'Arnaud Bodart zag deze mooie transfer alsnog afketsen'

door
'Arnaud Bodart zag deze mooie transfer alsnog afketsen'

Arnaud Bodart is al jaren een van de weinige spelers die een constant niveau haalt bij Standard. De doelman werd beloond met selecties bij de Rode Duivels. Afgelopen zomer leek hij even op weg naar de uitgang, maar tot een transfer kwam het niet. Wel na het huidige seizoen?

LEES OOK: Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Geen transfer

La Dernière Heure weet dat Borussia Mönchengladbach informele contacten had met de entourage van Bodart, maar zij duwden nooit echt door. Er waren nog andere ploegen uit Duitsland die interesse toonden, maar ook daar volgde niets.

De Waalse krant weet dat Philippe Montanier, ex-coach van Standard, Bodart naar Toulouse wenste te halen als opvolger van de naar RSC Anderlecht vertrokken Maxime Dupé. Die interesse was concreet, maar nadat Montanier werd ontslagen, ging ook die piste in rook op. Er waren nog wat contacten in Engeland en Schotland, maar Bodart versierde geen transfer.

Wat na het seizoen?

Hij hoopt zich dit seizoen verder in de kijker te spelen en als derde doelman mee te gaan naar het EK. Als dat zou lukken, zou de interesse wel eens kunnen toenemen. Volgens de krant zou Bodart tussen de 2,5 à 3 miljoen euro moeten kosten. Wat een opvallend laag bedrag is.

De 25-jarige keeper ligt nog tot medio 2025 onder contract in de Vurige Stede. Gaat de directie er alles aan doen om de clubspeler pur sang nog langer aan zich te binden, of gaan beide partijen na het seizoen in alle rust een transfer afronden? Wordt alvast vervolgd.

Verdient Bodart een transfer naar een grotere competitie?

Meest recent

'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

14
14
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

45
45
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

123
123
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

49
49
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

298
298
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

86
86
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

347
347
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

151
151
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

273
273
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

449
449
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

190
190
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

141
141
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

246
246
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

53
53
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

379
379
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

348
348
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

64
64
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

362
362
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

175
175
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

191
191
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

106
106
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

264
264
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

108
108
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

204
204
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1510
1510

Meer sportnieuws