'Engelsen geven Club vrij spel voor nieuwe middenvelder'

door
'Engelsen geven Club vrij spel voor nieuwe middenvelder'

Club Brugge is opnieuw bezig aan een moordend wedstrijdschema. De Europese clash met Besiktas zit er nog maar net op, of Blauw-Zwart staat in eigen land alweer voor toppers tegen RSC Anderlecht en KRC Genk. Ondertussen wordt echter ook de markt afgespeurd naar interessante transferopportuniteiten.

De Bruggelingen hebben een redelijk drukke zomermercato achter de rug. Zo wiste men opnieuw de nodige miljoenen op te halen met de verkoop van verschillende spelers. Met name Noa Lang (PSV Eindhoven) en Abakar Sylla (RC Strasbourg) deden de clubkas flink rinkelen. Ook Clinton Mata (Olympique Lyon), Mats Rits (RSC Anderlecht) en Jack Hendry (Al-Ettifaq) brachten nog een mooie duit op.

Daar tegenover werd de selectie uiteraard ook van versterking voorzien. Aanwinsten als Hugo Vetlesen, Philip Zinckernagel en Igor Thiago groeiden bijvoorbeeld al snel uit tot vaste sterkhouders. Ook Michal Skoras sloot meteen aan bij de A-kern. Daarnaast waren de Bruggelingen niet blind voor opportuniteiten op de langere termijn.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Rijpen via ClubNxt

Blauw-Zwart maakt immers optimaal gebruik van het feit dat hun beloften mogen aantreden in de Challenger Pro League en zich dus mogen meten in een profcompetitie. Hierdoor vormt Club Nxt meer dan ooit een ideale leerschool voor de A-kern. Jonge talenten kunnen er perfect verder rijpen met oog op hun volgende stap.

Met zo'n traject in het achterhoofd haalde Club tijdens de voorbije transferperiode opnieuw enkele veelbelovende jongeren uit het buitenland weg. Denk aan Victor Barbera (Barcelona B), Alejandro Granados (Orlando City) en Benjamin Faraas (HamKam). En Blauw-Zwart zou opnieuw zo'n potentieel goudhaantje in het vizier hebben.

Watford haakt af, Club krijgt kans

Afgelopen zomer al werd Club gelinkt aan Daniel Daga. Deze 16-jarige middenvelder is een vaste jeugd-international bij Nigeria en komt momenteel in eigen land uit voor One Rocket FC, maar zet naar verwachting snel de stap naar Europa.

Watford FC leek bereid om het verste te gaan voor zijn komst. Die overgang zou echter op de klippen zijn gelopen. Volgens ScoreNigeria zouden Daga en zijn entourage nu aan Club hebben laten weten dat hij openstaat voor een verhuis naar Brugge. Afwachten dus of Blauw-Zwart deze kans zal grijpen.

Club heeft momenteel de beste scouting van België ...

Meest recent

'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

0
0
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

4
4
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

174
174
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

139
139
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

264
264
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

284
284
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

70
70
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

56
56
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

63
63
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

201
201
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

227
227
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

108
108
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

341
341
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

515
515
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

72
72
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

272
272
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

115
115
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

104
104
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1239
1239
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

447
447
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

369
369
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

164
164
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

127
127
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

608
608
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

176
176

Meer sportnieuws