Bodart spreekt schande van Standard: "Dat kan echt niet"

door
Bodart spreekt schande van Standard:

Standard heeft bijzonder lang moeten wachten, maar op speeldag zeven heeft het eindelijk zijn eerste overwinning in de Jupiler Pro League weten te pakken. De vele transfers op het einde van de mercato bleken meteen hun vruchten af te werpen, want in Eupen wonnen de Rouches met 1-3.

Am Kehrweg leverde Standard bovendien ook een uitstekende prestatie af, waardoor ze vlotjes tot 0-3 uit konden lopen. Maar in de laatste tien minuten ging het bijna nog fout. Na balverlies van de dramatisch ingevallen Balikwisha werd het 1-3 en plots moest Standard met dichtgeknepen billen naar het laatste fluitsignaal.

LEES OOK: Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bodart spreekt schande

Standard moest de VAR danken dat de 2-3 van Paeshuyse nog afgekeurd werd en daarnaast moest Arnaud Bodart ook nog de nodige reddingen verrichten. De keeper was na het laatste fluitsignaal absoluut niet te spreken over wat zijn ploegmaats in het slot op de mat gelegd hadden.

"Ik begrijp er helemaal niets van. Het is schandalig wat we hier op het einde gedaan hebben", reageerde hij bijzonder fel bij DAZN. "Ik wil niemand met de vinger wijzen. Maar als ploeg mogen we niet zo afzien terwijl het zo'n makkelijke match was. We speelden op het einde als kinderen en dat is onaanvaardbaar. Het is 1-3, maar voor hetzelfde geldt maken ze nog gelijk."

Balikwisha en Alzate beleven baalavond

Er waren in ieder geval wel een aantal ploegmaats die boter op het hoofd hadden in de slotfase, zoals de eerder genoemde Balikwisha. Carl Hoefkens kende ook geen genade met de middenvelder en haalde hem amper tien minuten na zijn invalbeurt weer naar de kant.

Ook Steven Alzate kende uiteindelijk een rentree in mineur. De Colombiaan pakte heel diep in blessuretijd nog een domme rode kaart. Hij kreeg immers een tweede geel onder de neus na een opzichtige fopduik. Daardoor zal hij volgende week de wedstrijd tegen Westerlo moeten missen.

Is zijn kritiek terecht?

Meest recent

Vanaken wéér in grootse doen: UEFA-comité zwaait met lof

Club Brugge heeft woensdagavond andermaal voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. ...

5
5
Club Brugge krijgt cruciale update uit ziekenboeg

In de tussenronde van de Champions League sleepte Club Brugge woensdag een 3-3 gelijkspel uit de ...

19
19
'Anderlecht all-in: ultieme inspanning voor Schreuder'

Komt hij, of komt hij niet? RSC Anderlecht hoopt zo snel mogelijk Alfred Schreuder voor te stellen ...

130
130
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

80
80
'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

96
96
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

145
145
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

172
172
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

406
406
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

352
352
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

24
24
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

55
55
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

860
860
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

260
260
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

154
154
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

129
129
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

192
192
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

58
58
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

715
715
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

347
347
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

227
227
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

166
166
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

49
49
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

929
929
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

210
210
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

318
318

Meer sportnieuws