Gent komt met reactie op 'transfer-interesse' Club Brugge

795
Gent komt met reactie op 'transfer-interesse' Club Brugge

AA Gent heeft een erg degelijke transferperiode achter de rug. De Buffalo's haalden enkele gerichte aanwinsten in huis en wisten het merendeel van de sterkhouders aan boord te houden. Al was er één vaste waarde die voor een overstap naar een andere Belgische club koos.

Gent wist zich te versterken op verschillende posities en een aantal van de nieuwkomers, zoals Tsuyoshi Watanabe en Archie Brown, groeide inmiddels uit tot vaste sterkhouders. Maar zo mogelijk nog belangrijker: de club hield koningskoppel Gift Orban - Hugo Cuypers aan boord.

De twee spitsen konden nochtans rekenen op heel wat interesse. Maar de Buffalo's toonden zich in staat om enkele miljoenenboden naast zich neer te leggen en kunnen nog minstens een halfjaar op hun diensten rekenen. Daartegenover werd wel afscheid genomen van Alessio Castro Montes.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Interesse Club Brugge

De Limburgse flankspeler was in de voorbije seizoenen nochtans een vaste waarde in de selectie en stond doorgaans ook in de basis. Maar Castro-Montes had al een tijdje zijn zinnen gezet op een nieuwe stap. En omdat een buitenlands avontuur uitbleef, belandde hij uiteindelijk bij Union SG.

Nochtans toonden nog meer ploegen interesse. Zo verklaarde Castro-Montes zelf dat ook Club Brugge één van de opties was. Volgens de speler was manager Michel Louwagie ook bereid om zaken te doen met de rivaal uit West-Vlaanderen.

AA Gent ontkent

Maar dat blijkt niet helemaal correct. Tegenover Het Nieuwsblad kwamen de Buffalo's immers met een officiële reactie op de berichtgeving. "De interesse van Club Brugge heeft KAA Gent nooit bereikt", klinkt het. "Dat er geen oplossing was, zorgde uiteraard voor onzekerheid want elke club wil een budget en spelerskern in evenwicht. Maar we benadrukken dat Alessio een waardevolle speler is geweest voor Gent en wensen we hem veel succes bij Union."

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

18
18
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

35
35
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

131
131
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

166
166
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

28
28
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

187
187
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

47
47
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

28
28
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

118
118
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

112
112
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

67
67
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

50
50
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

53
53
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

60
60
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

335
335
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

62
62
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

52
52
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

145
145
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

93
93
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

148
148
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

180
180
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

80
80
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

395
395
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1090
1090

Meer sportnieuws