'Gano zag drie keer droomtransfer in rook opgaan'

703 stemmen
'Gano zag drie keer droomtransfer in rook opgaan'

Het belooft nog een spannend seizoen te worden in de Challenger Pro League. De reeks werd uitgebreid naar zestien teams en daar zitten toch een aantal stevige namen bij die strijden om promotie naar het hoogste niveau. Eén van de favorieten voor de titel is Zulte Waregem, dat na zijn degradatie meteen wil terugkeren.

De West-Vlamingen deden in de zomer alvast uitstekende zaken op de transfermarkt, vooral door de nodige sterkhouders aan boord te houden. Belangrijke pionnen als Lukas Willen, Ruud Vormer, Jelle Vossen en Zinho Gano bleven immers gewoon aan de Gaverbeek, ondanks dat ze interesse op het hoogste niveau genoten.

LEES OOK: Dubbele miljoenendeal Westerlo, Simons verliest targetspits

Gano greep naast lucratieve transfer

In het geval van Gano was zijn verlengde verblijf misschien niet helemaal zijn eigen keuze. La Dernière Heure weet dat de spits zijn zinnen gezet had op een transfer naar Saudi-Arabië, waar hij drie keer zoveel kon verdienen als bij Essevee. Alleen bleken de Saudi's niet zo genereus als het op de transfersom aankwam.

Maar liefst drie officiële boden kwamen binnen bij Zulte Waregem, allemaal ondertekend door het Saudische Ministerie van Sport. Twee van die aanbiedingen kwamen van Abha Club, maar geen enkele kon voldoen aan de verwachtingen van Essevee.

Ook Ligue 1 ging niet door

Daarnaast zag Gano in het slot van de mercato ook nog een transfer naar de Franse Ligue 1 afspringen. Zowel Le Havre als FC Metz toonden immers nog concrete interesse, maar opnieuw bleef Gano met lege handen achter. Beide teams kozen uiteindelijk nog voor een andere spits.

Bij Zulte Waregem zullen ze daar niet rouwig om zijn, want voor de Challenger Pro League is Gano een absolute topper. Dat blijkt ook uit de waanzinnige manier waarop hij aan het seizoen begonnen is, met maar liefst vijf goals in zijn eerste drie wedstrijden. Daarmee is hij momenteel uiteraard ook topschutter van de reeks.

🚀

Zal Gano topschutter worden in de Challenger Pro League?

Meest recent

'Miljoenentransfer kaatst af: Club gooit roer meteen om'

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn huiswerk op de zomermercato. Door één ...

115
115
POLL⎜Spanje of Argentinië: wie wordt wereldkampioen?

De finalisten van het WK 2026 zijn bekend. Daags na Spanje wist ook titelverdediger Argentinië ...

181
181
Argentinië in WK-finale! Engeland kraakt na enorme comeback

De finale van het WK 2026 wordt aanstaande zondag betwist door Spanje en Argentinië. De ...

89
89
Fransen met grond gelijk gemaakt: drietal krijgt volle laag

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet voor de wereldtitel niet kunnen verzilveren. Les Bleus ...

95
95
Joos tikt Garcia op vingers: 'grove fout in WK-selectie'

De KBVB zal zich deze maand nog buigen over de toekomst van Rudi Garcia. Qua resultaten valt de ...

379
379
Plan-A binnen: Standard presenteert vijfde zomeraanwinst

Standard toont zich bijzonder gretig tijdens de huidige transferperiode. Zo werd woensdagavond ...

100
100
Anderlecht wint generale repetitie: bizarre rode kaart-fase

RSC Anderlecht heeft vertrouwen getankt in zijn laatste oefenwedstrijd van de voorbereiding. Achter ...

576
576
'Diego Moreira naar topploeg: spectaculaire transfersom'

In navolging van het WK komen verschillende Rode Duivels in aanmerking voor een transfer. Onder meer ...

275
275
'Club haalt portefeuille boven: miljoenen voor sleuteltransfer'

Club Brugge begint stilaan onder stoom te raken op de transfermarkt. Met de Zwitsers Cheveyo Tsawa, ...

746
746
Marc Coucke en Jan Vertonghen bundelen plots de krachten

Marc Coucke zit in volle voorbereiding van het nieuwe seizoen bij Anderlecht. De trouwe fans van ...

83
83
Van Bommel en Mannaert: onderlinge vete laait weer op

Mark van Bommel werd al drie keer gepasseerd in dossiers waarin Vincent Mannaert een belangrijke ...

381
381
'Standard slaat wéér toe en vindt vervanger Teuma'

Standard beleefde al een zeer actieve transferzomer. De Rouches willen komend seizoen meestrijden ...

99
99
'Antwerp laat fans nog wat langer in spanning'

Het zijn spannende dagen voor de supporters van Antwerp, want de toekomst van hun club moet stilaan ...

350
350
Nu ook definitief: Trossard heeft lucratieve transfer beet

De uitschakeling in de kwartfinale van het WK betekende voor de Rode Duivels dat ze nu tijd hebben ...

25
25
Emotioneel afscheid bij Anderlecht: "CEO van mijn leven"

Opvallend nieuws uit Neerpede. Niet een speler of trainer, maar een bekend gezicht achter de ...

193
193
'Arteta meteen zwaar onder indruk: Tzolis scoort punten'

Club Brugge was de voorbije dagen al zeer actief op de transfermarkt, want na Cheveyo Tsawa streken ...

266
266
'Zeer straffe transferwending rond Openda op komst'

Nu het WK voor hen voorbij is, vinden heel wat Rode Duivels een nieuwe club. Dat geldt ook voor ...

76
76
'Dender-speler na degradatie naar landskampioen'

Voor FCV Dender kwam er afgelopen seizoen na twee jaar een einde aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

54
54
Pro League kondigt héél wat nieuwe regels aan

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe Belgische voetbalseizoen van start met de Supercup tussen ...

198
198
Vertrek Karetsas en Adedeji-Sternberg: De Condé spreekt

Bij KRC Genk zullen ze de voorbije weken toch even geschrokken zijn toen Nicky Hayen plots op weg ...

568
568
'Transferbom bij Bayern: Olise dringt aan op vertrek'

Vincent Kompany pakte vorig seizoen met Bayern München op overtuigende wijze de dubbel, maar ...

390
390
Rooney: "Hij is de beste speler op het WK"

Nog drie matchen en het WK is voorbij. Een halve finale, een troostfinale en de finale. Wayne Rooney ...

118
118
'Anderlecht kent prijs vanuit Nederland: weldra bod?'

RSC Anderlecht heeft nog héél veel werk om een ploeg samen te stellen die top drie ...

665
665
'Manchester City en Lommel SK op weg naar nieuwe deals'

Manchester City en Lommel SK hebben dezelfde eigenaar met The City Football Group. Door de promotie ...

79
79
Sibierski wil na Nga Kana nieuwe slag slaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft geleerd uit de fouten van het verleden. De Brusselaars wisten Joshua Nga Kana ...

454
454

Meer sportnieuws