Bodart spreekt schande van Standard: "Dat kan echt niet"

door
Bodart spreekt schande van Standard:

Standard heeft bijzonder lang moeten wachten, maar op speeldag zeven heeft het eindelijk zijn eerste overwinning in de Jupiler Pro League weten te pakken. De vele transfers op het einde van de mercato bleken meteen hun vruchten af te werpen, want in Eupen wonnen de Rouches met 1-3.

Am Kehrweg leverde Standard bovendien ook een uitstekende prestatie af, waardoor ze vlotjes tot 0-3 uit konden lopen. Maar in de laatste tien minuten ging het bijna nog fout. Na balverlies van de dramatisch ingevallen Balikwisha werd het 1-3 en plots moest Standard met dichtgeknepen billen naar het laatste fluitsignaal.

LEES OOK: Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Bodart spreekt schande

Standard moest de VAR danken dat de 2-3 van Paeshuyse nog afgekeurd werd en daarnaast moest Arnaud Bodart ook nog de nodige reddingen verrichten. De keeper was na het laatste fluitsignaal absoluut niet te spreken over wat zijn ploegmaats in het slot op de mat gelegd hadden.

"Ik begrijp er helemaal niets van. Het is schandalig wat we hier op het einde gedaan hebben", reageerde hij bijzonder fel bij DAZN. "Ik wil niemand met de vinger wijzen. Maar als ploeg mogen we niet zo afzien terwijl het zo'n makkelijke match was. We speelden op het einde als kinderen en dat is onaanvaardbaar. Het is 1-3, maar voor hetzelfde geldt maken ze nog gelijk."

Balikwisha en Alzate beleven baalavond

Er waren in ieder geval wel een aantal ploegmaats die boter op het hoofd hadden in de slotfase, zoals de eerder genoemde Balikwisha. Carl Hoefkens kende ook geen genade met de middenvelder en haalde hem amper tien minuten na zijn invalbeurt weer naar de kant.

Ook Steven Alzate kende uiteindelijk een rentree in mineur. De Colombiaan pakte heel diep in blessuretijd nog een domme rode kaart. Hij kreeg immers een tweede geel onder de neus na een opzichtige fopduik. Daardoor zal hij volgende week de wedstrijd tegen Westerlo moeten missen.

Is zijn kritiek terecht?

Meest recent

'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

11
11
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

16
16
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

40
40
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

21
21
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

382
382
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

260
260
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

34
34
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

271
271
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

116
116
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

335
335
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

104
104
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

159
159
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

64
64
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

250
250
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

204
204
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

148
148
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

743
743
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

331
331
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

359
359
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

909
909
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

666
666
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

432
432
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

321
321
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

931
931
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

228
228

Meer sportnieuws