Vossen weigerde JPL-club: "Zij waren zeer concreet"

475
Vossen weigerde JPL-club:

Zulte Waregem heeft met het duo Zinho Gano-Jelle Vossen een zeer complementair aanvalsduo. Wellicht het beste in de Challenger Pro League. Essevee wist Vossen uit de handen van andere ploegen te houden.In Het Belang van Limburg gaf hij daar meer uitleg over.

LEES OOK: Westerlo wrijft zich in de handen met nieuwe aanvalsleider

Geen Westerlo

Vossen genoot de nodige interesse. De ondertussen 34-jarige aanvaller koos echter om bij te tekenen bij Zulte Waregem. Daar ligt hij nu tot medio 2025 onder contract, wat toch de nodige zekerheid biedt in deze fase van zijn carrière.

"Vooral Westerlo was een concrete optie. Maar dan moest ik elke week drie tot vier nachten weg van huis overnachten. Dat zagen mijn dochters en ik niet zitten. Het enige waar ik misschien wel naar had willen luisteren, was zo’n gekke aanbieding uit het buitenland. Zo eentje waar je écht geen nee tegen kan zeggen. Maar die is er niet gekomen", liet hij weten aan de krant.

Sterk begonnen

Vossen is het seizoen goed begonnen bij Zulte Waregem. In de eerste vier competitiewedstrijden wist hij drie keer de weg naar de netten te vinden. Zulte Waregem hoopt na één jaar weer te promoveren.

Vossen is tot op heden een zeer goede aanwinst gebleken voor de club. Hij kwam in januari 2020 gratis over van Club Brugge. Sindsdien speelde hij 107 wedstrijden voor Zulte Waregem. Daarin scoorde hij 38 doelpunten en deelde hij 3 assists uit.

De ex-Rode Duivel is een echte doelpuntenmachine. In clubverband kwam hij al aan 208 goals en 59 assists in 564 wedstrijden. Zeer straffe cijfers.

Heeft Vossen nog het niveau voor de Jupiler Pro League?

Meest recent

Pijnlijk: NAC zet Hoefkens na tumultueuze zomer op straat

Voor Carl Hoefkens was het een zeer bewogen zomer. De trainer leek lange tijd op weg naar OH Leuven, ...

0
0
Van Gucht blijkt spilfiguur in liefdesverhaal van BV’s

Sommige telefoontjes lijken op het moment zelf nauwelijks van betekenis. Tot je jaren later beseft ...

2
2
'Utrecht verrast met Belgische trainer'

In de Eredivisie zijn ze intussen ook al vijf speeldagen ver en dat levert al enkele verrassingen ...

5
5
Verhaeghe brengt nieuws: Club moet verhuis uitstellen

Club Brugge trapt dinsdagavond tegen Aston Villa zijn campagne in de Champions League af. Dat ...

211
211
'Cercle strijdt met Hayen en Essevee voor oude bekende'

De transferperiode mag dan wel voorbij zijn, maar bij Cercle Brugge is het nog behoorlijk druk. ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Plotse megatransfer Cercle, Bayern grijpt in'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

119
119
Meteen rumoer bij Anderlecht: “Publiek wordt al nerveus”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 0-0 gelijk tegen KRC Genk. Paars-Wit staat na vijf ...

255
255
Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Brandon Mechele heeft heel wat emoties losgemaakt met een recent bericht. De verdediger van Club ...

83
83
Stassin verstuurt duidelijke boodschap richting van Bommel

Lucas Stassin werd afgelopen zomer over het hoofd gezien in de WK-selectie van bondscoach Rudi ...

27
27
Schrijvers bonkt op tafel bij OHL: “Het is belachelijk”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar klappen vallen in de Jupiler Pro League. Tegen promovendus ...

100
100
Vandenbempt: "Hij laat een krater achter bij Club Brugge"

Club Brugge pakt een twaalf op vijftien, waardoor de start dus goed is. Alleen is Blauw-Zwart ...

429
429
Weelde voor Van Bommel: plots extra opties bij Rode Duivels

Mark van Bommel maakt deze maand zijn debuut als bondscoach van de Rode Duivels. De zomermercato ...

112
112
Vandenbempt looft JPL-club: "Goed voor het Belgisch voetbal"

De eerste vijf speeldagen van de Jupiler Pro League liggen achter de rug. Het seizoen kan nu ...

254
254
Potts zwaar onder de indruk: "Ik schrok ervan"

Club Brugge is met een 12 op 15 goed begonnen aan het seizoen, al is het voetbal nog niet geweldig. ...

495
495
KBVB komt met vlammend statement richting Infantino

FIFA-voorzitter Gianni Infantino verliest overal ter wereld steun. De Koninklijke Belgische ...

125
125
Anderlecht – KRC Genk: Bruno zorgt voor totale ommekeer

RSC Anderlecht is onder Vitor Bruno een heel ander team geworden. Net alleen door de nieuwe spelers, ...

405
405
Degryse onder de indruk: "Zij zijn de ploeg van de week"

De Jupiler Pro League is ondertussen alweer vijf speeldagen ver. En het is zowaar AA Gent dat met ...

295
295
Engelsen waarschuwen voor vier Club-spelers: "Major threat"

Club Brugge krijgt dinsdagavond de eer om de League Phase van de Champions League op gang te ...

454
454
"Ongezien" - Thorup wrijft zich in de ogen bij Genkse uitblinker

KRC Genk slaagde er zondagavond niet in om de volle buit te pakken op het veld van RSC Anderlecht. ...

338
338
Gent vindt steunpilaar: "We gaan wel eens in de clinch"

Na vijf speeldagen is het zowaar AA Gent dat met het maximum van de punten aan de leiding staat in ...

160
160
Late slipper Man United: Engelse pers pakt Lammens aan

Manchester United leek zondagnamiddag op weg naar zijn eerste uitzege van het seizoen. Maar op het ...

102
102
‘Leko betrapt op smerig dubbelspel bij Club Brugge’

Een rode kaart van Carlos Forbs was voor Ivan Leko voldoende om zijn speler publiek aan de ...

626
626
Gent niet te stoppen: nieuw target voor interland-break

AA Gent blijft de successen maar opstapelen in dit prille seizoen. Zondagmiddag legden de Buffalo's ...

245
245
Club vs. Aston Villa: Leko broedt op drastische ingreep

Club Brugge staat te popelen om te starten aan zijn Champions League-campagne. En dinsdagavond tegen ...

413
413
Anderlecht-publiek laat speler vallen: "Met trillende benen"

RSC Anderlecht heeft zondagavond een meer dan verdienstelijke wedstrijd gespeeld. Maar uiteindelijk ...

809
809

Meer sportnieuws