'Droomtransfer Nusa: vier grootste kandidaten bekend'

745 stemmen
'Droomtransfer Nusa: vier grootste kandidaten bekend'

In de Conference League kruist Club Brugge aanstaande donderdag de degens met Besiktas JK. Om het verschil te maken tegen de Turkse topploeg, wordt onder meer op Antonio Nusa gerekend. Die kan zich nog wat meer in de kijker van de Europese scouts gaan spelen.

Met een doelpunt en assist was de Noorse wonderboy afgelopen weekend weer gouw waard tegen Sporting Charleroi. Nochtans leek het er eventjes op dat het goudhaantje niet eens in actie zou komen. De flankaanvaller had tijdens de voorbije interland-break een ijzerstrek debuut gemaakt bij de nationale A-ploeg van Noorwegen.

Maar zowel mentaal als fysiek eistte die drukke periode zijn tol. Iets wat Nusa zelf ook had aangegeven tijdens de persoonlijk gesprek met coach Ronny Deila. Die overwoog dan ook om zijn landgenoot een volledige match te laten rusten, maar de omstandigheden dwongen hem om het wapen toch in stelling te brengen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

Grof wild op transfermarkt

En zo toonde Nusa zich andermaal van groot belang.De 18-jarige liet in de afgelopen seizoenen al regelmatig flitsen van zijn grote potentieel zien. In de voorbije jaargang werd hij bijvoorbeeld één van de jongste doelpuntenmakers ooit in de Champions League. En daar koppelt hij nu ook het nodige rendement aan.

Bijgevolg is Nusa momenteel één van de meest gegeerde jongeren op de Europese markt, zijn naam staat op de verlanglijstjes van heel wat scouts. In het slot van de voorbije zomermercato was Chelsea FC bijvoorbeeld al concreet. Volgens bepaalde bronnen was de Londense club bereid om ruim 30 miljoen euro voor hem te betalen.

Titanenstrijd barst los

Tot een transfer kwam het toen niet, maar het lijkt buiten kijf te staan dat Nusa op termijn alsnog de stap gaat zetten naar een Europese topcompetitie. Aan interesse alvast geen gebrek. Bij het toonaangevende The Athletic schuift men alvast vier topclubs naar voren die behoorlijk concreet zouden zijn. Naast Chelsea zouden ook Arsenal FC en Liverpool FC hun zinnen op het Brugse goudklompje hebben gericht. Vanuit Duitsland zou Borussia Dortmund dan weer aan zijn mouw trekken.

Nusa gaat meer dan 30 miljoen euro opbrengen ...

Meest recent

Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

7
7
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

191
191
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

59
59
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

35
35
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

72
72
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

26
26
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

101
101
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

103
103
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

75
75
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

394
394
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

353
353
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

389
389
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

233
233
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

363
363
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

668
668
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

488
488
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

42
42
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

273
273
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

806
806
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

71
71
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

346
346
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

447
447
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

290
290
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

238
238
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

291
291

Meer sportnieuws