'Arnaud Bodart zag deze mooie transfer alsnog afketsen'

door
'Arnaud Bodart zag deze mooie transfer alsnog afketsen'

Arnaud Bodart is al jaren een van de weinige spelers die een constant niveau haalt bij Standard. De doelman werd beloond met selecties bij de Rode Duivels. Afgelopen zomer leek hij even op weg naar de uitgang, maar tot een transfer kwam het niet. Wel na het huidige seizoen?

Geen transfer

La Dernière Heure weet dat Borussia Mönchengladbach informele contacten had met de entourage van Bodart, maar zij duwden nooit echt door. Er waren nog andere ploegen uit Duitsland die interesse toonden, maar ook daar volgde niets.

De Waalse krant weet dat Philippe Montanier, ex-coach van Standard, Bodart naar Toulouse wenste te halen als opvolger van de naar RSC Anderlecht vertrokken Maxime Dupé. Die interesse was concreet, maar nadat Montanier werd ontslagen, ging ook die piste in rook op. Er waren nog wat contacten in Engeland en Schotland, maar Bodart versierde geen transfer.

Wat na het seizoen?

Hij hoopt zich dit seizoen verder in de kijker te spelen en als derde doelman mee te gaan naar het EK. Als dat zou lukken, zou de interesse wel eens kunnen toenemen. Volgens de krant zou Bodart tussen de 2,5 à 3 miljoen euro moeten kosten. Wat een opvallend laag bedrag is.

De 25-jarige keeper ligt nog tot medio 2025 onder contract in de Vurige Stede. Gaat de directie er alles aan doen om de clubspeler pur sang nog langer aan zich te binden, of gaan beide partijen na het seizoen in alle rust een transfer afronden? Wordt alvast vervolgd.

POLL: Verdient Bodart een transfer naar een grotere competitie?

Meest recent

Boskamp stomverbaasd door JPL-topclub: "Compleet raadsel"

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop, de titelstrijd nadert dus zijn ...

27
27
'Union zet zinnen op pikante transfer bij Club Brugge'

Union SG en Club Brugge zijn momenteel in een verwoede strijd om de landstitel verwikkeld. En ...

130
130
'Transferschok Donnarumma: titanenstrijd barst los'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor de finale van de Champions League en daar speelde ...

75
75
Gheysens in vieze papieren: verkoop Antwerp tóch op tafel?

Antwerp FC wil dit weekend op het veld van AA Gent een grote stap richting de vijfde plaats zetten. ...

129
129
Lukaku in, Hasi out? Vandenhaute gooit kaarten op tafel

Enkele dagen na de verloren bekerfinale tegen Club Brugge, heeft Anderlecht-voorzitter Wouter ...

279
279
'Exodus Club Brugge: tot zeven (!) sterkhouders naar uitgang'

Club Brugge heeft dit seizoen nog drie wedstrijden te gaan waarin het zich wil verzekeren van de ...

394
394
Fink fileert Club Brugge: "Daarmee zijn ze top in Europa"

Mathematisch kan het nog, maar op dit moment is de landstitel bijzonder onwaarschijnlijk voor KRC ...

503
503
Vandenhaute geeft zijn waarheid over breuk met Kompany

Wouter Vandenhaute blijft nadrukkelijk geviseerd worden door een deel van de achterban bij RSC ...

318
318
'Arsenal mikt hoog: Serie A-uitblinker van 100 miljoen'

Arsenal FC heeft een meer dan behoorlijk seizoen achter de rug, maar zal uiteindelijk toch weer met ...

76
76
Delirium op Mambourg! Charleroi wint spektakelstuk met 7 goals

Sporting Charleroi heeft de eindzege in de Europe Play-Offs zo goed als beet. De Carolo's leken ...

74
74
Milicevic pakt AA Gent-spelers aan: "Eén sleutelwoord"

AA Gent is bezig aan een belabberde campagne in de Champions' Play-Offs. Desondanks maken de ...

86
86
Grootse plannen Anderlecht: gloednieuwe voetbaltempel in Brussel

Sportief gezien heeft RSC Anderlecht enkele bedroevende jaren achter de rug, maar op commercieel ...

356
356
'Kampioenencadeau Slot: Liverpool vol voor topaanwinst'

Arne Slot heeft een uitstekend eerste seizoen achter de rug als hoofdcoach van Liverpool FC. Maar in ...

102
102
Genk stoomt nieuwe titularis klaar: Fink laaiend enthousiast

Na de pijnlijke 1 op 15 in de voorbije duels, dreigt KRC Genk alsnog naast de landstitel te grijpen. ...

451
451
Nieuwe patron Anderlecht maakt meteen transferstatement

RSC Anderlecht heeft andermaal zijn bestuursstructuur hertekend. Zo werd de sportieve leiding ...

808
808
'Bayern in actie: Kompany klopt op tafel voor toptransfer'

Bayern München verzekerde zich afgelopen weekend van de Duitse landstitel. Zaterdag zal het de ...

82
82
'Waarom Van Bommel nu wél openstaat voor RSCA'

Mark van Bommel weigerde afgelopen najaar nog om bij Anderlecht in te stappen omdat hij geen ...

506
506
Anderlecht grijpt in: nieuwe sportieve baas, Vandenhaute neemt gas terug

Daags na de verloren bekerfinale, heeft RSC Anderlecht drastisch ingegrepen. De Brusselaars besloten ...

495
495
Cercle onder druk: "Onvergeeflijk, ik accepteer het niet"

Komend weekend valt het doek over de Play-Downs. De twee directe degradanten zijn inmiddels bepaald, ...

504
504
Pijnlijk: Skov Olsen in top 10 grootste Bundesliga-flops

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat spelers te lanceren richting de Europese competities. ...

656
656

Meer sportnieuws