'Nusa-mania: volgende grootmacht meldt zich bij Club Brugge'

504 stemmen
'Nusa-mania: volgende grootmacht meldt zich bij Club Brugge'

Zelf focust hij zich naar eigen zeggen enkel op Club Brugge, maar dat Antonio Nusa hot is mag stilaan een understatement worden genoemd. Intussen trekken alsmaar meer Europese grootmachten aan de mouw van het 18-jarige toptalent.

Afgelopen zomer had vooral Chelsea naar verluidt al een slordige 30 tot zelfs 40 miljoen veil om Nusa weg te plukken uit Westkapelle. Sindsdien wist de Noorse flankaanvaller zich met zijn doelpunten en assists zowel bij Blauw-Zwart als zijn nationale elftal alleen nog maar meer in de kijker te spelen.

Hot in Engeland

Het aantal gegadigden neemt dan ook alsmaar toe. Eind augustus klonk het al dat behalve Chelsea nog verschillende andere topclubs uit de Premier League hem op de radar hebben staan. Nu geraakte bekend dat het om Liverpool en Arsenal zou gaan, terwijl ook Borussia Dortmund wordt genoemd.

Daar blijft het echter niet bij, want volgens Het Laatste Nieuws mag ook Manchester United worden toegevoegd aan het indrukwekkende lijstje. Net als Chelsea, Arsenal en Dortmund sturen zij een scout naar Brugge om Nusa donderdag tegen Besiktas nog eens van naderbij te bekijken, aldus de krant.

Recordtransfer

Voorts zakken trouwens tevens vertegenwoordigers van Marseille en Atlético Madrid, dat al een tijdje gelinkt wordt aan de weliswaar geblesseerde Tajon Buchanan, af naar Jan Breydel. Benieuwd of Deila een basisplek voorziet voor zijn gegeerde landgenoot, met wie hij alvast voorzichtig wil omspringen.

Gelukkig voor Club houdt Nusa zelf voorlopig het hoofd koel, maar de komende weken en maanden zal er dus ongetwijfeld nog duchtig gespeculeerd worden over diens toekomstige bestemming. Net zoals over de precieze som die de onvermijdelijke recordtransfer uiteindelijk in het laatje zal brengen.

De beste bestemming voor Nusa is volgens mij ...

Meest recent

'Barça zet mercato in de fik: Kompany perplex na 80M-deal'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen en dus barst de transferperiode stilaan ...

4
4
De Cat-hype kop ingedrukt: "Potverdekke maar 20 matchen"

Nathan De Cat was één van opvallendste figuren van het voorbije seizoen in de Jupiler ...

138
138
Belgische clubs alert: 'Pocognoli op straat bij Monaco'

Nu het seizoen in het clubvoetbal er nagenoeg opzit, kan de trainerscarrousel op toerental beginnen ...

102
102
Pakkende woorden: Gündogan lucht hart over coach Kompany

Vincent Kompany heeft een uitstekend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München achter de ...

98
98
‘Miljoenendeal in de maak: Club praat met oude bekende’

Club Brugge grijpt terug naar een transferdossier dat al langer op tafel ligt in Westkapelle. In ...

526
526
'D-Day voor Club Brugge: Stankovic krijgt duidelijkheid'

Club Brugge staat voor een bijzonder drukke zomer. Het zal wellicht weer heel wat smaakmakers ...

328
328
Hasi doet boekje open over ontslag bij Anderlecht

Bij Anderlecht is het een zeer woelig seizoen geweest, dat ook op een valse noot eindigde. Het greep ...

194
194
'Miljoenentransfer Antwerp: opvolger staat al klaar'

Antwerp beleefde een moeilijk seizoen. Met Stef Wils en Joseph Oosting werden alweer twee trainers ...

280
280
Charleroi jubelt: Speler van het Jaar blijft aan boord

Voor Charleroi was het een tegenvallend seizoen met twee trainerswissels en een lange zwakke reeks, ...

17
17
'Uittocht Club: volgende deal komt op gang'

Club Brugge heeft dit seizoen opnieuw de landstitel veroverd en een sterke campagne afgewerkt in de ...

390
390
'Toptransfer voor De Busser na afscheid bekende naam'

De voorbije seizoenen speelde Jari De Busser zich in de kijker bij Go Ahead Eagles. De doelman was ...

81
81
Club Brugge verrast en gaat shoppen bij AA Gent

Club Brugge zal deze zomer zijn werk hebben op de transfermarkt. Het lijkt erop dat er voor heel wat ...

213
213
'Verrassende oude bekende trainerskandidaat bij Anderlecht'

Het eerste werk van Antoine Sibierski als sportief directeur van Anderlecht lijkt het vinden van een ...

425
425
Wat een farce: proces rond verkoop RSCA weer uitgesteld

Normaal gezien zou donderdag eindelijk het proces rond mogelijke fraude bij de verkoop van ...

131
131
Rode Duivel solliciteert: "Ben klaar voor Club Brugge"

Club Brugge gaat een heel drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel veel spelers de club verlaten. ...

588
588
Zetterberg over drie RSCA-spelers: "Hen zeker houden"

Bij RSC Anderlecht gaat er het een en ander gebeuren deze zomer. Antoine Sibierski gaat samen met de ...

353
353
Exit De Bruyne? Napoli schrikt van opvallende evolutie

Kevin De Bruyne heeft zijn eerste seizoen bij Napoli achter de rug. Een groot succes werd dat niet. ...

233
233
Deschacht weet wie dé ideale coach is voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hopen ze binnen dit en een paar weken de nieuwe coach voor te stellen. Olivier ...

393
393
De Mil speelt open kaart over zijn toekomst bij AA Gent

Rik De Mil hoopt AA Gent alsnog naar een Europees ticket te kunnen loodsen. Echt overtuigend was het ...

639
639
Lommel SK geniet en geeft JPL-ambities meteen prijs

Lommel SK is na 23 jaar weer in de Jupiler Pro League. Het wist FCV Dender af te houden en uiteraard ...

133
133
'Verschaeren verrast met opvallende transferpiste'

Na zestien jaar verlaat Yari Verschaeren deze zomer Anderlecht. Het aflopende contract van de ...

444
444
Volgende trainersontslag: OHL dumpt Mazzu

Het lijkt erop dat heel wat eersteklassers volgend seizoen met een andere trainer zullen gaan ...

175
175
Dender bevestigt exit Ferrera, nog bekende naam vertrekt

Voor FCV Dender kwam na twee seizoenen een einde aan het avontuur in de Jupiler Pro League. Ze ...

66
66
Overmars krijgt advies: "Antwerp moet met hen samenwerken"

Bij Antwerp staat er een zeer drukke transferzomer voor de deur. De Great Old ziet immers heel wat ...

351
351
'Kompany baalt: Barça kaapt droomtarget Bayern'

Vincent Kompany sloot zijn tweede seizoen bij Bayern München uiteindelijk af met de Duitse ...

185
185

Meer sportnieuws