Verliest Cercle Brugge weer een Rode Duivel?

363 stemmen
Verliest Cercle Brugge weer een Rode Duivel?

Cercle Brugge nam deze zomer afscheid van kleppers als Ayase Ueda (Feyenoord) en Rode Duivel Olivier Deman (Werder Bremen). De kans bestaat dat ze in januari nog een Belgische international gaan verliezen. Een transfer is immers niet ondenkbeeldig voor Hugo Siquet.

LEES OOK: ‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Siquet weg bij Cercle Brugge?

Siquet is goed bezig en maakte tegen Estland zijn debuut als Rode Duivel. Cercle Brugge huurt de speler van Freiburg. Door zijn goede prestaties en internationaal debuut zal er wellicht wel interesse komen.

"Mijn toekomst is niet uitgestippeld, op dat vlak ben ik flexibel. We zullen zien in januari, maar voorlopig probeer ik me te concentreren op de Cirkel”, vertelde hij in La Dernière Heure.

Hij beklaagt zijn huurtransfer naar Cercle Brugge zeker niet. “Ik denk dat naar Cercle komen de beste beslissing was die ik kon nemen! Ik had niet verwacht dat het zo goed zou gaan. Het is alleen maar positief, en zo moet het doorgaan!"

Niet terug naar Standard

Bij Eleven Sports liet hij verstaan dat een terugkeer naar Standard niet meteen een optie is. “Op een dag zou ik kunnen terugkeren naar Standard. Op korte termijn, nee, dat heb ik nu niet nodig en financieel zou dat voor de club niet mogelijk zijn, maar op een dag zou ik er graag terug willen keren."

Siquet ligt nog tot medio 2026 onder contract bij Freiburg. Willen zij de rechtsachter een nieuwe kans geven, of mogelijk ten gelde maken? Volgens Transfermarkt heeft Siquet een marktwaarde van 3,3 miljoen euro. Ze betaalden in het verleden 4,5 miljoen euro aan Standard.

Gaat Siquet in januari veel interesse lokken?

Meest recent

'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

57
57
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

36
36
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

105
105
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

89
89
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

18
18
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

144
144
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

73
73
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

131
131
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

100
100
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

245
245
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

29
29
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

150
150
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

101
101
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

217
217
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1165
1165
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

103
103
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

288
288
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

383
383
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

30
30
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

60
60
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

342
342
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

166
166
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

440
440
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

326
326

Meer sportnieuws