Zo reageert Engelse pers op prestatie Leandro Trossard

1172
Zo reageert Engelse pers op prestatie Leandro Trossard

Heel wat Rode Duivels zijn goed begonnen aan het tweede luik van het seizoen. Romelu Lukaku, Jérémy Doku en Dodi Lukebakio konden afgelopen weekend bijvoorbeeld hun teller openen bij hu nieuwe clubs. En ook Leandro Trossard toonde zich van goudwaarde.

De 28-jarige aanvaller verhuisde vorige winter van Brighton naar Arsenal FC, waar hij in zijn eerste maanden meteen heel wat veelbelovende dingen liet zien. Maar door de kwaliteitsinjectie die de Gunners tijdens de voorbije zomermercato doorvoerde, is de concurrentie op zijn posities nog scherper geworden.

Bijgevolg moest Trossard zondag dus weer vrede nemen met een plekje op de bank in de competitiematch tegen Everton FC. Na het wegvallen van Gabriel Martinelli mocht hij echter toch opdraven van coach Mikel Arteta. En de Belg besliste zowaar de wedstrijd met een knap doelpunt.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Geweldige afwerking

Daags nadien is de Engelse pers dan ook lovend voor de aanvaller. "Trossard was één van de meest creatieve spelers op het veld. Hij brak de defensie van Everton compleet met sterke loopacties en slimme passjes. Zijn indrukwekkende prestatie werd beloond met een fantastische goal", schrijft The Sun.

Ook The Evening Standard was onder de indruk van de winnende treffer. "Kwam van de bank en werd Arsenal's held met het enige doelpunt. Hij nam die bal ook echt netjes met zijn linker", klinkt het. "Hij brak de ban met een geweldige afwerking op de voorzet van Saka", vult Goal.com aan.

Gegroeid in de match

Het voetbalmedium 90Min had het dan weer over een 'wonderbaarlijk doelpunt'. Bij Football.London tot slot, toonde men zich echter ook kritisch voor zijn bleke eerste helft. "Was nogal onhandig aan de bal in de eerste helft toen hij Martinelli kwam vervangen. Maar verbeterde zich gigantisch in de tweede periode en besliste de match met een geweldige afwerking."

Trossard verdient een vaste basisplaats bij Arsenal ...

Meest recent

'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

8
8
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

26
26
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

13
13
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

87
87
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

92
92
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

45
45
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

134
134
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

170
170
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

74
74
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

187
187
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

92
92
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

169
169
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

190
190
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

77
77
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

391
391
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

267
267
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

231
231
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

997
997
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

404
404
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

167
167
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

205
205
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

101
101

Meer sportnieuws