'Nusa-mania: volgende grootmacht meldt zich bij Club Brugge'

504 stemmen
'Nusa-mania: volgende grootmacht meldt zich bij Club Brugge'

Zelf focust hij zich naar eigen zeggen enkel op Club Brugge, maar dat Antonio Nusa hot is mag stilaan een understatement worden genoemd. Intussen trekken alsmaar meer Europese grootmachten aan de mouw van het 18-jarige toptalent.

Afgelopen zomer had vooral Chelsea naar verluidt al een slordige 30 tot zelfs 40 miljoen veil om Nusa weg te plukken uit Westkapelle. Sindsdien wist de Noorse flankaanvaller zich met zijn doelpunten en assists zowel bij Blauw-Zwart als zijn nationale elftal alleen nog maar meer in de kijker te spelen.

Hot in Engeland

Het aantal gegadigden neemt dan ook alsmaar toe. Eind augustus klonk het al dat behalve Chelsea nog verschillende andere topclubs uit de Premier League hem op de radar hebben staan. Nu geraakte bekend dat het om Liverpool en Arsenal zou gaan, terwijl ook Borussia Dortmund wordt genoemd.

Daar blijft het echter niet bij, want volgens Het Laatste Nieuws mag ook Manchester United worden toegevoegd aan het indrukwekkende lijstje. Net als Chelsea, Arsenal en Dortmund sturen zij een scout naar Brugge om Nusa donderdag tegen Besiktas nog eens van naderbij te bekijken, aldus de krant.

Recordtransfer

Voorts zakken trouwens tevens vertegenwoordigers van Marseille en Atlético Madrid, dat al een tijdje gelinkt wordt aan de weliswaar geblesseerde Tajon Buchanan, af naar Jan Breydel. Benieuwd of Deila een basisplek voorziet voor zijn gegeerde landgenoot, met wie hij alvast voorzichtig wil omspringen.

Gelukkig voor Club houdt Nusa zelf voorlopig het hoofd koel, maar de komende weken en maanden zal er dus ongetwijfeld nog duchtig gespeculeerd worden over diens toekomstige bestemming. Net zoals over de precieze som die de onvermijdelijke recordtransfer uiteindelijk in het laatje zal brengen.

De beste bestemming voor Nusa is volgens mij ...

Meest recent

Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

6
6
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

490
490
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

57
57
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

33
33
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

37
37
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

20
20
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

164
164
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

77
77
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

51
51
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

165
165
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

273
273
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

82
82
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

153
153
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

38
38
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

242
242
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

72
72
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

39
39
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

596
596
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

587
587
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

70
70
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

284
284
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

155
155
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

307
307
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

164
164

Meer sportnieuws