Zeqiri reageert na vurige incidenten met provocateur Burgess

1147 stemmen
Zeqiri reageert na vurige incidenten met provocateur Burgess

KRC Genk won zaterdag fortuinlijk op het veld van Union, dat een karrenvracht aan kansen onbenut liet. Met deze overwinning wipt het team van Vrancken ook over dat van Blessin in het klassement. De nieuwe spits Andi Zeqiri scoorde meteen zijn eerste doelpunt voor Genk.

LEES OOK: 'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Eerste match,eerste goal

Op het kwartier ontsnapte Paintsil op de rechterflank, hij gaf perfect voor op de nieuwkomer en Zeqiri had meteen zijn eerste te pakken voor de Limburgers. Vrancken was na de match alvast zeer tevreden over zijn nieuwkomer.

"Ook onze nieuwe spits Zaqiri gaf positieve signalen. Hij deed enorm zijn best en toonde de juiste energie in zijn spel. Hij deed alles voor het team en heeft nog veel groeimarge", zei de coach over de matchwinnaar.

Zeqiri had zich geen betere start kunnen voorstellen bij zijn nieuwe club. “Scoren en de drie punten pakken, om meer kan ik niet vragen”, zei hij aan Het Belang van Limburg. “Ik heb tijdens de afgelopen interlandperiode hard en goed kunnen werken, en dat heeft gelukkig z'n vruchten afgeworpen."

In de clinch met Burgess

De Zwitser liet zich meteen gelden bij de Limburgers. Hij ging voor de rust nog eens neus aan neus staan met Burgess en het duo ging tijdens de wedstrijd meermaals in de clinch met elkaar. Zelf lag Zeqiri daar niet van wakker na de match.

“Hij speelt mentale spelletjes, maar dat hoort bij het voetbal. Ik kan dat wel hebben. Hij hoopte dat ik in zijn val zou trappen, maar ik heb mezelf niet laten kennen. Dat is de beste manier om op zulke acties te reageren. Dat, en het feit dat we de drie punten terug mee naar Genk pakken."

Zeqiri zal knallen bij Genk

Meest recent

SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

0
0
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

17
17
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

8
8
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

85
85
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

111
111
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

71
71
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

21
21
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

210
210
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

128
128
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

54
54
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

20
20
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

37
37
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

34
34
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

80
80
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

279
279
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

230
230
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

109
109
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

710
710
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

336
336
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

730
730
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

69
69
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

413
413
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

179
179
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

112
112

Meer sportnieuws