Zo reageert Engelse pers op prestatie Leandro Trossard

1172
Zo reageert Engelse pers op prestatie Leandro Trossard

Heel wat Rode Duivels zijn goed begonnen aan het tweede luik van het seizoen. Romelu Lukaku, Jérémy Doku en Dodi Lukebakio konden afgelopen weekend bijvoorbeeld hun teller openen bij hu nieuwe clubs. En ook Leandro Trossard toonde zich van goudwaarde.

De 28-jarige aanvaller verhuisde vorige winter van Brighton naar Arsenal FC, waar hij in zijn eerste maanden meteen heel wat veelbelovende dingen liet zien. Maar door de kwaliteitsinjectie die de Gunners tijdens de voorbije zomermercato doorvoerde, is de concurrentie op zijn posities nog scherper geworden.

Bijgevolg moest Trossard zondag dus weer vrede nemen met een plekje op de bank in de competitiematch tegen Everton FC. Na het wegvallen van Gabriel Martinelli mocht hij echter toch opdraven van coach Mikel Arteta. En de Belg besliste zowaar de wedstrijd met een knap doelpunt.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Geweldige afwerking

Daags nadien is de Engelse pers dan ook lovend voor de aanvaller. "Trossard was één van de meest creatieve spelers op het veld. Hij brak de defensie van Everton compleet met sterke loopacties en slimme passjes. Zijn indrukwekkende prestatie werd beloond met een fantastische goal", schrijft The Sun.

Ook The Evening Standard was onder de indruk van de winnende treffer. "Kwam van de bank en werd Arsenal's held met het enige doelpunt. Hij nam die bal ook echt netjes met zijn linker", klinkt het. "Hij brak de ban met een geweldige afwerking op de voorzet van Saka", vult Goal.com aan.

Gegroeid in de match

Het voetbalmedium 90Min had het dan weer over een 'wonderbaarlijk doelpunt'. Bij Football.London tot slot, toonde men zich echter ook kritisch voor zijn bleke eerste helft. "Was nogal onhandig aan de bal in de eerste helft toen hij Martinelli kwam vervangen. Maar verbeterde zich gigantisch in de tweede periode en besliste de match met een geweldige afwerking."

Trossard verdient een vaste basisplaats bij Arsenal ...

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

76
76
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

209
209
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

145
145
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

164
164
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

43
43
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

232
232
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

84
84
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

30
30
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

30
30
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

101
101
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

50
50
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

266
266
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws