'Witsel verbaast JPL-topclub met wilde plannen'

275 stemmen
'Witsel verbaast JPL-topclub met wilde plannen'

Enkele weken geleden heeft Standard gevraagd aan Axel Witsel of hij een terugkeer zag zitten, maar dat was nog niet het geval. Een transfer in de zomer van 2024 zou wél een optie zijn, en beide partijen hebben alvast grote plannen.

Op dit moment concentreert Witsel zich op zijn huidige club Atlético Madrid, waar zijn contract nog één jaar doorloopt. Naar eigen zeggen heeft Witsel nog geen idee wat er gaat gebeuren, en zal zijn toekomst afhankelijk zijn van hoe het huidige seizoen verloopt.

“Een terugkeer naar Standard? Ik heb eerder nee gezegd. Nu klopt het dat dat misschien in mijn achterhoofd zit", zei de verdediger/middenvelder onlangs bij DAZN. Volgens Het Laatste Nieuws staat Standard zeker en vast open voor een terugkeer van Witsel.

LEES OOK: Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

Witsel wil trainer worden bij Standard

HLN weet dat het dossier van Witsel zeker op tafel zal komen als hij volgend seizoen een vrije speler is. Bovendien is de relatie tussen hem en de club altijd uitstekend gebleven. Volgens de krant zou Witsel zijn eerste stappen in de trainerswereld in Luik willen zetten.

Witsel droomt er namelijk van om trainer te worden en hij is zelfs al begonnen met een trainerscursus. Volgens Het Laatste Nieuws zou hij Standard als zijn ideale eerste trainersopdracht zien. Het is niet bekend of de Rouches ook openstaan voor dat idee.

Witsel brak als eigen jeugdproduct door bij Standard. Hij speelde 194 wedstrijden voor de Rouches, voor geen enkele andere club speelde hij meer duels. Daarin was hij goed voor 45 goals en 18 assists. Witsel won twee titels, twee supercups, en één beker bij Standard.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”
201

Witsel moet terugkeren naar Standard

Meest recent

'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

9
9
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

74
74
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

26
26
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

86
86
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

30
30
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

12
12
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

116
116
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

142
142
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

147
147
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

90
90
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

30
30
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

101
101
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

107
107
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

103
103
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

117
117
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

219
219
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

43
43
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

157
157
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

347
347
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

389
389
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

373
373
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

70
70
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

66
66
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

368
368
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200

Meer sportnieuws