'Gano zag drie keer droomtransfer in rook opgaan'

703 stemmen
'Gano zag drie keer droomtransfer in rook opgaan'

Het belooft nog een spannend seizoen te worden in de Challenger Pro League. De reeks werd uitgebreid naar zestien teams en daar zitten toch een aantal stevige namen bij die strijden om promotie naar het hoogste niveau. Eén van de favorieten voor de titel is Zulte Waregem, dat na zijn degradatie meteen wil terugkeren.

De West-Vlamingen deden in de zomer alvast uitstekende zaken op de transfermarkt, vooral door de nodige sterkhouders aan boord te houden. Belangrijke pionnen als Lukas Willen, Ruud Vormer, Jelle Vossen en Zinho Gano bleven immers gewoon aan de Gaverbeek, ondanks dat ze interesse op het hoogste niveau genoten.

LEES OOK: Zulte Waregem test flankaanvaller in oefenpartij

Gano greep naast lucratieve transfer

In het geval van Gano was zijn verlengde verblijf misschien niet helemaal zijn eigen keuze. La Dernière Heure weet dat de spits zijn zinnen gezet had op een transfer naar Saudi-Arabië, waar hij drie keer zoveel kon verdienen als bij Essevee. Alleen bleken de Saudi's niet zo genereus als het op de transfersom aankwam.

Maar liefst drie officiële boden kwamen binnen bij Zulte Waregem, allemaal ondertekend door het Saudische Ministerie van Sport. Twee van die aanbiedingen kwamen van Abha Club, maar geen enkele kon voldoen aan de verwachtingen van Essevee.

Ook Ligue 1 ging niet door

Daarnaast zag Gano in het slot van de mercato ook nog een transfer naar de Franse Ligue 1 afspringen. Zowel Le Havre als FC Metz toonden immers nog concrete interesse, maar opnieuw bleef Gano met lege handen achter. Beide teams kozen uiteindelijk nog voor een andere spits.

Bij Zulte Waregem zullen ze daar niet rouwig om zijn, want voor de Challenger Pro League is Gano een absolute topper. Dat blijkt ook uit de waanzinnige manier waarop hij aan het seizoen begonnen is, met maar liefst vijf goals in zijn eerste drie wedstrijden. Daarmee is hij momenteel uiteraard ook topschutter van de reeks.

🚀

Zal Gano topschutter worden in de Challenger Pro League?

Meest recent

'Leko gerustgesteld: Club Brugge plant twee extra transfers'

De start van het nieuwe seizoen is in zicht bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag begint de ...

12
12
'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

72
72
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

27
27
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

117
117
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

269
269
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

99
99
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

375
375
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

130
130
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

257
257
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

393
393
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

43
43
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

586
586
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

639
639
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

672
672
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

478
478
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

91
91
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

415
415
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

97
97
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

123
123
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

572
572
Openda heeft nieuwe club beet: transferdetails bekend

Juventus won zaterdagavond met 0-1 in de oefenpot op Standard. Loïs Openda was aanwezig in het ...

81
81
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

566
566
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

624
624
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

107
107
Nu al Waalse kritiek op Van Bommel: "Altijd dat gezeik"

Mark van Bommel zal de Rode Duivels naar succes moeten leiden op het EK 2028. Maar de keuze van de ...

330
330

Meer sportnieuws