauw-Zwart staat in eigen land alweer voor toppers tegen RSC Anderlecht en KRC Genk. Ondertussen wordt echter ook de markt afgespeurd naar interessante transferopportuniteiten.

De Bruggelingen hebben een redelijk drukke zomermercato achter de rug. Zo wiste men opnieuw de nodige miljoenen op te halen met de verkoop van verschillende spelers. Met name Noa Lang (PSV Eindhoven) en Abakar Sylla (RC Strasbourg) deden de clubkas flink rinkelen. Ook Clinton Mata (Olympique Lyon), Mats Rits (RSC Anderlecht) en Jack Hendry (Al-Ettifaq) brachten nog een mooie duit op.

Daar tegenover werd de selectie uiteraard ook van versterking voorzien. Aanwinsten als Hugo Vetlesen, Philip Zinckernagel en Igor Thiago groeiden bijvoorbeeld al snel uit tot vaste sterkhouders. Ook Michal Skoras sloot meteen aan bij de A-kern. Daarnaast waren de Bruggelingen niet blind voor opportuniteiten op de langere termijn.

LEES OOK: "Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Rijpen via ClubNxt

Blauw-Zwart maakt immers optimaal gebruik van het feit dat hun beloften mogen aantreden in de Challenger Pro League en zich dus mogen meten in een profcompetitie. Hierdoor vormt Club Nxt meer dan ooit een ideale leerschool voor de A-kern. Jonge talenten kunnen er perfect verder rijpen met oog op hun volgende stap.

Met zo'n traject in het achterhoofd haalde Club tijdens de voorbije transferperiode opnieuw enkele veelbelovende jongeren uit het buitenland weg. Denk aan Victor Barbera (Barcelona B), Alejandro Granados (Orlando City) en Benjamin Faraas (HamKam). En Blauw-Zwart zou opnieuw zo'n potentieel goudhaantje in het vizier hebben.

Watford haakt af, Club krijgt kans

Afgelopen zomer al werd Club gelinkt aan Daniel Daga. Deze 16-jarige middenvelder is een vaste jeugd-international bij Nigeria en komt momenteel in eigen land uit voor One Rocket FC, maar zet naar verwachting snel de stap naar Europa.

Watford FC leek bereid om het verste te gaan voor zijn komst. Die overgang zou echter op de klippen zijn gelopen. Volgens ScoreNigeria zouden Daga en zijn entourage nu aan Club hebben laten weten dat hij openstaat voor een verhuis naar Brugge. Afwachten dus of Blauw-Zwart deze kans zal grijpen.

Club heeft momenteel de beste scouting van België ...

Meest recent

Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

10
10
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

35
35
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

88
88
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

158
158
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

63
63
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

45
45
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

131
131
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

423
423
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

176
176
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

688
688
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

160
160
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

117
117
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

143
143
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

207
207
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

627
627
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

57
57
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

347
347
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

285
285
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

177
177
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

407
407
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

197
197
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

68
68
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

51
51
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

308
308
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

102
102

Meer sportnieuws