Van Bommel hakt laatste knoop door in Barcelona

door
Van Bommel hakt laatste knoop door in Barcelona

Nog een paar uurtjes, en dan begint Antwerp in Barcelona aan haar Champions League-avontuur. Het is momenteel dan ook vooral uitkijken naar welke 11 namen Mark van Bommel tussen de lijnen zal brengen. Daarbij moet hij nog één knoop doorhakken.

De rest van het elftal staat tenslotte zo goed als vast. Helaas voor Ritchie De Laet lijkt hij uit de boot te vallen. Op de backs krijgen Jelle Bataille en Owen Wijndal vermoedelijk de voorkeur op het clubicoon, die na zijn blessure ook zondag tegen Westerlo al plaatsnam op de bank.

LEES OOK: 'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Kerk of Muja?

Na de vlotte zege in het Kuipje ziet Gazet van Antwerpen sowieso weinig redenen om te wijzigen. De krant denkt daarom dat Gyrano Kerk gewoon weer de voorkeur krijgt op Arbnor Muja, die nochtans prima inviel in Westerlo. Het Laatste Nieuws gokt dan weer op de Albanees.

Het duo supersubs ligt duidelijk dus nog in de weegschaal, wellicht hakt Van Bommel de knoop pas op het laatste moment door. Of probeert hij te verrassen door Michel-Ange Balikwisha naar het centrum te verhuizen en Muja op links te posteren, zoals dat zondag het geval was?

Niet aanpassen

In dat geval zou Van Bommel op het middenveld wel moeten raken aan zijn vaste driehoek van Arthur Vermeeren, Mandela Keita en Jurgen Ekkelenkamp, wat onwaarschijnlijk lijkt. Zeker omdat de Great Old dan net offensiever voor de dag zou komen. Al lijkt zich aanpassen in de omgekeerde richting dus evenmin de bedoeling.

Wie is volgens u een betere winger?

Meest recent

Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

27
27
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

34
34
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

33
33
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

51
51
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

47
47
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

202
202
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

50
50
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

214
214
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

94
94
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

40
40
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

64
64
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

328
328
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

137
137
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

373
373
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

473
473
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

304
304
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

122
122
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

133
133
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

194
194
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

327
327
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

317
317
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

281
281
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

137
137
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

899
899
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

472
472

Meer sportnieuws