'Gano zag drie keer droomtransfer in rook opgaan'

door
'Gano zag drie keer droomtransfer in rook opgaan'

Het belooft nog een spannend seizoen te worden in de Challenger Pro League. De reeks werd uitgebreid naar zestien teams en daar zitten toch een aantal stevige namen bij die strijden om promotie naar het hoogste niveau. Eén van de favorieten voor de titel is Zulte Waregem, dat na zijn degradatie meteen wil terugkeren.

De West-Vlamingen deden in de zomer alvast uitstekende zaken op de transfermarkt, vooral door de nodige sterkhouders aan boord te houden. Belangrijke pionnen als Lukas Willen, Ruud Vormer, Jelle Vossen en Zinho Gano bleven immers gewoon aan de Gaverbeek, ondanks dat ze interesse op het hoogste niveau genoten.

LEES OOK: Zéér straf: Union verbaast en hoort bij top van Europa

Gano greep naast lucratieve transfer

In het geval van Gano was zijn verlengde verblijf misschien niet helemaal zijn eigen keuze. La Dernière Heure weet dat de spits zijn zinnen gezet had op een transfer naar Saudi-Arabië, waar hij drie keer zoveel kon verdienen als bij Essevee. Alleen bleken de Saudi's niet zo genereus als het op de transfersom aankwam.

Maar liefst drie officiële boden kwamen binnen bij Zulte Waregem, allemaal ondertekend door het Saudische Ministerie van Sport. Twee van die aanbiedingen kwamen van Abha Club, maar geen enkele kon voldoen aan de verwachtingen van Essevee.

Ook Ligue 1 ging niet door

Daarnaast zag Gano in het slot van de mercato ook nog een transfer naar de Franse Ligue 1 afspringen. Zowel Le Havre als FC Metz toonden immers nog concrete interesse, maar opnieuw bleef Gano met lege handen achter. Beide teams kozen uiteindelijk nog voor een andere spits.

Bij Zulte Waregem zullen ze daar niet rouwig om zijn, want voor de Challenger Pro League is Gano een absolute topper. Dat blijkt ook uit de waanzinnige manier waarop hij aan het seizoen begonnen is, met maar liefst vijf goals in zijn eerste drie wedstrijden. Daarmee is hij momenteel uiteraard ook topschutter van de reeks.

Zal Gano topschutter worden in de Challenger Pro League?

Meest recent

Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

7
7
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

141
141
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

73
73
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

35
35
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

242
242
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

72
72
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

206
206
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

210
210
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

662
662
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

91
91
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

171
171
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

398
398
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

54
54
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

288
288
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

313
313
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

118
118
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

619
619
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

52
52
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

102
102
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

201
201
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

814
814
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

107
107
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

393
393
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

302
302

Meer sportnieuws