Bodart spreekt schande van Standard: "Dat kan echt niet"

door
Bodart spreekt schande van Standard:

Standard heeft bijzonder lang moeten wachten, maar op speeldag zeven heeft het eindelijk zijn eerste overwinning in de Jupiler Pro League weten te pakken. De vele transfers op het einde van de mercato bleken meteen hun vruchten af te werpen, want in Eupen wonnen de Rouches met 1-3.

Am Kehrweg leverde Standard bovendien ook een uitstekende prestatie af, waardoor ze vlotjes tot 0-3 uit konden lopen. Maar in de laatste tien minuten ging het bijna nog fout. Na balverlies van de dramatisch ingevallen Balikwisha werd het 1-3 en plots moest Standard met dichtgeknepen billen naar het laatste fluitsignaal.

LEES OOK: D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Bodart spreekt schande

Standard moest de VAR danken dat de 2-3 van Paeshuyse nog afgekeurd werd en daarnaast moest Arnaud Bodart ook nog de nodige reddingen verrichten. De keeper was na het laatste fluitsignaal absoluut niet te spreken over wat zijn ploegmaats in het slot op de mat gelegd hadden.

"Ik begrijp er helemaal niets van. Het is schandalig wat we hier op het einde gedaan hebben", reageerde hij bijzonder fel bij DAZN. "Ik wil niemand met de vinger wijzen. Maar als ploeg mogen we niet zo afzien terwijl het zo'n makkelijke match was. We speelden op het einde als kinderen en dat is onaanvaardbaar. Het is 1-3, maar voor hetzelfde geldt maken ze nog gelijk."

Balikwisha en Alzate beleven baalavond

Er waren in ieder geval wel een aantal ploegmaats die boter op het hoofd hadden in de slotfase, zoals de eerder genoemde Balikwisha. Carl Hoefkens kende ook geen genade met de middenvelder en haalde hem amper tien minuten na zijn invalbeurt weer naar de kant.

Ook Steven Alzate kende uiteindelijk een rentree in mineur. De Colombiaan pakte heel diep in blessuretijd nog een domme rode kaart. Hij kreeg immers een tweede geel onder de neus na een opzichtige fopduik. Daardoor zal hij volgende week de wedstrijd tegen Westerlo moeten missen.

Is zijn kritiek terecht?

Meest recent

Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

0
0
“Ik haat het als de beste”: DIW maakt Courtois belachelijk

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

2
2
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

10
10
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

49
49
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

18
18
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

31
31
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

21
21
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

112
112
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

145
145
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

133
133
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

267
267
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

423
423
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

163
163
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

189
189
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

302
302
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

97
97
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

399
399
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

236
236
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

70
70
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

378
378
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

243
243
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

343
343
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

515
515
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

143
143
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

104
104

Meer sportnieuws