Gent komt met reactie op 'transfer-interesse' Club Brugge

door
Gent komt met reactie op 'transfer-interesse' Club Brugge

AA Gent heeft een erg degelijke transferperiode achter de rug. De Buffalo's haalden enkele gerichte aanwinsten in huis en wisten het merendeel van de sterkhouders aan boord te houden. Al was er één vaste waarde die voor een overstap naar een andere Belgische club koos.

Gent wist zich te versterken op verschillende posities en een aantal van de nieuwkomers, zoals Tsuyoshi Watanabe en Archie Brown, groeide inmiddels uit tot vaste sterkhouders. Maar zo mogelijk nog belangrijker: de club hield koningskoppel Gift Orban - Hugo Cuypers aan boord.

De twee spitsen konden nochtans rekenen op heel wat interesse. Maar de Buffalo's toonden zich in staat om enkele miljoenenboden naast zich neer te leggen en kunnen nog minstens een halfjaar op hun diensten rekenen. Daartegenover werd wel afscheid genomen van Alessio Castro Montes.

LEES OOK: Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Interesse Club Brugge

De Limburgse flankspeler was in de voorbije seizoenen nochtans een vaste waarde in de selectie en stond doorgaans ook in de basis. Maar Castro-Montes had al een tijdje zijn zinnen gezet op een nieuwe stap. En omdat een buitenlands avontuur uitbleef, belandde hij uiteindelijk bij Union SG.

Nochtans toonden nog meer ploegen interesse. Zo verklaarde Castro-Montes zelf dat ook Club Brugge één van de opties was. Volgens de speler was manager Michel Louwagie ook bereid om zaken te doen met de rivaal uit West-Vlaanderen.

AA Gent ontkent

Maar dat blijkt niet helemaal correct. Tegenover Het Nieuwsblad kwamen de Buffalo's immers met een officiële reactie op de berichtgeving. "De interesse van Club Brugge heeft KAA Gent nooit bereikt", klinkt het. "Dat er geen oplossing was, zorgde uiteraard voor onzekerheid want elke club wil een budget en spelerskern in evenwicht. Maar we benadrukken dat Alessio een waardevolle speler is geweest voor Gent en wensen we hem veel succes bij Union."

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

99
99
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

377
377
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

155
155
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

156
156
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

115
115
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

180
180
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

359
359
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

40
40
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

227
227
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

155
155
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

214
214
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

313
313
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

631
631
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

193
193
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

325
325
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1952
1952
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

243
243
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

352
352
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

628
628
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

180
180
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

320
320
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

381
381
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

85
85
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

640
640
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

576
576

Meer sportnieuws