Basisspeler Club Brugge onder vuur: "Argeloze spookrijder"

459
Basisspeler Club Brugge onder vuur:

Zondag is het uitkijken naar de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge in de Jupiler Pro League. Voor Club kunnen wordt dit een nieuwe test, waarbij vooruitgang geboekt moet worden qua defensieve stabiliteit en het evenwicht op het middenveld.

Club Brugge is dit seizoen een offensieve machine, maar de defensieve prestaties laten nog te wensen over. Op het middenveld moet het evenwicht beter bewaakt worden, omdat te veel spelers zich vaker voor dan achter de bal begeven.

LEES OOK: Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Onyedika niet altijd gedisciplineerd

Het Laatste Nieuws kijkt in die optiek vooral in de richting van Raphael Onyedika. De krant ontleedde de tegendoelpunten van Club Brugge in de Belgische competitie, en daaruit blijkt dat Onyedika niet altijd even gedisciplineerd voetbalt.

In vier van de zes tegendoelpunten in de Jupiler Pro League speelde Onyedika immers een rol. “De Nigeriaan is goud, maar ruw goud. Het lijkt alsof hij dit seizoen — meer dan vorig jaar — in zijn rol van verdedigende middenvelder niettemin wil tonen hoe goed hij kan voétballen.”

Gouden driehoek bij Club Brugge

De krant schrijft dat Onyedika argeloos durft acteren, wat hem “al eens een spookrijder maakt bij Club Brugge.” Anderzijds blijft Onydika een onmisbare pion in de driehoek op het middenveld, samen met Hans Vanaken en Hugo Vetlesen.

Met name Vanaken toont dit seizoen aan dat hij eer de oude is en dat hij niet afgeschreven of versleten is. Even was er sprake dat Vanaken uit de ploeg moest verdwijnen, maar dat idee is ondertussen een non-discussie geworden.

Onyedika moet in de basis blijven staan

Meest recent

Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

12
12
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

23
23
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

25
25
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

41
41
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

7
7
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

35
35
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

249
249
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

130
130
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

156
156
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

61
61
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

116
116
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

81
81
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

61
61
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

122
122
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

282
282
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

191
191
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

125
125
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

462
462
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

163
163
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

311
311
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

116
116
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

445
445

Meer sportnieuws