Riemer opvallend scherp: "Onvolwassen en mag niet gebeuren"

door
Riemer opvallend scherp:

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Kortrijk. De gelijkmaker van Anders Dreyer kwam er in de 97ste minuut. Paars-wit verdiende dat punt zeker, maar goed speelde het zeker niet. Trainer Brian Riemer was na de partij zeer scherp voor zijn team.

LEES OOK: Club Brugge krijgt gouden raad: “Niet zoals Anderlecht…”

Grote fouten

"We maken een enorme individuele fout die leidt tot de rode kaart en de 2-1, wat de partij helemaal veranderde. Met een man minder is het dan niet simpel om een achterstand op te halen", zei de Deense coach bij Het Laatste Nieuws.

Killian Sardella en Maxime Dupé gingen in de fout bij de tegengoals. Maar Anderlecht speelde vaak te stereotiep. Riemer wil meer zien van zijn team.

Volgende week Club Brugge

"Het kleine positieve verhaal is dat we desondanks toch nog de 2-2 weten te scoren. Maar om eerlijk te zijn, ik kan daarover niet tevreden zijn vandaag. De beslissingen die we namen aan de bal plus de individuele fouten, die we meermaals maakten in deze match, mogen niet gebeuren als je bovenaan wenst mee te draaien. Voor mij is dat onvolwassen voetbal en dat moet zo snel mogelijk uit ons spel", aldus de trainer.

Volgende week wacht Anderlecht een thuiswedstrijd tegen Club Brugge. De Brusselaars zullen scherp aan de partij moeten beginnen, want Blauw-Zwart zal dergelijke fouten zeker afstraffen.

Terechte kritiek van Riemer?

Meest recent

Witte rook toekomst Messi: superster tekent tot 2028

Lionel Messi is inmiddels al weer 38 jaar oud. Maar desondanks denkt de meervoudige Gouden Bal nog ...

40
40
‘Engeland in shock: Lammens zet transferbom nu al klaar’

Hij kwam als noodoplossing, maar Senne Lammens ontpopt zich razendsnel tot onbetwiste nummer ...

146
146
De 11 namen: Fink voert drie wijzigingen door bij Genk

In de Europa League krijgt KRC Genk zo dadelijk Real Betis. Ongeveer een uurtje voor de aftrap ...

28
28
'Relletje' bij Anderlecht: Hasi spreekt klare taal

RSC Anderlecht gaat vrijdag op bezoek bij Charleroi, waar Besnik Hasi geen beroep kan doen op een ...

157
157
KV Mechelen pakt uit: comeback cultfiguur compleet

Met een fraaie 19 op 33 prijkt KV Mechelen na 11 speeldagen op de vierde plaats. In de allicht ...

65
65
WK U17: Anderlecht velt definitief verdict over De Cat

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over Nathan De Cat. Niet alleen omwille van de ...

141
141
'D-Day bij Antwerp: opvolger Wils al in de wachtkamer?'

Het zijn woelige tijden bij Antwerp, waar Stef Wils na een ondermaatse 2 op 18 steeds meer in vieze ...

432
432
Hevige TV-clash: Sergio zet ‘Flipke’ Joos op zijn plaats

De populaire voetbalpodcast 90 Minutes zorgt onverwacht voor heel wat opschudding. De 'opvolger' van ...

81
81
Hasi deelt slecht nieuws uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen STVV, waardoor het nu al drie ...

149
149
'Jackpot voor Club Brugge: trio laat kassa rinkelen'

Club Brugge ging woensdag kansloos met 4-0 onderuit tegen Bayern München. Een avond om snel te ...

315
315
'Fink hakt knopen door: twee wissels bij KRC Genk'

In de Europa League krijgt KRC Genk straks Real Betis over de vloer. Gezien de matige prestaties van ...

120
120
Lukaku zorgt voor zeer pijnlijk moment op Nederlandse tv

Er kwamen de voorbije dagen weer heel wat Belgen in actie in de Champions League. Romelu Lukaku was ...

97
97
Haalt Club goudhaantje nog terug? "Hij heeft de kwaliteiten"

Donderdag wordt er in de Europa League weer gevoetbald. Genk krijgt het bezoek van Real Betis, maar ...

325
325
De Cat-saga legt pijnlijke conclusie bij Anderlecht bloot

Gaat hij of gaat hij niet? Dat was de voorbije dagen de hamvraag bij Anderlecht. Hij, dat was Nathan ...

211
211
'Droomtransfer van 30 miljoen voor Muñoz'

Bij KRC Genk bleken ze de voorbije jaren zeer bedreven in het vinden van offensief sterke ...

104
104
Flinke waarschuwing voor Club: "Alibi's moeten stoppen"

Club Brugge likt donderdag nog zijn wonden nadat het een dag eerder in de Champions League een 4-0 ...

257
257
Straffe woorden Swerts: "Staan verder dan gouden generatie"

De voorbije interlandperiode maakten de Jonge Duivels grote indruk. Nadat ze in september nog ...

135
135
'Pocognoli drukt stempel: Monaco meteen transfermarkt op'

Sébastien Pocognoli verbaasde iedereen door tijdens de interlandbreak te vertrekken bij ...

106
106
Grote zorgen over Gent-speler: "Hij zal spijt hebben"

AA Gent heeft zaterdag tegen Standard iets recht te zetten, want vorig weekend beleefde het een zeer ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Verschaeren verrast, 2 opties voor OHL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

293
293
Clasico op scherp: Courtois maakt Barça belachelijk

Real Madrid won met het kleinste verschil van Juventus in de Champions League. Thibaut Courtois kon ...

155
155
Erik Van Looy in shock na tussenkomst federale politie

Het leek een onschuldige grap in de studio van De Slimste Mens ter Wereld, maar die draaide toch ...

156
156
‘Antwerp hakt knoop door over ontslag Stef Wils’

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Na een behoorlijke competitiestart staat The Great Old plots in de ...

722
722
Kompany eert Anderlecht: “Sparringpartner Club Brugge”

Club Brugge was geen partij voor Bayern München. De formatie van Vincent Kompany won met 4-0 ...

377
377
'Canadese uitblinker gratis naar Jupiler Pro League'

De laatste jaren heeft Canada een serieuze opmars gemaakt als voetballand. Dat is ook de Belgische ...

133
133

Meer sportnieuws