Bodart spreekt schande van Standard: "Dat kan echt niet"

754 stemmen
Bodart spreekt schande van Standard:

Standard heeft bijzonder lang moeten wachten, maar op speeldag zeven heeft het eindelijk zijn eerste overwinning in de Jupiler Pro League weten te pakken. De vele transfers op het einde van de mercato bleken meteen hun vruchten af te werpen, want in Eupen wonnen de Rouches met 1-3.

Am Kehrweg leverde Standard bovendien ook een uitstekende prestatie af, waardoor ze vlotjes tot 0-3 uit konden lopen. Maar in de laatste tien minuten ging het bijna nog fout. Na balverlies van de dramatisch ingevallen Balikwisha werd het 1-3 en plots moest Standard met dichtgeknepen billen naar het laatste fluitsignaal.

LEES OOK: Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Bodart spreekt schande

Standard moest de VAR danken dat de 2-3 van Paeshuyse nog afgekeurd werd en daarnaast moest Arnaud Bodart ook nog de nodige reddingen verrichten. De keeper was na het laatste fluitsignaal absoluut niet te spreken over wat zijn ploegmaats in het slot op de mat gelegd hadden.

"Ik begrijp er helemaal niets van. Het is schandalig wat we hier op het einde gedaan hebben", reageerde hij bijzonder fel bij DAZN. "Ik wil niemand met de vinger wijzen. Maar als ploeg mogen we niet zo afzien terwijl het zo'n makkelijke match was. We speelden op het einde als kinderen en dat is onaanvaardbaar. Het is 1-3, maar voor hetzelfde geldt maken ze nog gelijk."

Balikwisha en Alzate beleven baalavond

Er waren in ieder geval wel een aantal ploegmaats die boter op het hoofd hadden in de slotfase, zoals de eerder genoemde Balikwisha. Carl Hoefkens kende ook geen genade met de middenvelder en haalde hem amper tien minuten na zijn invalbeurt weer naar de kant.

Ook Steven Alzate kende uiteindelijk een rentree in mineur. De Colombiaan pakte heel diep in blessuretijd nog een domme rode kaart. Hij kreeg immers een tweede geel onder de neus na een opzichtige fopduik. Daardoor zal hij volgende week de wedstrijd tegen Westerlo moeten missen.

Is zijn kritiek terecht?

Meest recent

Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

5
5
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

23
23
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

37
37
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

26
26
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

308
308
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

221
221
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

131
131
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

198
198
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

47
47
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

72
72
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

27
27
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

65
65
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

120
120
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

372
372
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

144
144
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

357
357
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

491
491
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

38
38
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1202
1202
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

51
51
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

128
128
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

466
466
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

168
168
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

190
190

Meer sportnieuws