Gent komt met reactie op 'transfer-interesse' Club Brugge

795
Gent komt met reactie op 'transfer-interesse' Club Brugge

AA Gent heeft een erg degelijke transferperiode achter de rug. De Buffalo's haalden enkele gerichte aanwinsten in huis en wisten het merendeel van de sterkhouders aan boord te houden. Al was er één vaste waarde die voor een overstap naar een andere Belgische club koos.

Gent wist zich te versterken op verschillende posities en een aantal van de nieuwkomers, zoals Tsuyoshi Watanabe en Archie Brown, groeide inmiddels uit tot vaste sterkhouders. Maar zo mogelijk nog belangrijker: de club hield koningskoppel Gift Orban - Hugo Cuypers aan boord.

De twee spitsen konden nochtans rekenen op heel wat interesse. Maar de Buffalo's toonden zich in staat om enkele miljoenenboden naast zich neer te leggen en kunnen nog minstens een halfjaar op hun diensten rekenen. Daartegenover werd wel afscheid genomen van Alessio Castro Montes.

LEES OOK: Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Interesse Club Brugge

De Limburgse flankspeler was in de voorbije seizoenen nochtans een vaste waarde in de selectie en stond doorgaans ook in de basis. Maar Castro-Montes had al een tijdje zijn zinnen gezet op een nieuwe stap. En omdat een buitenlands avontuur uitbleef, belandde hij uiteindelijk bij Union SG.

Nochtans toonden nog meer ploegen interesse. Zo verklaarde Castro-Montes zelf dat ook Club Brugge één van de opties was. Volgens de speler was manager Michel Louwagie ook bereid om zaken te doen met de rivaal uit West-Vlaanderen.

AA Gent ontkent

Maar dat blijkt niet helemaal correct. Tegenover Het Nieuwsblad kwamen de Buffalo's immers met een officiële reactie op de berichtgeving. "De interesse van Club Brugge heeft KAA Gent nooit bereikt", klinkt het. "Dat er geen oplossing was, zorgde uiteraard voor onzekerheid want elke club wil een budget en spelerskern in evenwicht. Maar we benadrukken dat Alessio een waardevolle speler is geweest voor Gent en wensen we hem veel succes bij Union."

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

17
17
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

8
8
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

51
51
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

105
105
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

56
56
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

30
30
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

212
212
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

286
286
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

89
89
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

89
89
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

176
176
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

72
72
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

251
251
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

339
339
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

50
50
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

458
458
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

363
363
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

117
117
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

198
198
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

31
31
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

75
75
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

51
51
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

116
116
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

117
117
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

42
42

Meer sportnieuws