'Nusa-mania: volgende grootmacht meldt zich bij Club Brugge'

door
'Nusa-mania: volgende grootmacht meldt zich bij Club Brugge'

Zelf focust hij zich naar eigen zeggen enkel op Club Brugge, maar dat Antonio Nusa hot is mag stilaan een understatement worden genoemd. Intussen trekken alsmaar meer Europese grootmachten aan de mouw van het 18-jarige toptalent.

Afgelopen zomer had vooral Chelsea naar verluidt al een slordige 30 tot zelfs 40 miljoen veil om Nusa weg te plukken uit Westkapelle. Sindsdien wist de Noorse flankaanvaller zich met zijn doelpunten en assists zowel bij Blauw-Zwart als zijn nationale elftal alleen nog maar meer in de kijker te spelen.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Hot in Engeland

Het aantal gegadigden neemt dan ook alsmaar toe. Eind augustus klonk het al dat behalve Chelsea nog verschillende andere topclubs uit de Premier League hem op de radar hebben staan. Nu geraakte bekend dat het om Liverpool en Arsenal zou gaan, terwijl ook Borussia Dortmund wordt genoemd.

Daar blijft het echter niet bij, want volgens Het Laatste Nieuws mag ook Manchester United worden toegevoegd aan het indrukwekkende lijstje. Net als Chelsea, Arsenal en Dortmund sturen zij een scout naar Brugge om Nusa donderdag tegen Besiktas nog eens van naderbij te bekijken, aldus de krant.

Recordtransfer

Voorts zakken trouwens tevens vertegenwoordigers van Marseille en Atlético Madrid, dat al een tijdje gelinkt wordt aan de weliswaar geblesseerde Tajon Buchanan, af naar Jan Breydel. Benieuwd of Deila een basisplek voorziet voor zijn gegeerde landgenoot, met wie hij alvast voorzichtig wil omspringen.

Gelukkig voor Club houdt Nusa zelf voorlopig het hoofd koel, maar de komende weken en maanden zal er dus ongetwijfeld nog duchtig gespeculeerd worden over diens toekomstige bestemming. Net zoals over de precieze som die de onvermijdelijke recordtransfer uiteindelijk in het laatje zal brengen.

De beste bestemming voor Nusa is volgens mij ...

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

26
26
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

68
68
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

36
36
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

48
48
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

55
55
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

126
126
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

85
85
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

78
78
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

98
98
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

49
49
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

250
250
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

288
288
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

138
138
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

82
82
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

48
48
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

310
310
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

96
96
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

126
126
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

355
355
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

191
191
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

213
213
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

118
118
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

451
451
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

193
193

Meer sportnieuws