Muslic scherp na verlies tegen RWDM: "Het ligt aan ons"

171 stemmen
Muslic scherp na verlies tegen RWDM:

Cercle Brugge had zaterdagavond voorlopig aan de leiding kunnen komen in de Jupiler Pro League, maar die kans hebben ze laten liggen. De Vereniging liet zich namelijk verrassen door RWDM, dat op die manier intussen een fraai rapport kan voorleggen. De promovendus pronkt met een tien op achttien.

Cercle was nochtans zeer vroeg op voorsprong gekomen in het Edmond Machtensstadion, maar slaagde er niet in die ook vast te houden. Gueye kon amper een minuut of tien later de thuisploeg alweer lansgzij brengen en in de tweede helft ging Cercle nog helemaal ten onder.

LEES OOK: ‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Ontgoocheling bij Muslic

"Ik ben heel ontgoocheld. Ik denk dat het een onnodige nederlaag is", was trainer Miron Muslic achteraf zeer streng bij Sporza. "We begonnen heel goed en scoorden een fantastisch eerste doelpunt. Dan slikken we een dom tegendoelpunt. Ook dat tweede doelpunt was heel gelijkaardig."

Muslic vond dan ook dat Cercle de nederlaag aan zichzelf te wijten had. "Het was niet genoeg vandaag. Molenbeek speelde het goed, maar het ligt aan ons. RWDM heeft natuurlijk dat fysieke met Gueye en de snelheid van Biron naast hem. Maar wij hebben dat ook en kunnen beter doen", besloot hij.

Trotse Caçapa

Cercle is echter zeker niet de eerste die zich laat vangen aan RWDM. De Brusselaars leken een vogel voor de kat na een woelige zomer en doordat versterking lang uitbleef, maar pakten al tien punten en prijken daarmee netjes op de negende plaats.

Trainer Claudio Caçapa levert dus goed werk. "De spelers hebben vandaag laten zien tot wat ze in staat zijn. En dat tegen een goede ploeg", kon hij dan ook tevreden zijn. "Maar we hebben deze week goed gewerkt en ik moet zeggen dat ik erg blij ben voor mijn spelers. Wat ik tegen mijn spelers aan de rust heb gezegd, is om wat kalmer te worden. Om de goede beslissingen te nemen. Ik denk dat we een betere tweede dan eerste helft gespeeld hebben."

Heeft Cercle de nederlaag aan zichzelf te wijten?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

106
106
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

38
38
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

33
33
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

26
26
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

339
339
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

55
55
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

198
198
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

39
39
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

228
228
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

161
161
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

107
107
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

673
673
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

170
170
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

168
168
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1053
1053
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

677
677
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

445
445
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

843
843
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

838
838
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

137
137
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

491
491
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

807
807
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

398
398

Meer sportnieuws