'Riemer móét ingrijpen: verrassende naam in gevaar'

door
'Riemer móét ingrijpen: verrassende naam in gevaar'

RSC Anderlecht maakt zich op voor de clash van komend weekend tegen Club Brugge. Maar om dan een goed resultaat neer te kunnen zetten, zal RSCA zijn niveau wel aanzienlijk moeten opkrikken. En dus is het aan coach Brian Riemer om in te grijpen.

RSCA is niet goed aan het tweede seizoensluik begonnen. Op het veld van staartploeg KV Kortrijk werd in extremis wel nog een punt gepakt, maar de algemene prestatie was ondermaats. Achterin bijvoorbeeld, werden de individuele fouten bijvoorbeeld opgestapeld. Daarnaast kon Paars-Wit aanvallend gezien veel te weinig zijn stempel drukken.

Het werd voor Kasper Dolberg dan ook geen aangename namiddag. De Deense spits werd veel te weinig van aanvoer voorzien en stond doorgaans op een eiland te voetballen. Vanuit het middenveld werd hij amper in stelling gebracht. Ook Francis Amuzu en Alexis Flips konden de spits zelden van kansen voorzien.

LEES OOK: Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Spelmaker nodig

Dat moet absoluut beter tegen Club Brugge en dus is het uitkijken naar welke oplossing Riemer zal voorzien. Volgens zowel Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad heeft de ploeg nood aan een spelmaker op het middenveld. Iemand die zowel Dolberg als de flankspelers kan bedienen.

Aan opties om deze positie in te vullen alvast geen gebrek. Topaanwinst Thorgan Hazard zou deze rol perfect kunnen opnemen. Ook Flips lijkt zich veel beter te voelen indien hij vanuit het centrum kan opereren. Zelfs Anders Dreyer en Justin Lonwijk zouden hiervoor in aanmerking kunnen komen.

Pech voor Leoni?

De vraag is evenwel wie Riemer er dan zal uithalen om plaats te maken voor zo'n spelmaker. Hoewel ze nog niet volledig op niveau zijn, lijken Mats Rits en Thomas Delaney voorlopig verzekerd van hun plek. En dus zou Théo Leoni zijn plekje wel eens kunnen verliezen. Het jeugdproduct kende een sterke start van het seizoen, maar dreigt het slachtoffer te worden van de paars-witte koopwoede van afgelopen zomer.

Riemer moet een extra spelmaker op het middenveld zetten ...

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

28
28
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

7
7
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

80
80
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

31
31
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

66
66
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

28
28
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

124
124
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

61
61
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

310
310
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

50
50
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

32
32
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

34
34
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

45
45
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

37
37
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

640
640
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

157
157
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

141
141
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

144
144
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

108
108
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

112
112
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

200
200
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

56
56
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

12
12
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

106
106
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

105
105

Meer sportnieuws