Zo reageert Engelse pers op prestatie Leandro Trossard

door
Zo reageert Engelse pers op prestatie Leandro Trossard

Heel wat Rode Duivels zijn goed begonnen aan het tweede luik van het seizoen. Romelu Lukaku, Jérémy Doku en Dodi Lukebakio konden afgelopen weekend bijvoorbeeld hun teller openen bij hu nieuwe clubs. En ook Leandro Trossard toonde zich van goudwaarde.

De 28-jarige aanvaller verhuisde vorige winter van Brighton naar Arsenal FC, waar hij in zijn eerste maanden meteen heel wat veelbelovende dingen liet zien. Maar door de kwaliteitsinjectie die de Gunners tijdens de voorbije zomermercato doorvoerde, is de concurrentie op zijn posities nog scherper geworden.

Bijgevolg moest Trossard zondag dus weer vrede nemen met een plekje op de bank in de competitiematch tegen Everton FC. Na het wegvallen van Gabriel Martinelli mocht hij echter toch opdraven van coach Mikel Arteta. En de Belg besliste zowaar de wedstrijd met een knap doelpunt.

LEES OOK: Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Geweldige afwerking

Daags nadien is de Engelse pers dan ook lovend voor de aanvaller. "Trossard was één van de meest creatieve spelers op het veld. Hij brak de defensie van Everton compleet met sterke loopacties en slimme passjes. Zijn indrukwekkende prestatie werd beloond met een fantastische goal", schrijft The Sun.

Ook The Evening Standard was onder de indruk van de winnende treffer. "Kwam van de bank en werd Arsenal's held met het enige doelpunt. Hij nam die bal ook echt netjes met zijn linker", klinkt het. "Hij brak de ban met een geweldige afwerking op de voorzet van Saka", vult Goal.com aan.

Gegroeid in de match

Het voetbalmedium 90Min had het dan weer over een 'wonderbaarlijk doelpunt'. Bij Football.London tot slot, toonde men zich echter ook kritisch voor zijn bleke eerste helft. "Was nogal onhandig aan de bal in de eerste helft toen hij Martinelli kwam vervangen. Maar verbeterde zich gigantisch in de tweede periode en besliste de match met een geweldige afwerking."

Trossard verdient een vaste basisplaats bij Arsenal ...

Meest recent

‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

18
18
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

24
24
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

28
28
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

182
182
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

143
143
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

203
203
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

57
57
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

200
200
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

480
480
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

40
40
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

332
332
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

444
444
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

360
360
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

62
62
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

60
60
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

92
92
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

56
56
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

222
222
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

519
519
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

123
123
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

163
163
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

237
237

Meer sportnieuws