Verliest Cercle Brugge weer een Rode Duivel?

363 stemmen
Verliest Cercle Brugge weer een Rode Duivel?

Cercle Brugge nam deze zomer afscheid van kleppers als Ayase Ueda (Feyenoord) en Rode Duivel Olivier Deman (Werder Bremen). De kans bestaat dat ze in januari nog een Belgische international gaan verliezen. Een transfer is immers niet ondenkbeeldig voor Hugo Siquet.

LEES OOK: 'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Siquet weg bij Cercle Brugge?

Siquet is goed bezig en maakte tegen Estland zijn debuut als Rode Duivel. Cercle Brugge huurt de speler van Freiburg. Door zijn goede prestaties en internationaal debuut zal er wellicht wel interesse komen.

"Mijn toekomst is niet uitgestippeld, op dat vlak ben ik flexibel. We zullen zien in januari, maar voorlopig probeer ik me te concentreren op de Cirkel”, vertelde hij in La Dernière Heure.

Hij beklaagt zijn huurtransfer naar Cercle Brugge zeker niet. “Ik denk dat naar Cercle komen de beste beslissing was die ik kon nemen! Ik had niet verwacht dat het zo goed zou gaan. Het is alleen maar positief, en zo moet het doorgaan!"

Niet terug naar Standard

Bij Eleven Sports liet hij verstaan dat een terugkeer naar Standard niet meteen een optie is. “Op een dag zou ik kunnen terugkeren naar Standard. Op korte termijn, nee, dat heb ik nu niet nodig en financieel zou dat voor de club niet mogelijk zijn, maar op een dag zou ik er graag terug willen keren."

Siquet ligt nog tot medio 2026 onder contract bij Freiburg. Willen zij de rechtsachter een nieuwe kans geven, of mogelijk ten gelde maken? Volgens Transfermarkt heeft Siquet een marktwaarde van 3,3 miljoen euro. Ze betaalden in het verleden 4,5 miljoen euro aan Standard.

Gaat Siquet in januari veel interesse lokken?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

51
51
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

209
209
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

59
59
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

58
58
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

508
508
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

144
144
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

61
61
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

111
111
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

327
327
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

517
517
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

307
307
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

623
623
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

237
237
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

317
317
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

117
117
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

83
83
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

472
472
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

235
235
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

291
291
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

142
142
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

184
184
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

520
520
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

306
306

Meer sportnieuws