Achilleshiel Club gekend: "Tegenovergestelde van Anderlecht"

door
Achilleshiel Club gekend:

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Komende donderdag staat de Europese clash tegen Besiktas JK op het programma, enkele dagen later wacht in eigen land de kraker tegen RSC Anderlecht. In aanloop naar die duels zullen wel enkele zaken op punt gezet moeten worden.

Blauw-Zwart hervatte zijn seizoen afgelopen zaterdag met een 4-2-overwinning tegen Sporting Charleroi. Maar hoewel de score anders doet vermoeden, had Club het knap lastig met de Carolo's. Uiteindelijk wisten invallers Antonio Nusa en Ferran Jutgla pas in het slot van de partij het verschil te maken.

Overigens had de wedstrijd helemaal anders kunnen lopen. Zo hadden de Bruggelingen een sterk keepende Simon Mignolet nodig om nieuw puntenverlies te voorkomen. En dat tegen een ploeg die dit seizoen nog geen enkele competitiewedstrijd wist te winnen. 

LEES OOK: Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

Topverdediger nodig

Bovendien slaagde Club er, ondanks de goede prestatie van Mignolet, wederom niet in om de nul te houden. De laatste clean-sheet dateert alweer van begin augustus op het veld van KAS Eupen. Sindsdien incasseerden de West-Vlamingen in elke wedstrijd wel minstens één tegentreffer.

Analist Marc Degryse vindt dan ook dat Blauw-Zwart nood heeft aan een extra topverdediger, iemand die de achterhoede naar een hoger niveau kan tillen. "Ik sla misschien op dezelfde nagel, maar ik mis die centrale verdediger van topniveau", stelt Degryse in zijn column voor Het Laatste Nieuws.

Kwetsbaar blok

Het gebrek aan defensieve stabiliteit blijft momenteel dan ook het grootste werkpunt. "Club is het tegenovergestelde van Anderlecht. Club heeft wél een overvloed aan creatieve mensen die met een individuele flits het verschil kunnen maken, maar hun defensieve blok is zeer kwetsbaar. In het minst als je dat vergelijkt met het defensieve blok van Antwerp", besluit Degryse.

Club had in de zomer een extra verdediger moeten halen ...

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

56
56
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

25
25
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

28
28
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

98
98
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

64
64
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

18
18
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

163
163
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

200
200
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

50
50
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

114
114
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

363
363
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

270
270
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

217
217
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

86
86
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

211
211
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

107
107
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

86
86
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

137
137
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

414
414
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

42
42
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

170
170

Meer sportnieuws