'Nusa-mania: volgende grootmacht meldt zich bij Club Brugge'

door
'Nusa-mania: volgende grootmacht meldt zich bij Club Brugge'

Zelf focust hij zich naar eigen zeggen enkel op Club Brugge, maar dat Antonio Nusa hot is mag stilaan een understatement worden genoemd. Intussen trekken alsmaar meer Europese grootmachten aan de mouw van het 18-jarige toptalent.

Afgelopen zomer had vooral Chelsea naar verluidt al een slordige 30 tot zelfs 40 miljoen veil om Nusa weg te plukken uit Westkapelle. Sindsdien wist de Noorse flankaanvaller zich met zijn doelpunten en assists zowel bij Blauw-Zwart als zijn nationale elftal alleen nog maar meer in de kijker te spelen.

Hot in Engeland

Het aantal gegadigden neemt dan ook alsmaar toe. Eind augustus klonk het al dat behalve Chelsea nog verschillende andere topclubs uit de Premier League hem op de radar hebben staan. Nu geraakte bekend dat het om Liverpool en Arsenal zou gaan, terwijl ook Borussia Dortmund wordt genoemd.

Daar blijft het echter niet bij, want volgens Het Laatste Nieuws mag ook Manchester United worden toegevoegd aan het indrukwekkende lijstje. Net als Chelsea, Arsenal en Dortmund sturen zij een scout naar Brugge om Nusa donderdag tegen Besiktas nog eens van naderbij te bekijken, aldus de krant.

Recordtransfer

Voorts zakken trouwens tevens vertegenwoordigers van Marseille en Atlético Madrid, dat al een tijdje gelinkt wordt aan de weliswaar geblesseerde Tajon Buchanan, af naar Jan Breydel. Benieuwd of Deila een basisplek voorziet voor zijn gegeerde landgenoot, met wie hij alvast voorzichtig wil omspringen.

Gelukkig voor Club houdt Nusa zelf voorlopig het hoofd koel, maar de komende weken en maanden zal er dus ongetwijfeld nog duchtig gespeculeerd worden over diens toekomstige bestemming. Net zoals over de precieze som die de onvermijdelijke recordtransfer uiteindelijk in het laatje zal brengen.

De beste bestemming voor Nusa is volgens mij ...

Meest recent

Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

2
2
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

87
87
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

27
27
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

250
250
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

17
17
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

304
304
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

107
107
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

225
225
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

386
386
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

253
253
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

265
265
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

466
466
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

491
491
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

277
277
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

241
241
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

295
295
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

155
155
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

334
334
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

82
82
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

249
249
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

393
393
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

315
315
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

323
323
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

312
312
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

408
408

Meer sportnieuws