'Droomtransfer Nusa: vier grootste kandidaten bekend'

door
'Droomtransfer Nusa: vier grootste kandidaten bekend'

In de Conference League kruist Club Brugge aanstaande donderdag de degens met Besiktas JK. Om het verschil te maken tegen de Turkse topploeg, wordt onder meer op Antonio Nusa gerekend. Die kan zich nog wat meer in de kijker van de Europese scouts gaan spelen.

Met een doelpunt en assist was de Noorse wonderboy afgelopen weekend weer gouw waard tegen Sporting Charleroi. Nochtans leek het er eventjes op dat het goudhaantje niet eens in actie zou komen. De flankaanvaller had tijdens de voorbije interland-break een ijzerstrek debuut gemaakt bij de nationale A-ploeg van Noorwegen.

Maar zowel mentaal als fysiek eistte die drukke periode zijn tol. Iets wat Nusa zelf ook had aangegeven tijdens de persoonlijk gesprek met coach Ronny Deila. Die overwoog dan ook om zijn landgenoot een volledige match te laten rusten, maar de omstandigheden dwongen hem om het wapen toch in stelling te brengen.

LEES OOK: Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Grof wild op transfermarkt

En zo toonde Nusa zich andermaal van groot belang.De 18-jarige liet in de afgelopen seizoenen al regelmatig flitsen van zijn grote potentieel zien. In de voorbije jaargang werd hij bijvoorbeeld één van de jongste doelpuntenmakers ooit in de Champions League. En daar koppelt hij nu ook het nodige rendement aan.

Bijgevolg is Nusa momenteel één van de meest gegeerde jongeren op de Europese markt, zijn naam staat op de verlanglijstjes van heel wat scouts. In het slot van de voorbije zomermercato was Chelsea FC bijvoorbeeld al concreet. Volgens bepaalde bronnen was de Londense club bereid om ruim 30 miljoen euro voor hem te betalen.

Titanenstrijd barst los

Tot een transfer kwam het toen niet, maar het lijkt buiten kijf te staan dat Nusa op termijn alsnog de stap gaat zetten naar een Europese topcompetitie. Aan interesse alvast geen gebrek. Bij het toonaangevende The Athletic schuift men alvast vier topclubs naar voren die behoorlijk concreet zouden zijn. Naast Chelsea zouden ook Arsenal FC en Liverpool FC hun zinnen op het Brugse goudklompje hebben gericht. Vanuit Duitsland zou Borussia Dortmund dan weer aan zijn mouw trekken.

Nusa gaat meer dan 30 miljoen euro opbrengen ...

Meest recent

Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

42
42
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

36
36
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

25
25
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

39
39
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

182
182
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

60
60
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

75
75
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

163
163
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

103
103
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

416
416
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

390
390
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

427
427
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

196
196
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

385
385
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

296
296
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

202
202
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

996
996
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

80
80
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

32
32
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

110
110
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

44
44
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

110
110
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

59
59
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

66
66
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

141
141

Meer sportnieuws