Zo reageert Engelse pers op prestatie Leandro Trossard

1172 stemmen
Zo reageert Engelse pers op prestatie Leandro Trossard

Heel wat Rode Duivels zijn goed begonnen aan het tweede luik van het seizoen. Romelu Lukaku, Jérémy Doku en Dodi Lukebakio konden afgelopen weekend bijvoorbeeld hun teller openen bij hu nieuwe clubs. En ook Leandro Trossard toonde zich van goudwaarde.

De 28-jarige aanvaller verhuisde vorige winter van Brighton naar Arsenal FC, waar hij in zijn eerste maanden meteen heel wat veelbelovende dingen liet zien. Maar door de kwaliteitsinjectie die de Gunners tijdens de voorbije zomermercato doorvoerde, is de concurrentie op zijn posities nog scherper geworden.

Bijgevolg moest Trossard zondag dus weer vrede nemen met een plekje op de bank in de competitiematch tegen Everton FC. Na het wegvallen van Gabriel Martinelli mocht hij echter toch opdraven van coach Mikel Arteta. En de Belg besliste zowaar de wedstrijd met een knap doelpunt.

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

Geweldige afwerking

Daags nadien is de Engelse pers dan ook lovend voor de aanvaller. "Trossard was één van de meest creatieve spelers op het veld. Hij brak de defensie van Everton compleet met sterke loopacties en slimme passjes. Zijn indrukwekkende prestatie werd beloond met een fantastische goal", schrijft The Sun.

Ook The Evening Standard was onder de indruk van de winnende treffer. "Kwam van de bank en werd Arsenal's held met het enige doelpunt. Hij nam die bal ook echt netjes met zijn linker", klinkt het. "Hij brak de ban met een geweldige afwerking op de voorzet van Saka", vult Goal.com aan.

Gegroeid in de match

Het voetbalmedium 90Min had het dan weer over een 'wonderbaarlijk doelpunt'. Bij Football.London tot slot, toonde men zich echter ook kritisch voor zijn bleke eerste helft. "Was nogal onhandig aan de bal in de eerste helft toen hij Martinelli kwam vervangen. Maar verbeterde zich gigantisch in de tweede periode en besliste de match met een geweldige afwerking."

Trossard verdient een vaste basisplaats bij Arsenal ...

Meest recent

'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

29
29
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

199
199
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

34
34
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

83
83
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

155
155
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

22
22
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

397
397
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

138
138
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

128
128
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

46
46
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

80
80
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

61
61
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

394
394
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

236
236
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

533
533
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

171
171
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

112
112
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

134
134
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

156
156
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

200
200
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

171
171
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

147
147
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

526
526
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

629
629
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

1011
1011

Meer sportnieuws