Zo reageert Engelse pers op prestatie Leandro Trossard

1172 stemmen
Zo reageert Engelse pers op prestatie Leandro Trossard

Heel wat Rode Duivels zijn goed begonnen aan het tweede luik van het seizoen. Romelu Lukaku, Jérémy Doku en Dodi Lukebakio konden afgelopen weekend bijvoorbeeld hun teller openen bij hu nieuwe clubs. En ook Leandro Trossard toonde zich van goudwaarde.

De 28-jarige aanvaller verhuisde vorige winter van Brighton naar Arsenal FC, waar hij in zijn eerste maanden meteen heel wat veelbelovende dingen liet zien. Maar door de kwaliteitsinjectie die de Gunners tijdens de voorbije zomermercato doorvoerde, is de concurrentie op zijn posities nog scherper geworden.

Bijgevolg moest Trossard zondag dus weer vrede nemen met een plekje op de bank in de competitiematch tegen Everton FC. Na het wegvallen van Gabriel Martinelli mocht hij echter toch opdraven van coach Mikel Arteta. En de Belg besliste zowaar de wedstrijd met een knap doelpunt.

LEES OOK: ‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Geweldige afwerking

Daags nadien is de Engelse pers dan ook lovend voor de aanvaller. "Trossard was één van de meest creatieve spelers op het veld. Hij brak de defensie van Everton compleet met sterke loopacties en slimme passjes. Zijn indrukwekkende prestatie werd beloond met een fantastische goal", schrijft The Sun.

Ook The Evening Standard was onder de indruk van de winnende treffer. "Kwam van de bank en werd Arsenal's held met het enige doelpunt. Hij nam die bal ook echt netjes met zijn linker", klinkt het. "Hij brak de ban met een geweldige afwerking op de voorzet van Saka", vult Goal.com aan.

Gegroeid in de match

Het voetbalmedium 90Min had het dan weer over een 'wonderbaarlijk doelpunt'. Bij Football.London tot slot, toonde men zich echter ook kritisch voor zijn bleke eerste helft. "Was nogal onhandig aan de bal in de eerste helft toen hij Martinelli kwam vervangen. Maar verbeterde zich gigantisch in de tweede periode en besliste de match met een geweldige afwerking."

Trossard verdient een vaste basisplaats bij Arsenal ...

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

52
52
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

94
94
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

52
52
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

222
222
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

112
112
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

207
207
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

109
109
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

146
146
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

108
108
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

822
822
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1100
1100
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

559
559
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

177
177
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

293
293
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

647
647
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

158
158
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

370
370
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

217
217
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

260
260
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

813
813
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

522
522

Meer sportnieuws