'Witsel verbaast JPL-topclub met wilde plannen'

275
'Witsel verbaast JPL-topclub met wilde plannen'

Enkele weken geleden heeft Standard gevraagd aan Axel Witsel of hij een terugkeer zag zitten, maar dat was nog niet het geval. Een transfer in de zomer van 2024 zou wél een optie zijn, en beide partijen hebben alvast grote plannen.

Op dit moment concentreert Witsel zich op zijn huidige club Atlético Madrid, waar zijn contract nog één jaar doorloopt. Naar eigen zeggen heeft Witsel nog geen idee wat er gaat gebeuren, en zal zijn toekomst afhankelijk zijn van hoe het huidige seizoen verloopt.

“Een terugkeer naar Standard? Ik heb eerder nee gezegd. Nu klopt het dat dat misschien in mijn achterhoofd zit", zei de verdediger/middenvelder onlangs bij DAZN. Volgens Het Laatste Nieuws staat Standard zeker en vast open voor een terugkeer van Witsel.

LEES OOK: FC Barcelona krijgt zeer bizarre straf na affaire-Alvarez

Witsel wil trainer worden bij Standard

HLN weet dat het dossier van Witsel zeker op tafel zal komen als hij volgend seizoen een vrije speler is. Bovendien is de relatie tussen hem en de club altijd uitstekend gebleven. Volgens de krant zou Witsel zijn eerste stappen in de trainerswereld in Luik willen zetten.

Witsel droomt er namelijk van om trainer te worden en hij is zelfs al begonnen met een trainerscursus. Volgens Het Laatste Nieuws zou hij Standard als zijn ideale eerste trainersopdracht zien. Het is niet bekend of de Rouches ook openstaan voor dat idee.

Witsel brak als eigen jeugdproduct door bij Standard. Hij speelde 194 wedstrijden voor de Rouches, voor geen enkele andere club speelde hij meer duels. Daarin was hij goed voor 45 goals en 18 assists. Witsel won twee titels, twee supercups, en één beker bij Standard.

Witsel moet terugkeren naar Standard

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

0
0
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

10
10
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

168
168
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

77
77
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

91
91
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

103
103
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

42
42
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

123
123
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

137
137
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

67
67
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

58
58
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

20
20
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

92
92
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

234
234
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

168
168
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

386
386
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

328
328
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

132
132
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

144
144
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

241
241
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

213
213
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

279
279
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

331
331
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

235
235
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

233
233

Meer sportnieuws