'Droomtransfer Nusa: vier grootste kandidaten bekend'

door
'Droomtransfer Nusa: vier grootste kandidaten bekend'

In de Conference League kruist Club Brugge aanstaande donderdag de degens met Besiktas JK. Om het verschil te maken tegen de Turkse topploeg, wordt onder meer op Antonio Nusa gerekend. Die kan zich nog wat meer in de kijker van de Europese scouts gaan spelen.

Met een doelpunt en assist was de Noorse wonderboy afgelopen weekend weer gouw waard tegen Sporting Charleroi. Nochtans leek het er eventjes op dat het goudhaantje niet eens in actie zou komen. De flankaanvaller had tijdens de voorbije interland-break een ijzerstrek debuut gemaakt bij de nationale A-ploeg van Noorwegen.

Maar zowel mentaal als fysiek eistte die drukke periode zijn tol. Iets wat Nusa zelf ook had aangegeven tijdens de persoonlijk gesprek met coach Ronny Deila. Die overwoog dan ook om zijn landgenoot een volledige match te laten rusten, maar de omstandigheden dwongen hem om het wapen toch in stelling te brengen.

LEES OOK: KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

Grof wild op transfermarkt

En zo toonde Nusa zich andermaal van groot belang.De 18-jarige liet in de afgelopen seizoenen al regelmatig flitsen van zijn grote potentieel zien. In de voorbije jaargang werd hij bijvoorbeeld één van de jongste doelpuntenmakers ooit in de Champions League. En daar koppelt hij nu ook het nodige rendement aan.

Bijgevolg is Nusa momenteel één van de meest gegeerde jongeren op de Europese markt, zijn naam staat op de verlanglijstjes van heel wat scouts. In het slot van de voorbije zomermercato was Chelsea FC bijvoorbeeld al concreet. Volgens bepaalde bronnen was de Londense club bereid om ruim 30 miljoen euro voor hem te betalen.

Titanenstrijd barst los

Tot een transfer kwam het toen niet, maar het lijkt buiten kijf te staan dat Nusa op termijn alsnog de stap gaat zetten naar een Europese topcompetitie. Aan interesse alvast geen gebrek. Bij het toonaangevende The Athletic schuift men alvast vier topclubs naar voren die behoorlijk concreet zouden zijn. Naast Chelsea zouden ook Arsenal FC en Liverpool FC hun zinnen op het Brugse goudklompje hebben gericht. Vanuit Duitsland zou Borussia Dortmund dan weer aan zijn mouw trekken.

Nusa gaat meer dan 30 miljoen euro opbrengen ...

Meest recent

Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

1
1
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

5
5
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

24
24
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

34
34
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

71
71
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

101
101
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

31
31
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

57
57
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

36
36
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

28
28
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

83
83
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

283
283
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

224
224
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

171
171
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

40
40
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

168
168
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

91
91
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

68
68
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

363
363
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

65
65
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

122
122
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

52
52
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

153
153
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

146
146
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

93
93

Meer sportnieuws