Zeqiri reageert na vurige incidenten met provocateur Burgess

door
Zeqiri reageert na vurige incidenten met provocateur Burgess

KRC Genk won zaterdag fortuinlijk op het veld van Union, dat een karrenvracht aan kansen onbenut liet. Met deze overwinning wipt het team van Vrancken ook over dat van Blessin in het klassement. De nieuwe spits Andi Zeqiri scoorde meteen zijn eerste doelpunt voor Genk.

LEES OOK: ‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Eerste match,eerste goal

Op het kwartier ontsnapte Paintsil op de rechterflank, hij gaf perfect voor op de nieuwkomer en Zeqiri had meteen zijn eerste te pakken voor de Limburgers. Vrancken was na de match alvast zeer tevreden over zijn nieuwkomer.

"Ook onze nieuwe spits Zaqiri gaf positieve signalen. Hij deed enorm zijn best en toonde de juiste energie in zijn spel. Hij deed alles voor het team en heeft nog veel groeimarge", zei de coach over de matchwinnaar.

Zeqiri had zich geen betere start kunnen voorstellen bij zijn nieuwe club. “Scoren en de drie punten pakken, om meer kan ik niet vragen”, zei hij aan Het Belang van Limburg. “Ik heb tijdens de afgelopen interlandperiode hard en goed kunnen werken, en dat heeft gelukkig z'n vruchten afgeworpen."

In de clinch met Burgess

De Zwitser liet zich meteen gelden bij de Limburgers. Hij ging voor de rust nog eens neus aan neus staan met Burgess en het duo ging tijdens de wedstrijd meermaals in de clinch met elkaar. Zelf lag Zeqiri daar niet van wakker na de match.

“Hij speelt mentale spelletjes, maar dat hoort bij het voetbal. Ik kan dat wel hebben. Hij hoopte dat ik in zijn val zou trappen, maar ik heb mezelf niet laten kennen. Dat is de beste manier om op zulke acties te reageren. Dat, en het feit dat we de drie punten terug mee naar Genk pakken."

Zeqiri zal knallen bij Genk

Meest recent

De vermoedelijke 11: Still en Oosting hakken knopen door

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

2
2
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

13
13
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

42
42
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

103
103
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

34
34
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

632
632
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

44
44
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

18
18
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

72
72
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

428
428
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

106
106
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

40
40
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

385
385
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

137
137
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

169
169
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

314
314
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

93
93
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

125
125
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

169
169
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

38
38
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

201
201
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

237
237
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1230
1230
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

149
149

Meer sportnieuws