'Club Brugge droomt: nationaal transferrecord in zicht'

door
'Club Brugge droomt: nationaal transferrecord in zicht'

Club Brugge speelde afgelopen zaterdag niet zijn allerbeste match, maar wist uiteindelijk wel met 4-2 te winnen van Sporting Charleroi. Daarin speelde invaller Antonio Nusa een grote rol. Met een doelpunt en assist wist de Noorse wonderboy zijn marktwaarde nog wat verder op te krikken.

Nochtans leek het er eventjes op dat het goudhaantje niet eens in actie zou komen. De flankaanvaller had tijdens de voorbije interland-break zijn debuut gemaakt bij de nationale A-ploeg van Noorwegen. In het gezelschap van Erling Haaland en andere Martin Ødegaards maakte de jongeling ook een ijzersterke beurt.

Maar zowel mentaal als fysiek eistte die drukke periode zijn tol. Iets wat Nusa zelf ook had aangegeven tijdens de persoonlijk gesprek met coach Ronny Deila. Die overwoog dan ook om zijn landgenoot een volledige match te laten rusten, maar de omstandigheden dwongen hem om het wapen toch in stelling te brengen.

LEES OOK: Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Chelsea grijpt mis

En zo toonde Nusa zich andermaal van goudwaarde.De 18-jarige liet in de afgelopen seizoenen al regelmatig flitsen van zijn grote potentieel zien. In de voorbije jaargang werd hij bijvoorbeeld één van de jongste doelpuntenmakers ooit in de Champions League. En daar koppelt hij nu ook het nodige rendement aan.

Bijgevolg is Nusa momenteel één van de meest gegeerde jongeren op de Europese markt, zijn naam staat op de verlanglijstjes van een pak grote clubs. In het slot van de voorbije zomermercato was Chelsea FC bijvoorbeeld al concreet. Volgens bepaalde bronnen was de Londense club bereid om ruim 30 miljoen euro voor hem te betalen.

Nieuwe recordtransfer

Uiteindelijk kwam het niet tot een transfer. Zowel Club als Nusa wilden hun samenwerking nog minstens een jaartje voortzetten. En voor Blauw-Zwart lijkt dat niet enkel sportief een goede zaak. Zo meldt Het Nieuwsblad dat Nusa het potentieel heeft om nog een pak meer op te brengen dan de 30 miljoen euro die Chelsea bood. Een nieuwe (nationale) recordtransfer lijkt dan ook een kwestie van tijd, zeker als de jongeling zich zo verder blijft ontwikkelen.

Nusa is momenteel het grootste talent in de JPL ...

Meest recent

Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

9
9
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

11
11
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

9
9
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

104
104
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

197
197
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

71
71
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

45
45
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

133
133
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

96
96
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

45
45
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

126
126
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

15
15
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

390
390
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

145
145
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

46
46
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

47
47
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

111
111
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

251
251
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

345
345
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

617
617
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

276
276
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

259
259
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

223
223
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

167
167
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

531
531

Meer sportnieuws