'Nusa-mania: volgende grootmacht meldt zich bij Club Brugge'

504 stemmen
'Nusa-mania: volgende grootmacht meldt zich bij Club Brugge'

Zelf focust hij zich naar eigen zeggen enkel op Club Brugge, maar dat Antonio Nusa hot is mag stilaan een understatement worden genoemd. Intussen trekken alsmaar meer Europese grootmachten aan de mouw van het 18-jarige toptalent.

Afgelopen zomer had vooral Chelsea naar verluidt al een slordige 30 tot zelfs 40 miljoen veil om Nusa weg te plukken uit Westkapelle. Sindsdien wist de Noorse flankaanvaller zich met zijn doelpunten en assists zowel bij Blauw-Zwart als zijn nationale elftal alleen nog maar meer in de kijker te spelen.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Hot in Engeland

Het aantal gegadigden neemt dan ook alsmaar toe. Eind augustus klonk het al dat behalve Chelsea nog verschillende andere topclubs uit de Premier League hem op de radar hebben staan. Nu geraakte bekend dat het om Liverpool en Arsenal zou gaan, terwijl ook Borussia Dortmund wordt genoemd.

Daar blijft het echter niet bij, want volgens Het Laatste Nieuws mag ook Manchester United worden toegevoegd aan het indrukwekkende lijstje. Net als Chelsea, Arsenal en Dortmund sturen zij een scout naar Brugge om Nusa donderdag tegen Besiktas nog eens van naderbij te bekijken, aldus de krant.

Recordtransfer

Voorts zakken trouwens tevens vertegenwoordigers van Marseille en Atlético Madrid, dat al een tijdje gelinkt wordt aan de weliswaar geblesseerde Tajon Buchanan, af naar Jan Breydel. Benieuwd of Deila een basisplek voorziet voor zijn gegeerde landgenoot, met wie hij alvast voorzichtig wil omspringen.

Gelukkig voor Club houdt Nusa zelf voorlopig het hoofd koel, maar de komende weken en maanden zal er dus ongetwijfeld nog duchtig gespeculeerd worden over diens toekomstige bestemming. Net zoals over de precieze som die de onvermijdelijke recordtransfer uiteindelijk in het laatje zal brengen.

De beste bestemming voor Nusa is volgens mij ...

Meest recent

Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

1
1
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

158
158
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

39
39
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

58
58
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

78
78
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

89
89
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

38
38
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

326
326
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

99
99
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

129
129
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

140
140
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

155
155
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

487
487
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

142
142
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

135
135
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

372
372
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

295
295
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

86
86
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

675
675
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

239
239
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

175
175
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

519
519
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

241
241
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

399
399
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

448
448

Meer sportnieuws