Hoefkens geeft dé reden voor afketsen Peeters

door
Hoefkens geeft dé reden voor afketsen Peeters

Standard haalde tijdens de slotdagen van de mercato nog heel zwaar uit. De Rouches haalden nog vijf nieuwe spelers naar de Vurige Stede. Stef Peeters was ook een piste, maar de ervaren middenvelder trok uiteindelijk naar Patro Eisden. Opvallend.

LEES OOK: 'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Hoefkens fan van Patro

Carl Hoefkens sprak op zijn perspraatje over Peeters. “Ik ben en blijf een grote fan van Stef Peeters. Maar na overleg binnen de club hebben we de keuze gemaakt om voor Alzate en Hayden te gaan. Die knoop hebben we dus samen als club doorgehakt. Ik ben nog altijd overtuigd dat Peeters hier een meerwaarde had kunnen zijn, maar dat verwacht ik dus ook van een speler als Alzate”, zei hij aan Het Belang van Limburg.

Peeters trok dus uiteindelijk naar Patro, waar hij voor vier jaar tekende. Door de Amerikaanse eigenaar is er financieel heel wat mogelijk in Maasmechelen. Peeters tekende er een zeer mooi contract en dat dus voor vier seizoenen.

Debuut gemaakt bij Patro

Standard had Peeters enkele weken geleden een contractvoorstel gedaan, maar dat lag laag. De middenvelder ging daar dus niet op in. De afgelopen jaren verdiende hij al goed zijn boterham bij KAS Eupen. De Limburger was graag in de Jupiler Pro League gebleven, maar een ploeg als pakweg KV Mechelen moet heel erg op zijn centen letten. 

Peeters maakte ondertussen zijn competitiedebuut tegen RSCA Futures. Patro wist daar met 1-3 te winnen.

Maakte Standard een goede keuze?

Meest recent

Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

91
91
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

93
93
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

82
82
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

59
59
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

76
76
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

74
74
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

60
60
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

120
120
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

130
130
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

324
324
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

112
112
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

307
307
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

119
119
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

43
43
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

411
411
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

199
199
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

131
131
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

93
93
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

294
294
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

146
146
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

427
427
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112

Meer sportnieuws