Hjulsager geeft dé reden voor uitschuiver AA Gent

door
Hjulsager geeft dé reden voor uitschuiver AA Gent

AA Gent is er zondagavond niet in geslaagd om alleen aan de leiding te komen in de Jupiler Pro League. Op het veld van OH Leuven werd onvoldoende geprofiteerd van het puntenverlies van Anderlecht eerder op de dag. Zo bleven de Buffalo's steken op een 1-1-gelijkspel.

De Oost-Vlamingen speelden nochtans geen slechte wedstrijd. En mits wat meer meeval had een overwinning er ook zeker ingezeten. Zo zag Gent tot drie keer toe een doelpunt afgekeurd worden. Uit de herhalingen bleek wel dat het telkens om een correcte beslissing ging.

Daarnaast lieten de troepen van coach Hein Vanhaezebrouck ook heel wat kansen onbenut. Met name de ingevallen Tarik Tissoudali tekende voor enkele missers. Bijgevolg moesten de Buffalo's dus vrede nemen met hun tweede puntenverlies van het seizoen in de Jupiler Pro League tot dusver.

Gebrek aan scherpte

Andrew Hjulsager meent ook te weten waar dat puntenverlies aan te wijten is: een gebrek aan scherpte aan beide zijden van het veld. "We hebben weinig weggeven en aanvallend en creëerden we veel kansen. We moesten gewoon scherper zijn", klonk het op de clubwebstek.

En uiteraard speelde ook de slechte start een rol. Zo stond Gent al na enkele minuten op achterstand. "Het was frustrerend om zo te beginnen. We kwamen nog maar net het veld op en dan was het al meteen achtervolgen geblazen. Maar goed, als team reageerden we wel goed."

Twee verloren punten

Achteraf overheerste dan ook teleurstelling in het Gentse kamp. "We hebben eerder twee punten verloren inderdaad. De grote kansen waren voor ons, terwijl Leuven alleen nog gevaarlijk was in de omschakeling. We moesten wel alert blijven en dat hebben we gedaan", aldus doelpuntenmaker Ismael Kandouss.

JOUW MENING TELT:
Is het huidige AA Gent voor u een titelkandidaat?

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

91
91
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

28
28
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

41
41
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

90
90
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

155
155
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

635
635
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

88
88
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

381
381
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

87
87
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1170
1170
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

676
676
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

479
479
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1690
1690
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

732
732
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

639
639
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

516
516
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

216
216
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

147
147
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

192
192
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

99
99
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

570
570
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

200
200
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

422
422
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws