Bodart spreekt schande van Standard: "Dat kan echt niet"

754 stemmen
Bodart spreekt schande van Standard:

Standard heeft bijzonder lang moeten wachten, maar op speeldag zeven heeft het eindelijk zijn eerste overwinning in de Jupiler Pro League weten te pakken. De vele transfers op het einde van de mercato bleken meteen hun vruchten af te werpen, want in Eupen wonnen de Rouches met 1-3.

Am Kehrweg leverde Standard bovendien ook een uitstekende prestatie af, waardoor ze vlotjes tot 0-3 uit konden lopen. Maar in de laatste tien minuten ging het bijna nog fout. Na balverlies van de dramatisch ingevallen Balikwisha werd het 1-3 en plots moest Standard met dichtgeknepen billen naar het laatste fluitsignaal.

LEES OOK: 'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bodart spreekt schande

Standard moest de VAR danken dat de 2-3 van Paeshuyse nog afgekeurd werd en daarnaast moest Arnaud Bodart ook nog de nodige reddingen verrichten. De keeper was na het laatste fluitsignaal absoluut niet te spreken over wat zijn ploegmaats in het slot op de mat gelegd hadden.

"Ik begrijp er helemaal niets van. Het is schandalig wat we hier op het einde gedaan hebben", reageerde hij bijzonder fel bij DAZN. "Ik wil niemand met de vinger wijzen. Maar als ploeg mogen we niet zo afzien terwijl het zo'n makkelijke match was. We speelden op het einde als kinderen en dat is onaanvaardbaar. Het is 1-3, maar voor hetzelfde geldt maken ze nog gelijk."

Balikwisha en Alzate beleven baalavond

Er waren in ieder geval wel een aantal ploegmaats die boter op het hoofd hadden in de slotfase, zoals de eerder genoemde Balikwisha. Carl Hoefkens kende ook geen genade met de middenvelder en haalde hem amper tien minuten na zijn invalbeurt weer naar de kant.

Ook Steven Alzate kende uiteindelijk een rentree in mineur. De Colombiaan pakte heel diep in blessuretijd nog een domme rode kaart. Hij kreeg immers een tweede geel onder de neus na een opzichtige fopduik. Daardoor zal hij volgende week de wedstrijd tegen Westerlo moeten missen.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'
188

Is zijn kritiek terecht?

Meest recent

'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

59
59
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

134
134
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

124
124
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

84
84
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

35
35
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

466
466
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

81
81
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

101
101
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

134
134
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

129
129
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

57
57
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

402
402
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

127
127
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

154
154
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

159
159
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

187
187
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

561
561
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

158
158
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

158
158
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

403
403
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

351
351
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

98
98
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

786
786
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

261
261

Meer sportnieuws