Hjulsager geeft dé reden voor uitschuiver AA Gent

door
Hjulsager geeft dé reden voor uitschuiver AA Gent

AA Gent is er zondagavond niet in geslaagd om alleen aan de leiding te komen in de Jupiler Pro League. Op het veld van OH Leuven werd onvoldoende geprofiteerd van het puntenverlies van Anderlecht eerder op de dag. Zo bleven de Buffalo's steken op een 1-1-gelijkspel.

De Oost-Vlamingen speelden nochtans geen slechte wedstrijd. En mits wat meer meeval had een overwinning er ook zeker ingezeten. Zo zag Gent tot drie keer toe een doelpunt afgekeurd worden. Uit de herhalingen bleek wel dat het telkens om een correcte beslissing ging.

Daarnaast lieten de troepen van coach Hein Vanhaezebrouck ook heel wat kansen onbenut. Met name de ingevallen Tarik Tissoudali tekende voor enkele missers. Bijgevolg moesten de Buffalo's dus vrede nemen met hun tweede puntenverlies van het seizoen in de Jupiler Pro League tot dusver.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Gebrek aan scherpte

Andrew Hjulsager meent ook te weten waar dat puntenverlies aan te wijten is: een gebrek aan scherpte aan beide zijden van het veld. "We hebben weinig weggeven en aanvallend en creëerden we veel kansen. We moesten gewoon scherper zijn", klonk het op de clubwebstek.

En uiteraard speelde ook de slechte start een rol. Zo stond Gent al na enkele minuten op achterstand. "Het was frustrerend om zo te beginnen. We kwamen nog maar net het veld op en dan was het al meteen achtervolgen geblazen. Maar goed, als team reageerden we wel goed."

Twee verloren punten

Achteraf overheerste dan ook teleurstelling in het Gentse kamp. "We hebben eerder twee punten verloren inderdaad. De grote kansen waren voor ons, terwijl Leuven alleen nog gevaarlijk was in de omschakeling. We moesten wel alert blijven en dat hebben we gedaan", aldus doelpuntenmaker Ismael Kandouss.

Is het huidige AA Gent voor u een titelkandidaat?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

66
66
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

7
7
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

6
6
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

22
22
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

25
25
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

81
81
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

59
59
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

215
215
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

114
114
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

172
172
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

25
25
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

194
194
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

50
50
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

189
189
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

188
188
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

275
275
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

81
81
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

330
330
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

188
188
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

395
395
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

292
292
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

267
267
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

386
386
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

308
308
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

89
89
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

423
423

Meer sportnieuws