'Gano zag drie keer droomtransfer in rook opgaan'

door
'Gano zag drie keer droomtransfer in rook opgaan'

Het belooft nog een spannend seizoen te worden in de Challenger Pro League. De reeks werd uitgebreid naar zestien teams en daar zitten toch een aantal stevige namen bij die strijden om promotie naar het hoogste niveau. Eén van de favorieten voor de titel is Zulte Waregem, dat na zijn degradatie meteen wil terugkeren.

De West-Vlamingen deden in de zomer alvast uitstekende zaken op de transfermarkt, vooral door de nodige sterkhouders aan boord te houden. Belangrijke pionnen als Lukas Willen, Ruud Vormer, Jelle Vossen en Zinho Gano bleven immers gewoon aan de Gaverbeek, ondanks dat ze interesse op het hoogste niveau genoten.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Gano greep naast lucratieve transfer

In het geval van Gano was zijn verlengde verblijf misschien niet helemaal zijn eigen keuze. La Dernière Heure weet dat de spits zijn zinnen gezet had op een transfer naar Saudi-Arabië, waar hij drie keer zoveel kon verdienen als bij Essevee. Alleen bleken de Saudi's niet zo genereus als het op de transfersom aankwam.

Maar liefst drie officiële boden kwamen binnen bij Zulte Waregem, allemaal ondertekend door het Saudische Ministerie van Sport. Twee van die aanbiedingen kwamen van Abha Club, maar geen enkele kon voldoen aan de verwachtingen van Essevee.

Ook Ligue 1 ging niet door

Daarnaast zag Gano in het slot van de mercato ook nog een transfer naar de Franse Ligue 1 afspringen. Zowel Le Havre als FC Metz toonden immers nog concrete interesse, maar opnieuw bleef Gano met lege handen achter. Beide teams kozen uiteindelijk nog voor een andere spits.

Bij Zulte Waregem zullen ze daar niet rouwig om zijn, want voor de Challenger Pro League is Gano een absolute topper. Dat blijkt ook uit de waanzinnige manier waarop hij aan het seizoen begonnen is, met maar liefst vijf goals in zijn eerste drie wedstrijden. Daarmee is hij momenteel uiteraard ook topschutter van de reeks.

🚀

Zal Gano topschutter worden in de Challenger Pro League?

Meest recent

"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

24
24
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

20
20
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

8
8
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

22
22
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

103
103
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

55
55
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

39
39
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

66
66
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

286
286
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

30
30
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

151
151
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

36
36
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

39
39
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

118
118
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

246
246
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

7
7
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

313
313
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

200
200
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

122
122
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

52
52
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

235
235
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

74
74
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

150
150
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

245
245
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

64
64

Meer sportnieuws