'Van kwaad naar erger: Anderlecht zet Raman buitenspel'

door
'Van kwaad naar erger: Anderlecht zet Raman buitenspel'

RSC Anderlecht moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van degradatiekandidaat KV Kortrijk: 2-2. En gezien het wedstrijdverloop mocht Paars-Wit daar nog tevreden mee zijn. Defensief volgde de ene fout de andere op, aanvallend werd dan weer veel te weinig gecreëerd.

Het werd voor Kasper Dolberg geen aangename namiddag in het Guldensporen-stadion. De Deense spits werd veel te weinig van aanvoer voorzien en stond doorgaans op een eiland te voetballen. Vanuit het middenveld werd hij amper in stelling gebracht. Ook Francis Amuzu en Alexis Flips konden de spits zelden van kansen voorzien.

Die laatste is na zijn veelbelovende debuut dan ook helemaal weggezakt, terwijl Amuzu te wisselvallig blijft presteren. Bovendien vertoonde RSCA over het algemeen veel te weinig diepgang. Thorgan Hazard werd weliswaar nog ingebracht, maar die komt ook liever zelf in de bal in plaats van ruimte te creëren.

LEES OOK: Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

Gemiste transferdeal

Wat dat laatste betreft, had Anderlecht nochtans een geschikte pion in de vorm van Benito Raman. Diens efficiëntie was misschien ondermaats, de 28-jarige aanvaller werkte altijd hard en zorgde met zijn loopacties wél voor de nodige diepgang. Iets waar ook Dolberg van kon profiteren.

Maar tegen Kortrijk nam Raman wederom plaats in de tribune. Vlak voor het sluiten van de transferperiode kreeg hij immers te horen dat er niet langer op hem gerekend wordt en dat hij liefst naar een andere club moest vertrekken. Er heerste ook voldoende interesse, maar uiteindelijk bleef een transfer uit.

Daar dreigt Raman dus een zware tol voor te betalen. Gezien de grote concurrentie voorin en het relatief beperkte programma zonder Europees voetbal, is het onwaarschijnlijk dat de aanvaller snel zijn rentree zal maken in de wedstrijdkern. En Paars-Wit lijkt zelfs nog een stapje verder te gaan.

Slechts halfuur in oefenpot

Zo meldt La Dernière Heure dat Raman ook in de oefenmatchen amper nog gebruikt zal worden. Maandag houdt RSCA een oefenpot tegen SK Beveren om de reserven aan voldoende minuten te helpen. De sportieve staff zou echter aan Raman hebben laten weten dat hij op niet meer dan een halfuurtje speeltijd zal moeten rekenen. Volgens de Waalse krant is dat opnieuw een manier om te laten blijken dat er totaal niet meer op hem wordt gerekend, behoudens een 'bloedbad' binnen de huidige kern.

Anderlecht kan zijn contract beter ontbinden ...

Meest recent

Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

163
163
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

39
39
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

259
259
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

82
82
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

77
77
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

168
168
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

227
227
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

69
69
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

29
29
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

26
26
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

62
62
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

624
624
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

44
44
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

60
60
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

155
155
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

86
86
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

76
76
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

165
165
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

38
38
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

46
46
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

31
31
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

126
126
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

24
24
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

152
152
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

222
222

Meer sportnieuws