'Bom barst bij Man Utd: Ten Hag verliest de kleedkamer'

door
'Bom barst bij Man Utd: Ten Hag verliest de kleedkamer'

Het stormt de laatste weken hard bij Manchester United. De club wordt geplaagd door een aanslepende overname en de controverses rond Mason Greenwood en Antony, waarbij die laatste onlangs voor onbepaalde tijd aan de kant gezet werd zolang het gerechtelijk onderzoek naar mogelijk geweld tegen zijn partner loopt. Daarnaast vallen de resultaten ook tegen.

United wist dit seizoen wel Wolves en Nottingham Forest te kloppen, maar tegen elke tegenstander van niveau ging het de boot in. Na competitienederlagen tegen Tottenham, Arsenal en Brighton gingen ze woensdagavond ook onderuit in de Champions League, waarin Bayern München met 4-3 te sterk bleek.

LEES OOK: 'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ten Hag heeft favorietjes

Door die magere resultaten groeit de druk op Erik ten Hag, wiens keuzes alsmaar meer in vraag gesteld worden. Volgens Manchester Evening News begint de Nederlandse trainer stilaan ook de kleedkamer te verliezen. Een aantal spelers zouden hem beschuldigen van favoritisme, waarbij bepaalde spelers geviseerd zouden worden en zijn favorietjes nooit kritiek krijgen.

Zo viel bijvoorbeeld op hoe Ten Hag woensdag André Onana uit de wind zette, ondanks dat de doelman flagrant in de fout ging bij de openingsgoal. Desondanks legde de coach de schuld voor het doelpunt bij zijn andere spelers, die volgens hem Sané te makkelijk in de zestien lieten komen.

Vragen bij tactische aanpak

Daarentegen was Ten Hag de voorbije weken wel bijzonder hard voor Jadon Sancho, die openlijk beschuldigd werd er met de pet naar te gooien op training. Toen de flankaanvaller in ging tegen die beschuldigingen en zich daarna weigerde te excuseren, werd hij prompt uit de A-kern gezet.

Daarnaast zouden er ook vragen gesteld worden bij de tactische aanpak van Ten Hag, die serieus gehinderd wordt door de afwezigheid van Antony. De Braziliaan is de enige linksvoetige flankaanvaller in de kern en door zijn afwezigheid wordt sommige spelers gevraagd om een rol in te vullen die ze niet gewoon zijn. Het lijkt er dus alsmaar meer op dat er een bom op ontploffen staat op Old Trafford.

Denk je dat Ten Hag het einde van het seizoen haalt?

Meest recent

Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

7
7
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

24
24
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

55
55
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

30
30
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

74
74
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

168
168
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

210
210
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

99
99
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

199
199
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

96
96
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

166
166
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

429
429
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

325
325
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

437
437
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

102
102
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

126
126
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

149
149
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

114
114
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

77
77
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

21
21
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

54
54
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

432
432
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

192
192
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

42
42
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

109
109

Meer sportnieuws