'Gano zag drie keer droomtransfer in rook opgaan'

door
'Gano zag drie keer droomtransfer in rook opgaan'

Het belooft nog een spannend seizoen te worden in de Challenger Pro League. De reeks werd uitgebreid naar zestien teams en daar zitten toch een aantal stevige namen bij die strijden om promotie naar het hoogste niveau. Eén van de favorieten voor de titel is Zulte Waregem, dat na zijn degradatie meteen wil terugkeren.

De West-Vlamingen deden in de zomer alvast uitstekende zaken op de transfermarkt, vooral door de nodige sterkhouders aan boord te houden. Belangrijke pionnen als Lukas Willen, Ruud Vormer, Jelle Vossen en Zinho Gano bleven immers gewoon aan de Gaverbeek, ondanks dat ze interesse op het hoogste niveau genoten.

LEES OOK: Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Gano greep naast lucratieve transfer

In het geval van Gano was zijn verlengde verblijf misschien niet helemaal zijn eigen keuze. La Dernière Heure weet dat de spits zijn zinnen gezet had op een transfer naar Saudi-Arabië, waar hij drie keer zoveel kon verdienen als bij Essevee. Alleen bleken de Saudi's niet zo genereus als het op de transfersom aankwam.

Maar liefst drie officiële boden kwamen binnen bij Zulte Waregem, allemaal ondertekend door het Saudische Ministerie van Sport. Twee van die aanbiedingen kwamen van Abha Club, maar geen enkele kon voldoen aan de verwachtingen van Essevee.

Ook Ligue 1 ging niet door

Daarnaast zag Gano in het slot van de mercato ook nog een transfer naar de Franse Ligue 1 afspringen. Zowel Le Havre als FC Metz toonden immers nog concrete interesse, maar opnieuw bleef Gano met lege handen achter. Beide teams kozen uiteindelijk nog voor een andere spits.

Bij Zulte Waregem zullen ze daar niet rouwig om zijn, want voor de Challenger Pro League is Gano een absolute topper. Dat blijkt ook uit de waanzinnige manier waarop hij aan het seizoen begonnen is, met maar liefst vijf goals in zijn eerste drie wedstrijden. Daarmee is hij momenteel uiteraard ook topschutter van de reeks.

Zal Gano topschutter worden in de Challenger Pro League?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

12
12
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

5
5
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

35
35
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

77
77
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

80
80
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

73
73
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

112
112
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

225
225
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

16
16
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

374
374
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

691
691
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

137
137
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

21
21
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

89
89
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

89
89
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

113
113
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

472
472
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

281
281
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

135
135
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

116
116
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

437
437
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

617
617
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

329
329
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

145
145
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

111
111

Meer sportnieuws