Hjulsager geeft dé reden voor uitschuiver AA Gent

419 stemmen
Hjulsager geeft dé reden voor uitschuiver AA Gent

AA Gent is er zondagavond niet in geslaagd om alleen aan de leiding te komen in de Jupiler Pro League. Op het veld van OH Leuven werd onvoldoende geprofiteerd van het puntenverlies van Anderlecht eerder op de dag. Zo bleven de Buffalo's steken op een 1-1-gelijkspel.

De Oost-Vlamingen speelden nochtans geen slechte wedstrijd. En mits wat meer meeval had een overwinning er ook zeker ingezeten. Zo zag Gent tot drie keer toe een doelpunt afgekeurd worden. Uit de herhalingen bleek wel dat het telkens om een correcte beslissing ging.

Daarnaast lieten de troepen van coach Hein Vanhaezebrouck ook heel wat kansen onbenut. Met name de ingevallen Tarik Tissoudali tekende voor enkele missers. Bijgevolg moesten de Buffalo's dus vrede nemen met hun tweede puntenverlies van het seizoen in de Jupiler Pro League tot dusver.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Gebrek aan scherpte

Andrew Hjulsager meent ook te weten waar dat puntenverlies aan te wijten is: een gebrek aan scherpte aan beide zijden van het veld. "We hebben weinig weggeven en aanvallend en creëerden we veel kansen. We moesten gewoon scherper zijn", klonk het op de clubwebstek.

En uiteraard speelde ook de slechte start een rol. Zo stond Gent al na enkele minuten op achterstand. "Het was frustrerend om zo te beginnen. We kwamen nog maar net het veld op en dan was het al meteen achtervolgen geblazen. Maar goed, als team reageerden we wel goed."

Twee verloren punten

Achteraf overheerste dan ook teleurstelling in het Gentse kamp. "We hebben eerder twee punten verloren inderdaad. De grote kansen waren voor ons, terwijl Leuven alleen nog gevaarlijk was in de omschakeling. We moesten wel alert blijven en dat hebben we gedaan", aldus doelpuntenmaker Ismael Kandouss.

Is het huidige AA Gent voor u een titelkandidaat?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

68
68
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

156
156
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

36
36
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

135
135
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

73
73
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

59
59
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

147
147
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

240
240
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

338
338
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

183
183
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

529
529
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

57
57
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

331
331
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

248
248
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

363
363
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

244
244
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

169
169
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

216
216
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

166
166
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

66
66
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

636
636
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

102
102
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

50
50
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

290
290
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

111
111

Meer sportnieuws