TU: 'Antwerp grijpt naast JPL-sterkhouder, PSG dumpt grote naam'

door
TU: 'Antwerp grijpt naast JPL-sterkhouder, PSG dumpt grote naam'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: 'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Jupiler Pro League

Antwerp FC polste afgelopen zomer naar doelman Tom Vandenberghe. Die verlengde in augustus echter zijn contract bij KV Kortrijk. In de Krant van West-Vlaanderen sprak hij over de vermeende belangstelling van de landskampioen. "Er was inderdaad belangstelling van Antwerp, om daar tweede keeper te worden, maar ik stond altijd open om hier bij te tekenen hoor", aldus de vaste sterkhouder bij KVK.

Standard had tijdens de voorbije mercato zijn transferpijlen op Stef Peeters gericht, maar die verkoos een verrassende overgang naar Patro Eisden. Coach Carl Hoefkens sprak op zijn perspraatje over de mislukte overgang naar Sclessin. “Ik ben en blijf een grote fan van Peeters. Maar na overleg binnen de club hebben we de keuze gemaakt om voor Alzate en Hayden te gaan. Die knoop hebben we dus samen als club doorgehakt."

Hugo Siquet zag zijn goede prestaties bij Cercle Brugge onlangs beloond worden met zijn debuut als Rode Duivel. En mogelijk volgt weldra ook een mooie transfer. Voorlopig houdt de rechtsachter de boot nog wat af. "Mijn toekomst is niet uitgestippeld, op dat vlak ben ik flexibel. We zullen zien in januari, maar voorlopig probeer ik me te concentreren op de Cirkel”, vertelde hij in La Dernière Heure.

Buitenland

Paris Saint-Germain heeft wederom een overbodige speler uit zijn selectie kunnen lozen. Julian Draxler maakt immers de overstap naar Al-Ahly. Die club maakte bekend dat de Duitser zaterdag aangekomen is in Doha, waarna hij zondag medisch gekeurd wordt en zijn handtekening gaat zetten. De 29-jarige Duitse international vertrekt zo na 6,5 jaar definitief bij PSG.

Antwerp heeft een sterkere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

125
125
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

33
33
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

107
107
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

110
110
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

67
67
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

236
236
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

103
103
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

539
539
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

396
396
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

447
447
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

117
117
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

602
602
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

214
214
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

270
270
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

330
330
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

136
136
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

89
89
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

237
237
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

215
215
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

92
92
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

106
106
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

322
322
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

307
307
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

276
276

Meer sportnieuws