Gent komt met reactie op 'transfer-interesse' Club Brugge

795 stemmen
Gent komt met reactie op 'transfer-interesse' Club Brugge

AA Gent heeft een erg degelijke transferperiode achter de rug. De Buffalo's haalden enkele gerichte aanwinsten in huis en wisten het merendeel van de sterkhouders aan boord te houden. Al was er één vaste waarde die voor een overstap naar een andere Belgische club koos.

Gent wist zich te versterken op verschillende posities en een aantal van de nieuwkomers, zoals Tsuyoshi Watanabe en Archie Brown, groeide inmiddels uit tot vaste sterkhouders. Maar zo mogelijk nog belangrijker: de club hield koningskoppel Gift Orban - Hugo Cuypers aan boord.

De twee spitsen konden nochtans rekenen op heel wat interesse. Maar de Buffalo's toonden zich in staat om enkele miljoenenboden naast zich neer te leggen en kunnen nog minstens een halfjaar op hun diensten rekenen. Daartegenover werd wel afscheid genomen van Alessio Castro Montes.

LEES OOK: De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Interesse Club Brugge

De Limburgse flankspeler was in de voorbije seizoenen nochtans een vaste waarde in de selectie en stond doorgaans ook in de basis. Maar Castro-Montes had al een tijdje zijn zinnen gezet op een nieuwe stap. En omdat een buitenlands avontuur uitbleef, belandde hij uiteindelijk bij Union SG.

Nochtans toonden nog meer ploegen interesse. Zo verklaarde Castro-Montes zelf dat ook Club Brugge één van de opties was. Volgens de speler was manager Michel Louwagie ook bereid om zaken te doen met de rivaal uit West-Vlaanderen.

AA Gent ontkent

Maar dat blijkt niet helemaal correct. Tegenover Het Nieuwsblad kwamen de Buffalo's immers met een officiële reactie op de berichtgeving. "De interesse van Club Brugge heeft KAA Gent nooit bereikt", klinkt het. "Dat er geen oplossing was, zorgde uiteraard voor onzekerheid want elke club wil een budget en spelerskern in evenwicht. Maar we benadrukken dat Alessio een waardevolle speler is geweest voor Gent en wensen we hem veel succes bij Union."

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

23
23
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

71
71
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

374
374
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

34
34
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

43
43
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

295
295
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

411
411
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

495
495
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

824
824
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

112
112
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

520
520
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

52
52
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

137
137
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

96
96
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

147
147
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

398
398
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

714
714
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

303
303
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

502
502
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

406
406
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

231
231
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

108
108
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

105
105
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws