Gent komt met reactie op 'transfer-interesse' Club Brugge

795 stemmen
Gent komt met reactie op 'transfer-interesse' Club Brugge

AA Gent heeft een erg degelijke transferperiode achter de rug. De Buffalo's haalden enkele gerichte aanwinsten in huis en wisten het merendeel van de sterkhouders aan boord te houden. Al was er één vaste waarde die voor een overstap naar een andere Belgische club koos.

Gent wist zich te versterken op verschillende posities en een aantal van de nieuwkomers, zoals Tsuyoshi Watanabe en Archie Brown, groeide inmiddels uit tot vaste sterkhouders. Maar zo mogelijk nog belangrijker: de club hield koningskoppel Gift Orban - Hugo Cuypers aan boord.

De twee spitsen konden nochtans rekenen op heel wat interesse. Maar de Buffalo's toonden zich in staat om enkele miljoenenboden naast zich neer te leggen en kunnen nog minstens een halfjaar op hun diensten rekenen. Daartegenover werd wel afscheid genomen van Alessio Castro Montes.

LEES OOK: ‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

Interesse Club Brugge

De Limburgse flankspeler was in de voorbije seizoenen nochtans een vaste waarde in de selectie en stond doorgaans ook in de basis. Maar Castro-Montes had al een tijdje zijn zinnen gezet op een nieuwe stap. En omdat een buitenlands avontuur uitbleef, belandde hij uiteindelijk bij Union SG.

Nochtans toonden nog meer ploegen interesse. Zo verklaarde Castro-Montes zelf dat ook Club Brugge één van de opties was. Volgens de speler was manager Michel Louwagie ook bereid om zaken te doen met de rivaal uit West-Vlaanderen.

AA Gent ontkent

Maar dat blijkt niet helemaal correct. Tegenover Het Nieuwsblad kwamen de Buffalo's immers met een officiële reactie op de berichtgeving. "De interesse van Club Brugge heeft KAA Gent nooit bereikt", klinkt het. "Dat er geen oplossing was, zorgde uiteraard voor onzekerheid want elke club wil een budget en spelerskern in evenwicht. Maar we benadrukken dat Alessio een waardevolle speler is geweest voor Gent en wensen we hem veel succes bij Union."

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

2
2
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

13
13
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

19
19
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

87
87
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

44
44
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

183
183
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

182
182
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

59
59
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

267
267
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

28
28
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

422
422
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

299
299
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

350
350
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

138
138
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

62
62
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

118
118
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

98
98
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

46
46
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

212
212
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

265
265
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

131
131
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

78
78
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

781
781
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

525
525
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

284
284

Meer sportnieuws