TU: 'Antwerp grijpt naast JPL-sterkhouder, PSG dumpt grote naam'

469 stemmen
TU: 'Antwerp grijpt naast JPL-sterkhouder, PSG dumpt grote naam'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Jupiler Pro League

Antwerp FC polste afgelopen zomer naar doelman Tom Vandenberghe. Die verlengde in augustus echter zijn contract bij KV Kortrijk. In de Krant van West-Vlaanderen sprak hij over de vermeende belangstelling van de landskampioen. "Er was inderdaad belangstelling van Antwerp, om daar tweede keeper te worden, maar ik stond altijd open om hier bij te tekenen hoor", aldus de vaste sterkhouder bij KVK.

Standard had tijdens de voorbije mercato zijn transferpijlen op Stef Peeters gericht, maar die verkoos een verrassende overgang naar Patro Eisden. Coach Carl Hoefkens sprak op zijn perspraatje over de mislukte overgang naar Sclessin. “Ik ben en blijf een grote fan van Peeters. Maar na overleg binnen de club hebben we de keuze gemaakt om voor Alzate en Hayden te gaan. Die knoop hebben we dus samen als club doorgehakt."

Hugo Siquet zag zijn goede prestaties bij Cercle Brugge onlangs beloond worden met zijn debuut als Rode Duivel. En mogelijk volgt weldra ook een mooie transfer. Voorlopig houdt de rechtsachter de boot nog wat af. "Mijn toekomst is niet uitgestippeld, op dat vlak ben ik flexibel. We zullen zien in januari, maar voorlopig probeer ik me te concentreren op de Cirkel”, vertelde hij in La Dernière Heure.

Buitenland

Paris Saint-Germain heeft wederom een overbodige speler uit zijn selectie kunnen lozen. Julian Draxler maakt immers de overstap naar Al-Ahly. Die club maakte bekend dat de Duitser zaterdag aangekomen is in Doha, waarna hij zondag medisch gekeurd wordt en zijn handtekening gaat zetten. De 29-jarige Duitse international vertrekt zo na 6,5 jaar definitief bij PSG.

Antwerp heeft een sterkere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

19
19
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

40
40
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

79
79
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

27
27
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

28
28
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

241
241
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

145
145
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

223
223
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

128
128
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

198
198
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

101
101
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

348
348
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

159
159
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

291
291
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

203
203
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

128
128
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

141
141
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

107
107
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

818
818
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

11
11
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

242
242
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

228
228
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

839
839
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

262
262

Meer sportnieuws